Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моето Бъги от ТРАБАНТ 2015 :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Моето Бъги от ТРАБАНТ 2015

    Ето и бъгито в действие тука междо другото е на един цилиндър, че другия прекъсваше но скоро ще кача по хубав клип с пълната мощност на траби https://www.facebook.com/iliq.gabero...type=2&theater

    Коментар


    • #62
      От: Моето Бъги от ТРАБАНТ 2015

      Първоначално публикуван от gaberov Преглед на мнение
      Ето и бъгито в действие тука междо другото е на един цилиндър, че другия прекъсваше но скоро ще кача по хубав клип с пълната мощност на траби https://www.facebook.com/iliq.gabero...type=2&theater
      Линка не се отваря.
      ;-)
      Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
      нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

      Коментар


      • #63
        От: Моето Бъги от ТРАБАНТ 2015

        Ето и работещ линк https://www.youtube.com/watch?v=FrBPJrXY7po защо е с такова качество незнам така се качи в youtube.. когато мога ще кача по качествен клип и вече като двигателя работи нормално.

        Коментар


        • #64
          От: Моето Бъги от ТРАБАНТ 2015

          Хубаво е станало, но си мисля че ти трябва още мощност. Не знам дали с редуктори или нещо такова ще стане или с друг двигател. Успех! Браво!
          ;-)
          Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
          нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

          Коментар


          • #65
            От: Моето Бъги от ТРАБАНТ 2015

            Това изделие или е много,много тежко или мотора му е за кофата............незрабрах защо си си купи каска само????/ползвай я/
            Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
            Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
            Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
            Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

            Коментар


            • #66
              От: Моето Бъги от ТРАБАНТ 2015

              ЧЕТЕТЕ! 10 ПЪТИ КАЗАХ ЧЕ ДВИГАТЕЛЯ РАБОТИ НА ЕДИН ЦИЛИНДЪР НА КЛИПА......... СЕГА НЯМА НИЩО ОБЩО С ТОВА КОЕТО ВИЖДАТЕ КАЗАХ, ЧЕ КОГАТО МОГА ЩЕ КАЧА КЛИП С НОРМАЛНА РАБОТА НА ДВИГАТЕЛЯ ВЕЧЕ МУ СМЕНИХ БУБИНАТА И ИЗЧИСТИХ КАРБУРАТОРА, ЧЕ НЕ БЕШЕ РАБОТИЛ 2 ГОДИНИ. Относно теглото, напротив твърде леко е и отпред вместо да обира дупките ресьора ме изхвърля от тях и тука идва едно въпросче да махна ли 1 2 листа от него има ли шанс да го прееба така или да му сложа 50 100 кила отпред? А сега след като оправих двигателя вярвай ми че каска ми трябва даже ме е страх да го натискам много много поне сега в началото докато му свикна и тествам заварките. Много хора подценяват трабанта като казват, че 26 коня нищо не правят ама не е така и ся тия 26 коня не са на 600 кила а на 300 направете си сметка сами, никой не го сравнява с пистовите 600тинки по 100 коня но си върви доста добре.
              Последно редактирано от gaberov; 19-06-15, 07:08.

              Коментар


              • #67
                От: Моето Бъги от ТРАБАНТ 2015

                Ееееее де!!Не се пали толко,човек да не те бъзне...
                Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                Коментар


                • #68
                  От: Моето Бъги от ТРАБАНТ 2015

                  Какво да правя с ресьора?

