Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оцеляване, екстремни ситуации

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Оцеляване, екстремни ситуации

    Венци, моля те драсни едно резюме за да знаем какво сме изпуснали и сподели впечатления и т.н. лессънс лърнт, според мен ще е полезно и много интересно и би помогнало за следващите подобни инициативи.
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #62
      От: Оцеляване, екстремни ситуации

      Първоначално публикуван от Валентин Стоилов Преглед на мнение
      Най- смислено похарчените пари за последната година.
      Абсолютно !

      Моите впечатления от обучението:

      - абсолютен професионализъм и внимание дори и към най-малките детайли от страна на организаторите и лекторите.
      - с просто око се виждаше, че за целта на курса е намерена, смляна и адаптирана ОГРОМНО количество информация, мога само да си представя колко време и усилия е коствало това
      - всички лектори успяваха да поддържат точната "дълбочина" на информацията - не твърде "лековато" или научно-популярно, а в същото време - без излишна професионална терминология
      - много добър баланс между лекции и свободна дискусия (макар, че осъзнавам че малко лазехме по търпението на лекторите понякога)

      С две думи - впечатлен съм !

      По принцип аз съм много труден и капризен слушател (следствие от безбройните корпоративни презентации и обучения), лесно губя интерес, и много ми личи (по поведението) когато смятам, че ми губят времето. Та когато Злати каза "Кхм, не че ви притеснявам, ама вече е 18:30..." - учудено си погледнах часовника. Не бях усетил как се е изтърколил цял ден

      А да - и всичко това на смешно ниска цена, съмнявам се даже че парите са стигнали за покриване на преките разходи за обучението.

      Така че, огромни благодарности към целия екип, и чакаме с нетърпение следващите курсове от цикъла.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • #63
        От: Оцеляване, екстремни ситуации

        И на мен ми беше доста полезно.

        Вчера започнах с водата. Вече имам резерв.

        Коментар


        • #64
          От: Оцеляване, екстремни ситуации

          Благодаря, много се радвам на оценката, но още повече ми е приятно, че въобще има кой да се заинтересува от темата, нещо в което напоследък започнах и аз да се съмнявам...

          Колкото до цената, то групата дето се захванахме с идеята за развитие на ADV- академията сме добре наясно, че това няма как да е бизнес, и заради интереса и хората, които въобще са толкова малко, че би било твърде наивно от наша стана да си въобразяваме подобни работи. Просто се опитваме да намерим баланса и минималният комфорт, който би позволил на някого да издържи един пълен ден лекции, което си е трудна работа. Програмата е много интензивна, всъщност даже прекалено. Той Марто предложи, поне двудневни да са курсовете, но ми се струва, че тогава съвсем ще е сложно да се организираме. Все пак всеки има планове семейство, ангажименти и два поредни дни ще е почти невъзможно... Но е също въпрос на обмисляне.

          Към BatGeorgeone, общият конспект го публикувах, но съм наясно, че от него едва ли може много информация да се почерпи... Обещал съм, ще гледаме заедно с колегите да намислим как и хората, които са далеч да могат да се включват...

          Няколко снимки:









          VPetrov.photography

          Коментар


          • #65
            От: Оцеляване, екстремни ситуации

            Ето малко снимки и от мен.



















            Коментар


            • #66
              От: Оцеляване, екстремни ситуации

              Много полезно и изключително интересно мероприятие! Много съжалявам, че времето ни притискаше и не успяхме да останем от началото до края! Благодаря сърдечно на всички виновници за реализацията на събитието!

              П.С. А снимката на тая празната маса е малко късна - изядохме всичко преди заснемането! И не пихме бира изобщо!
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • #67
                От: Оцеляване, екстремни ситуации

                Много, много съжалявам, че не можах да дойда! Грип, мамку му!
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар


                • #68
                  От: Оцеляване, екстремни ситуации

                  С няколко думи: много полезно, много концентрирано и по видимата промяна на израженията на лицата на някои от присъстващите в рамките на деня - много отрезвяващо и замислящо - това по материята. Относно организацията - който е присъствал на каквото и да е, организирано и проведено от това ядро, знае за какво иде реч - перфекционизъм!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Оцеляване, екстремни ситуации

                    Адмирации към организаторите, съдейки по писанията и снимките, представили са нещо уникално за региона като формат и съдържание, евала!
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #70
                      От: Оцеляване, екстремни ситуации

                      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                      С няколко думи: много отрезвяващо и замислящо - това по материята.
                      Така е за всички, които не са се замисляли.
                      Браво на Юри!
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X