Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плачевно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Плачевно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

    Здравейте!
    Пускам тази тема, защото положението е по-плачевно от всякога! Много съм разочарована! На мотокроса в Порой медиите почти не се забелязаха. Бяха само колегите от Lap.bg, още някой друг фотограф, ние от списание "Off-road", двата специализирани мото-сайта (OMN и Moto-Zone, демек пак аз ), в-к "Черноморски фар". Толкоз! Да не забравяме и Петър Василев - Петела, който отразяваше мотокроса, чоплейки семки пред фургона на Федерацията. Е, съжалявам, но това преля чашата! Нещата са от зле, по-зле. Мъчим се да пишем, мъчим се да покриваме всяка една дисциплина, но нещо куца. Куца, защото няма интерес от другите медии, които се надбягват да взимат акредитации за ходене по тъпите мачове. Всеки мач е един и същ (гледам футбол от 10 годишна, от също толкова съм по стадионите - омръзва). А при мотокроса е съвсем различно, но точно на вас няма да обяснявам. Жалко, наистина жалко! Но е факт, че медиите са ЧЕТВЪРТАТА ВЛАСТ. За да променим нещата в мотоциклетизма, първо трябва да привлечем медиите! Как ще стане това? АМи ако и БФМ им обърне заслуженото внимание!
    На мотокроса край Поморие наистина дойдоха много хора! Има фенове тоя спорт, бе казвам ви - има! Ама пресаташето на БФМ реши, че е най-интересно да пише заглавие "Успешно завърши първият кръг от РШ по мотокрос". Ми пиши за публиката, пиши за Йовчев, пиши за МАйкъл, пиши за броя състезатели, пиши нещо по-интересно, нещо с което ще грабнеш медиите и ще ги накараш да отразят шампионата. Ми и аз не го пуснах с това съобщение. Освен това, пишеш само първите трима и на мен ми казва "ти знаеш ли какво ще стане, ако на всички пиша времената?". Ми спомени най-важното от маншовете накратко... Не съм специалист, ама грам, но нещо трябва да се промени...
    Друго, има си някакви правила в писането на прессъобщения и в е-мейла към журналистите, тук те пак не се спазват... В мотоциклетизма на писта... Не може да пишеш към БФМ и да измислиш един съвсем нов европейски шампионат "супербайк", който въобще го няма...
    Не е виновен само колегата и ние имаме много пропуски, но трябва да се наблегне на медиите... Поне според мен
    Последно редактирано от Ice_queen; 03-04-15, 21:08. Причина: допълнение

  • #2
    От: Плачебно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

    Извинявам се за намесата в тази тема, ама не разбрах защо е използвана несъществуваща дума "ПлачеБно".
    Тя не означава НИЩО, справка Речник на българския език.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: Плачебно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

      Извинявам се за правописната грешка, ама като видях това за супербайка побеснях. Моля някой модератор да я редактира...

      Коментар


      • #4
        От: Плачебно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

        Първоначално публикуван от Ice_queen Преглед на мнение
        ....Мъчим се да пишем, мъчим се да
        ....
        Аз нямам нищо общо с мотокроса, ама този текст, който сте го написали е абсолютно безмислен. Оставям настрана словореда, пунктоацията и стила.
        Наистина ли сте журналист?

        Коментар


        • #5
          От: Плачебно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

          Ами да, ако имахте нещо общо с моткроса или ендурото, нямаше да ми задавате този въпрос. Междудругото разбрах, че същият човек пише и за БФАС, та...
          Последно редактирано от Ice_queen; 03-04-15, 21:38.

          Коментар


          • #6
            От: Плачебно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
            Аз нямам нищо общо с мотокроса, ама този текст, който сте го написали е абсолютно безмислен. Оставям настрана словореда, пунктоацията и стила.
            Наистина ли сте журналист?

            Защо да е безмислен затова че се е...а м....а на домакинството на най хубавото световно или че няма лицензи за нашите шампиони.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • #7
              От: Плачевно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

              МИ щоту тъковуту, нъл знайш, пу дрейти пусрещът.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #8
                От: Плачевно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                МИ щоту тъковуту, нъл знайш, пу дрейти пусрещът.
                Да бе ония дето ритат топка са с ПАПИОНКИ и трябва постоянно за тях да се говори.
                Ааа и се осират още на Калотина.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • #9
                  От: Плачевно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

                  То затова ни е на такова дередже цялата работа, съжалявам, че пуснах темата. Ама щом има отговори, значи на някой все пак му пука. Това е добре Аз критики търпя, ама има някои, на които "копче" не можеш да кажеш.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Плачебно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

                    Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                    Наистина ли сте журналист?
                    И аз се чудя май да.

                    http://www.offroadmotonews.com/bg/ho...ampionata-2015
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • #11
                      От: Плачевно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

                      Стискайте зъби още малко! Може и да се променят нещата...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Плачевно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Стискайте зъби още малко! Може и да се променят нещата...
                        Да само да не забравят и мотокроса както забравеха ендурото.
                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • #13
                          От: Плачевно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

                          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                          Да само да не забравят и мотокроса както забравеха ендурото.
                          Кой да забрави?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Плачевно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

                            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                            Кой да забрави?
                            http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&ved=0CC8QjBAwAw&url=http%3A%2F%2Fbfm.bg%2Fnew%2FLightNEasy.php%3Fpage%3Dustav&ei=aPYeVenOEIOzswHQ4oL4BA&usg=A FQjCNE_lcA9d4UEibqeGNpWKBlyvgHB7g&bvm=bv.89947451,d.bGg&cad=rja




                            Чл. 3 Сдружение "БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ" има за цел:
                            а) Развитие на мотоциклетните спортове.
                            б) Увеличаване броя на занимаващите се с мотоциклетен спорт професионално и любителски.
                            в) Осигуряване на възможност за изява на български мотоциклетисти у нас и чужбина.
                            г) Организиране и провеждане на състезания, конференции, срещи и други изяви, свързани с мотоциклетните спортове.
                            д) Провеждане на учебно - възпитателни и квалификационни курсове.
                            е) Опазване на Околната среда


                            Това с двама фотографи няма да стане.




                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • #15
                              От: Плачевно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

                              Е тука се правиш на "ощипан" .
                              Не са забравили хората, даже и попитки си правят, ама мисля знаеш - само за да лапат .

                              Към авторката - много си права!
                              Специално за мотокроса, добре че е БНТ, та поне дават световното. Е, друг е въпроса, че заради "секретността" на програмата им го хващам на късмет.
                              И другата телевизия е Хоби ТВ... и то благодарение комаи - само на Рени Христова.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X