                  Коментар


                  • #69
                    От: Моето Бъги от ТРАБАНТ 2015

                    Махаи листите един по един докато ти хареса поведението на машината , преди години имах Траби и махах листи за да започне да поема неравностите без да отскача от пътя , след което монтирах някакви по твърди амортесьори като по този начин го накарах да стой на пътя . Другото което правих за да завива по добре беше преработка на горните шарнирни захвати към ресора , целта беше да се направят нормални странични наклони а не като на Татра
                    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                    Коментар


                    • #70
                      От: Моето Бъги от ТРАБАНТ 2015

                      Да не се приема като критика , но дори с това ниското тело което споменаваш от 300 кила тази "клетка" без нито един диагонал незнам колко ще пази при евентуални кълбета (да не дава господ). Поне по сниките като гледам може да се усили в задната част зад седалката с един Х. Друг е въпроса и използвания материал за направата на клетката.
                      Успех!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Моето Бъги от ТРАБАНТ 2015

                        Махнах 3 листа от ресьора сега е като атв отпред днес карах бъгито вече с оправен двигател върви много яко направо не мога да му се нарадвам.. НО ЗА ЖАЛОСТ ОТНОВО ОСТАНАХ БЕЗ СПИРАЧКИ СЛЕД 10 МИНУТИ КАРАНЕ.... 3 пъти ги обезвъздушавам и все има въздух в тях... Явно при последното подобрение на бъгито, а именно калници на предните колела съм деформирал гумичките на предните цилиндърчета при заварките и сега изпускат (((( А ГЛАВИНИТЕ СА ОТ СТАРИЯ МОДЕЛ И ТОВА НЯМА СВАЛЯНЕ!!! Ако някой има скоба да казва цена и да я взимам... имам гумички да ги сменя (до колкото ми казаха са за по новия модел трабанти, дали има разлика в гумичките между новия и стария незнам ще видя като успея някък да ги сваля..) Но интересното е че задните ги отворих изчистих ги пробвах ги не текът, а като обезвъздушавам и в тях винаги има въздух както става незнам :@:@:@ какво да правя ? И между другото днес се дърпах с една Априлия 125 и на 150-200 метра я изядох хахахахаха траби е дзвер
                        Последно редактирано от gaberov; 21-06-15, 23:40.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Моето Бъги от ТРАБАНТ 2015

                          За да имаш постоянно въздух в системата , обикновенно е виновна спирачната помпа . Гумичките на колесните цилиндри нямат стар и нов модел , както и самите цилиндри , задължително обаче ги почисти с финна шкурка и се убеди , че са ти адекватни саморегулиращите механизми . Скоба със сигурност имам в сервиза , баща ми дълги години се занимаваше професионално само с Трабант и Вартбург ,мога да ти помогна да ти я пратя и някой местен стругар да ти я изкопира , но не ми е за продан защото и до ден днешен от време на време правя по някоя кратунка на близки и познати
                          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                          Коментар


                          • #73
                            От: Моето Бъги от ТРАБАНТ 2015

                            Ех... значи можеги съм за гумички и на спирачната помпа ? Но тя не тече от никъде.. суха е капка няма по нея.. а скоба вече си намерих даже две ,че си поръчах една от интернет, а пък докато дойде един колега ми даде да ползвам но на него не му е за продаване. Ще ревизирам цилиндърчетата и ако пак има проблеми ще търся проблем в помпата.. , а на нея какво може да и е освен гумички и сменят ли се и как ,че до колкото чувам от колеги тия помпи като се пипнат и после не карат дълго..

                            Коментар


                            • #74
                              От: Моето Бъги от ТРАБАНТ 2015

                              Първоначално публикуван от gaberov Преглед на мнение
                              Ех... значи можеги съм за гумички и на спирачната помпа ? Но тя не тече от никъде.. суха е капка няма по нея.. а скоба вече си намерих даже две ,че си поръчах една от интернет, а пък докато дойде един колега ми даде да ползвам но на него не му е за продаване. Ще ревизирам цилиндърчетата и ако пак има проблеми ще търся проблем в помпата.. , а на нея какво може да и е освен гумички и сменят ли се и как ,че до колкото чувам от колеги тия помпи като се пипнат и после не карат дълго..
                              Не е задължително да тече помпата , може да си е суха на барут и пак да ти създава грижи . Колкото до ремонта и ако няма задрало и ръжда вътре в цилиндъра и , ремонта си е съвсем успешен
                              2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                              ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X