Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плачевно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Плачевно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

    Сега след празниците ще направим една две срещички, поне ми е в района. ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ, а аз ще продължавам да тровя колегите, които не пишат за мотокрос хаха

    Коментар


    • #32
      От: Плачевно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

      За мотокрос не ми се говори. Темата "Ендуро" ми е по- присърце. Пролемите, в отразяването, са в пряка зависимост от паричния поток, разбирайте -спонсори, тв права и ред други. Те не касаят само шампионатите в България, а са актуални и за доста популярни надпревари от световен мащаб. Привеждам пример "Fim Superenduro". За последното, многоуважаемият Дейвид Найт, в интервю бе споделил че липсва популярност по няколко причини. Част от тях са- липса на достатъчно и качествени спонсори, недостатъчно медийно отразяване, неучастие на голям брой от известните ендуристи, най-вече онези от "Ендуро шампионата", забрани за използването на екшън-камери, ниския награден фонд и т.н. Явни са връзките между всички изброени причини. В индивидуалните спортове са нужни "Големи звезди", които да привличат вниманието на зрители, журналисти и спонсори. Убеден съм, че след оттеглянето на Теди Блазусиак, интересът към Щатския Ендурокрос е спаднал значително.
      Габровски спортен,т.е. футболен, журналист ме помоли да подавам информация за класиранията на Теодор Кабакчиев още преди година. Имаше желание да го отразява в местната преса, но не знаеше как. Стигна се до там, че използва текстове на Жоро Хаджиев, няма лошо. Последният споменат, е абсолютно прав в казаното по-горе от него. Впечатление прави призивът му да се вкарват атрактивни, но не убийствени елементи които да привличат по-голям интерес. Без да знаем тази формула, през м.ноември 2014г. спретнахме страхотно шоу пред спортна зала " Орловец"- гр. Габрово. Имаше журналисти, фотографи и публика, която на моменти наброяваше над 1500 души. След споменатото състезание ме търсиха хора от местния бизнес, които желаеха да рекламират в бъдеще. Техни проучвания, като рекламодатели, сочеха че в гр.Габрово няма спортно събитие, което да концентрира толкова на брой зрители на едно място, за единица време. Eто за какво иде реч-

      https://www.facebook.com/video.php?v=10152767778763076

      Гледайте в HD.
      Не твърдя, че съм познавач в темата. "Екстремното Ендуро" ми е фаворит сред спортовете, които наблюдавам с интерес. Поздрави!
      Ето и интервюто на Найт- http://www.enduro-abc.com/index.php?...&object_id=671
      Последно редактирано от offar; 10-04-15, 13:07. Причина: Допълнение
      Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

      Коментар


      • #33
        От: Плачевно медийно отразяване на мотоциклетизма в България

        Адмирации за темата!И аз се чудя от много години защо мотоспорта е на заден план въобще,на кой му дреме за манекените от БФС,само омазване и тежкарлъци от измислени звезди,които не стават за нищо,а в мотоспорта има да се види много повече,да не говориме ,че участниците са си по стойностна категория спортисти,поне дават всичко от себе си и като риск и като участие!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X