Обява

Свий
Няма добавени обяви.

терано 2.7 или паджеро 2.5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • терано 2.7 или паджеро 2.5

    По принцип много съм се загледал за терано след 2000та 2,7 125коня но не мога да намеря читаво днес пак гледахме 4 и не стават ужас просто. За сметка на това много ми хареса едно късо паджеро 2.5 115коня 2002ра година та мисълта ми е да ги сравним двете предимства и недостатъци като поведение на пътя и извън него стабилност разход и на гориво и при ремонти и обслужвания.Колата ще се използва като всекидневна+ лов + лек до среден оффроуд .....
    Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

  • #2
    От: терано 2.7 или паджеро 2.5

    Не съм карал паджеро,но от това което се споделя /независимо,че карам терано 2,7/повече бих заложил на мисубишето.предполагам,че за калта е по добро

    Коментар


    • #3
      От: терано 2.7 или паджеро 2.5

      В крайна сметка вземи по-запазеното. Наблегни на ръждите отдолу, особено отдолу, в задната част на шасито. Но не бързай с избора и вземи някой с теб, който разбира и не го гонят мераците да взима джипка на всяка цена.

      Двете джипа са в един клас, така че големи предимства на едното пред другото едва ли ще има. Ако Паджерото е с раздатка Супер селект, това е предимство. Паджерото след тунинг, може да стане по-високо и да хване по-големи гуми от Тераното. Късото Терано има малко по-голям багажник от Паджерото, Двигателят 2,7 ТДИ е един от най-здравте и е трудно убиваем. Но ако става въпрос за някой дарак - хич не се занимавай.
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #4
        От: терано 2.7 или паджеро 2.5

        По скромните ми наблюдения - Терано - 2.7 или Паджеро 2.8.
        - 2.5 на Паджерото е куц, харчи колкото горните два, а ако му сложиш по-големи гуми хептен ще умалее. Да не се разбира погрешно - 2.5 бива ако е запазен, но предвид годините и малкия мотор на голямото купе...

        Коментар


        • #5
          От: терано 2.7 или паджеро 2.5

          Това все пак не е 99 коня, ами 115, би трябвало да е малко по-живо
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • #6
            От: терано 2.7 или паджеро 2.5

            Да разбирам ли,че бихте предпочели Паджерото но с 3,2 мотора?
            Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

            Коментар


            • #7
              От: терано 2.7 или паджеро 2.5

              ужас обиколих всички салони и не мога да намеря нищо свястно около Пловдив до 8500лв
              Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

              Коментар


              • #8
                От: терано 2.7 или паджеро 2.5

                О, я чякакай! Ама ти май мислиш, че всичко дето виси с месеци и години по салоните става за нещо? Голяма заблуда. Каквото идва читаво, изчезва още от автовоза. Всеки ден трябва да дабнеш по сайтовете за нова обява, защото читавите и на сметка изчезват буквално за часове. А колко коли ще се окажат много далеч от снимките и описаното в обявите ... Аз продадох последните си две коли за 5 и 7 часа след пускането на обявите. А сегашната ми Кия я търсих над година ...

                Също трябва да разшириш региона на търсене и извън Пловдив - това София, Стара Загора, ... Абе на 120-130 км около теб, но не и прекалено далеч.

                И понеже съм започнал:

                Гледай много добре отдолу за ръжди. Особено в задната част на шасито, над и между задните гуми. Не купувай джип с допълнително боядисвано шаси. Джамбазите много обичат да пръскат със спрей шагре върху ръждите и след 2-3 месеца да цъфне цялото. Оригиналната боя на шасито е тънка и гладка, евентуално по нея е допустимо да има леки повърхностни ръждици, които ти да обработиш както трябва. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО преди да броиш парите, свери номера върху шасито (но не от алуминиевата табелка под капака) с този в талона. Номерът трябва да се чете ясно целият!!!

                Щом питаш за 3,2 DID, него го слагат на Паджеро 3, а то е на самоносеща конструкция, а не на рама, така че отиваме в още по-паркетния клас

                Късмет с търсенето и да се похвалиш като вземеш нещо
                Последно редактирано от bullet_pk; 11-04-15, 12:09.
                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • #9
                  От: терано 2.7 или паджеро 2.5

                  Паджеро 3.5 бензин/газ останалите в гамата на паджеро двигатели са компромис,това от лични,много лични наблюдения.Късмет!
                  Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                  Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                  Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                  Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                  Коментар


                  • #10
                    От: терано 2.7 или паджеро 2.5

                    По темата давам глас за Терано 2.7 .По здрав и динамичен мотор.За купетата гнилоч и двете,колегите горе писаха,гледай за ръжди и скъсвания.
                    РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                    0895шест29410 .

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X