Времето минава и Лазарово наближава.
Искам да поканя всички приятели на офроуда на третия кръг от Траялния шампионат - Лазарово 4х4 Екстрийм 2015.
Датите са 9 и 10 май.
Мястото: с.Лазарово
Трасето ще се постараем да е възможно най-атрактивното, а сред участниците отново да са гръцките екипажи.
От този уикенд започва и подготовката на трасето. Очаквайте снимков материал.
На практика вече може да обявя и записването за открито.
Изискванията и правилата са утвърдените за всички състезания. Класовете са 3: Стандартен, Модифициран и Прототип
Очаквайте скоро допълнителна информация и снимков материал.
Таксите са:
50 лв - платени до 30 април
60 лв - платени от 1 до 8 май
70 лв - при плащане на място
плащането може да стане по Еконт: гр. София, офис Лагера, 0877 50 32 66 Стоян Францов
Класираните на 4-то място на Сливен в трите класа участват без такса.
Подходящи места за настаняване
1. Палатковият лагер ще бъде близо дo къщичката (както и миналата година). GPS координатите са:
N 43 24.880
E 24 05.925
На google maps:
Decimal Deg. Latitude: 43.414667
Decimal Deg. Longitude: 24.09875
2. хотел VillagePark, гр. Кнежа, ул. "Димитър Бутански" № 32, тел. за резервации: 09132 98 20 и 0894 414 415.
3. хотел "Лъки", гр. Бяла Слатина
хотелът се намира в центъра на града до пощата, ул. "Хан Крум" № 56, тел. за резервации: 0885 368 520 и 0887 200 700.
4. мотел Сарая Макади, гр. Бяла Слатина, ул. Захари Стоянов №3Г, тел. за резервации: 091583090, 0888 011632
5. хотел Тачев (http://hoteltachev.com/) - гр. Червен Бряг, ул. Цар Асен 30, намира се на 20 км. от Лазарово, тел. за резервации: 0659 929 03 и 0878 895 748
ул. "Цар Асен I" № 30
6. хотел Дипломат Плаза (http://www.diplomatplaza.com), гр. Луковит, ул. „Д. Талев” № 2, тел. за резервации: 0697 5 50 86 и 0885 20 52 52
Програма
Петък - 08.05.2015
17:00 - 20:00 - записване и технически преглед
Събота - 09.05.2015
09:30 - 10:00 - теглене на жребий за стартирал първи в зона и откриване на състезанието
10:00 - 14:00 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
14:00 - 14:30 - почивка
14:30 - 18:30 - теглене на жребий за следобедна сесия и отваряне на трялни зони
около 21:00 - обявяване на класирането за ден 1 - в интернет
Неделя - 10.05.2015
09:30 - 10:00 теглене на жребий
10:00 - 14:00 отваряне на траялни зони
14:30 - обявяване на класирането за ден 2
15:00 - награждаване на победителите
Записани участници:
Стандартен
101. Цветан Иванов / Стоян Францов; Лада Нива; Лазарово
102. Мирослав Иванов/Виктор Боев; Сузуки Самурай; Севлиево
103. Милен Златев/ Георги Тихов; Сузуки Самурай; Ямбол
104. Камен Иванов / Ивайло Дамянов; Сузики Витара; АСК "Зверино 4х4 Екстрийм"
105. Стефан Христов / Теодор Илиев; Нисан Патрул; гара Елин Пелин
106. Румен Андреев / Явор Борисов; Нисан Патрул; гара Елин Пелин - без такса
107. Георги Иванов / Николай Савков; Сузуки Витара; В.Търново
108. Александър Ненов / Йордан Николов - Вини; Митцубиши Паджеро; София
109. Стефан Арзатов / ...; Тойота Ландкрузер; Ваерна
110. Юлиян Тодоров / Роберт Десков; Опел Фронтера; гара Елин Пелин
Модифициран
201. Георги Георгиев / Ивайло Игнатов; УАЗ V8 Йосиф; Своге
202. Ивайло Котов / Петко Стоянов; Сузики Самурай; Своге
203. Росен Томов / Райко Райчев; Сузуки Търкалан; Асеновград
204. Иван Попов / ...; скиСм@рт; Самоков
205. Иван Иванов / Ивайло Василев; Сузуки Самурай; Самоков
206. Георги Николаев / Георги Георгиев; Джип; Перник
207. Светослав Христов / Георги Митрев; Бертоне; София
208. Кристиян Заимов / Костадин Гергьовски; ГАЗ 69; Смолян - без такса
209. Данаил Йорданов / Тихомир Асенов; Сузуки Витара; Чипровци
210. Кирил Цветанов / Антон Пенчев; ГАЗ 69; Офроудър.БГ
211. Никола Кузманов / Светослав Велински; Сузуки Джимни; Twin Offroad Team – Павликени
212. Данаил Костадинов / Генади Георгиев; Сузуки Самурай; Плевен
Прототип
301. Асен Иванов / ...; Сузуки картинг; АСК "Зверино 4х4 Екстрийм - без такса
302. Костадин Георгиев / Мартин Манов; Газ 69 - Звярът; София
303. Красимир Данаилов / ...; VAMP Proto; АСК "Зверино 4х4 Екстрийм"
307. Пламен Исаев / Йордан Йорданов; Вранглер; АСК Боляри 4х4
308. Илиян Илиев / ...; Spider; Разград
309. Светлин Димитров / Николай Петков; Talasym Прототип; Видин
310. Радослав Колев / ... - Прототип; R-PERFORMANCE GARAGE; София
Искам да поканя всички приятели на офроуда на третия кръг от Траялния шампионат - Лазарово 4х4 Екстрийм 2015.
