Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НЕ РАЗБИРАМ! Какво им е на джиповете под 7000 лв????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: НЕ РАЗБИРАМ! Какво им е на джиповете под 7000 лв????

    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
    Не само Мерцедес - с всичко е така.
    Аз лично отказвам да си купя кола, произведена след 97-8 г. Цитираният от мен екземпляр е (Е-320) 96 набор, и като се изключи протекла кормилна рейка преди 10 000км, нямам спомен да се е развалял. Имам и Ландкрузер от 83 г, който, към момента е на пробег, който никой съвременен автомобил, няма да доживее.
    Много правилно си се ориентирал, стига чисто визуално да не ти писнат или да ти омръзнат (на се едно и също да се возиш), може да те надживеят... и няма лошо !

    Коментар


    • От: НЕ РАЗБИРАМ! Какво им е на джиповете под 7000 лв????

      На мен примерно хич не ми писват нещата които работят.

      Коментар


      • От: НЕ РАЗБИРАМ! Какво им е на джиповете под 7000 лв????

        От къде тръгнахте, до къде стигнахте

        Коментар


        • От: НЕ РАЗБИРАМ! Какво им е на джиповете под 7000 лв????

          Това е манталитет (клонирай се бе колега ), освен чисто практична . насоченост. Мои близки - в района на Вайлщетен (вилна зона на Балинген), получиха 40% безвъзмездн.финансиране от общината(след ремонта) на реставрация на един хамбар на 600 г., ама без забит нито един пирон, винт или др. модерни технологии - ползвани са само дървени клинове, и т.н.

          Коментар


          • От: НЕ РАЗБИРАМ! Какво им е на джиповете под 7000 лв????

            Първоначално публикуван от Luftwaffe93 Преглед на мнение
            От къде тръгнахте, до къде стигнахте
            Сичко е точно.
            Позагледай се в заглавието и вникни в темата.

            P.S. А на мен ми пада къщата на село, ма и лев не дават,
            сигурно щото са ползвани по-нови технологии, пирони и каратаван,
            а може и щото не е в района на Вайлщетен (вилна зона на Балинген).
            Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 08-04-15, 22:20.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: НЕ РАЗБИРАМ! Какво им е на джиповете под 7000 лв????

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              ....От 01.04.1994, в следствие на което хората истеризираха, защото не знаеха какво ще стане, и започнаха да си купуват каквото могат. Масово се купуваха скъпи неща, за които ще трябваше да се начислява 22% ДДС,.....
              Само за сведение : ДДС-то беше 18% . После Жан ВиденОфф (един много добър икономист и още по- гоуЕм поУитик , ама те другите му попречиха да си развие таланта , та кой знае до къде щяхме да стигнем ако не му бЕха пречили ) го вдигна на 22%. ... и пак по това време : хората си купуваха каквото могат и каквото им трябва . Както обикновено . Истерията тепърва предстоеше .
              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

              Коментар


              • От: НЕ РАЗБИРАМ! Какво им е на джиповете под 7000 лв????

                Да Колега, прав си, грешката е моя. Сефтето на ДДС-то беше 18%.
                ... а за истерията ... абе Ептен се отплеснАхме от темата.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: НЕ РАЗБИРАМ! Какво им е на джиповете под 7000 лв????

                  Добре, че чааак днес видях темата
                  Иначе кой знае колко щях да съм писал до сега и аз...
                  Всъщност (вече се чухме и на лични) мисля тази година да сменям моя GRAND CHEROKEE WG 2,7 CRD със 7 местен SUV.
                  Като гледам мненията тук се успокоявам, защото те потвърждават моето мнение за колите нов внос в суперсъстояние
                  От друга страна - така или иначе винаги ми се е щяло да пия по кафе с Дядо Владо - за мен не е проблем да се разходя до него за "веща оценка", ако решиш да мислиш нещо сериозно по моето предложение.
                  Другият капацитет, който може да ти даде информация за състоянието ма моя Джип е edirangelov. След първото "голямо обслужване", което правих в Балканстар до сега всички по-отговорни ремонти (е и не само) съм правил при него.
                  Иначе - успех
                  Suzuki GSXR
                  VW Touareg
                  Mitsubishi Pajero II

                  Коментар


                  • От: НЕ РАЗБИРАМ! Какво им е на джиповете под 7000 лв????

                    Първоначално публикуван от Veselinv Преглед на мнение
                    Всъщност (вече се чухме и на лични) мисля тази година да сменям моя GRAND CHEROKEE WG 2,7 CRD със 7 местен SUV.
                    ...
                    От друга страна - така или иначе винаги ми се е щяло да пия по кафе с Дядо Владо - за мен не е проблем да се разходя до него за "веща оценка", ако решиш да мислиш нещо сериозно по моето предложение.
                    Другият капацитет, който може да ти даде информация за състоянието ма моя Джип е edirangelov.
                    Е, ако го продаваш "...под 7000лв???" 2,7 е доста по-добре от 3,1
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: НЕ РАЗБИРАМ! Какво им е на джиповете под 7000 лв????

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Е, ако го продаваш "...под 7000лв???" 2,7 е доста по-добре от 3,1
                      Че е по-добре - по-добре е
                      Но не е под 7000. Всъщност е малко над 8 , ама колегата има друга тема, специално за предложения.
                      Suzuki GSXR
                      VW Touareg
                      Mitsubishi Pajero II

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X