Датите са 9 и 10 май.
Мястото: с.Лазарово
Трасето ще се постараем да е възможно най-атрактивното, а сред участниците отново да са гръцките екипажи.
От този уикенд започва и подготовката на трасето. Очаквайте снимков материал.
На практика вече може да обявя и записването за открито.
Изискванията и правилата са утвърдените за всички състезания. Класовете са 3: Стандартен, Модифициран и Прототип
Очаквайте скоро допълнителна информация и снимков материал.
Таксите са:
50 лв - платени до 30 април
60 лв - платени от 1 до 8 май
70 лв - при плащане на място
плащането може да стане по Еконт: гр. София, офис Лагера, 0877 50 32 66 Стоян Францов
Класираните на 4-то място на Сливен в трите класа участват без такса.
Подходящи места за настаняване
1. Палатковият лагер ще бъде близо дo къщичката (както и миналата година). GPS координатите са:
N 43 24.880
E 24 05.925
На google maps:
Decimal Deg. Latitude: 43.414667
Decimal Deg. Longitude: 24.09875
2. хотел VillagePark, гр. Кнежа, ул. "Димитър Бутански" № 32, тел. за резервации: 09132 98 20 и 0894 414 415.
3. хотел "Лъки", гр. Бяла Слатина
хотелът се намира в центъра на града до пощата, ул. "Хан Крум" № 56, тел. за резервации: 0885 368 520 и 0887 200 700.
4. мотел Сарая Макади, гр. Бяла Слатина, ул. Захари Стоянов №3Г, тел. за резервации: 091583090, 0888 011632
5. хотел Тачев (http://hoteltachev.com/) - гр. Червен Бряг, ул. Цар Асен 30, намира се на 20 км. от Лазарово, тел. за резервации: 0659 929 03 и 0878 895 748
ул. "Цар Асен I" № 30
6. хотел Дипломат Плаза (http://www.diplomatplaza.com), гр. Луковит, ул. „Д. Талев” № 2, тел. за резервации: 0697 5 50 86 и 0885 20 52 52
Програма
Петък - 08.05.2015
17:00 - 20:00 - записване и технически преглед
Събота - 09.05.2015
09:30 - 10:00 - теглене на жребий за стартирал първи в зона и откриване на състезанието
10:00 - 14:00 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
14:00 - 14:30 - почивка
14:30 - 18:30 - теглене на жребий за следобедна сесия и отваряне на трялни зони
около 21:00 - обявяване на класирането за ден 1 - в интернет
Неделя - 10.05.2015
09:30 - 10:00 теглене на жребий
10:00 - 14:00 отваряне на траялни зони
14:30 - обявяване на класирането за ден 2
15:00 - награждаване на победителите
Записани участници:
Стандартен
101. Цветан Иванов / Стоян Францов; Лада Нива; Лазарово
102. Мирослав Иванов/Виктор Боев; Сузуки Самурай; Севлиево
103. Милен Златев/ Георги Тихов; Сузуки Самурай; Ямбол
104. Камен Иванов / Ивайло Дамянов; Сузики Витара; АСК "Зверино 4х4 Екстрийм"
105. Стефан Христов / Теодор Илиев; Нисан Патрул; гара Елин Пелин
106. Румен Андреев / Явор Борисов; Нисан Патрул; гара Елин Пелин - без такса
107. Георги Иванов / Николай Савков; Сузуки Витара; В.Търново
108. Александър Ненов / Йордан Николов - Вини; Митцубиши Паджеро; София
109. Стефан Арзатов / ...; Тойота Ландкрузер; Ваерна
110. Юлиян Тодоров / Роберт Десков; Опел Фронтера; гара Елин Пелин
Модифициран
201. Георги Георгиев / Ивайло Игнатов; УАЗ V8 Йосиф; Своге
202. Ивайло Котов / Петко Стоянов; Сузики Самурай; Своге
203. Росен Томов / Райко Райчев; Сузуки Търкалан; Асеновград
204. Иван Попов / ...; скиСм@рт; Самоков
205. Иван Иванов / Ивайло Василев; Сузуки Самурай; Самоков
206. Георги Николаев / Георги Георгиев; Джип; Перник
207. Светослав Христов / Георги Митрев; Бертоне; София
208. Кристиян Заимов / Костадин Гергьовски; ГАЗ 69; Смолян - без такса
209. Данаил Йорданов / Тихомир Асенов; Сузуки Витара; Чипровци
210. Кирил Цветанов / Антон Пенчев; ГАЗ 69; Офроудър.БГ
211. Никола Кузманов / Светослав Велински; Сузуки Джимни; Twin Offroad Team – Павликени
212. Данаил Костадинов / Генади Георгиев; Сузуки Самурай; Плевен
Прототип
301. Асен Иванов / ...; Сузуки картинг; АСК "Зверино 4х4 Екстрийм - без такса
302. Костадин Георгиев / Мартин Манов; Газ 69 - Звярът; София
303. Красимир Данаилов / ...; VAMP Proto; АСК "Зверино 4х4 Екстрийм"
307. Пламен Исаев / Йордан Йорданов; Вранглер; АСК Боляри 4х4
308. Илиян Илиев / ...; Spider; Разград
309. Светлин Димитров / Николай Петков; Talasym Прототип; Видин
310. Радослав Колев / ... - Прототип; R-PERFORMANCE GARAGE; София
Коментар