Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

    Първоначално публикуван от ionko68 Преглед на мнение
    Бакалов това изказване вече ме подразни здраво,защото ме засяга лично.Виждаш че досега не бях го повдигал на въпрос този инцидент ,но след като колегата Иван Попов го направи ти не се поколеба да започнеш да отхвърляш цялата вина на пилота и на автомобила му.Този автомобил преди състезанието беше преминал техническия преглед и беше напълно изправен ,затова ме подразни изказването ти ,че бил технически неизправен и некадърен монтаж се запали кабела на ламбда сондата. А по принцип аз не съм виждал къде на друго място на този модел двигател е поставена ламбда сондата освен на колектора и оттам да се изказваш за некадърен монтаж.Най вече ,че този автомобил е създаден от оригинални възли и агрегати които са мислени и изпитвани от инжинери и конструктори.А за двигателните колела е също недоглеждане ,защото беше само със скъсана задна лява полуоска при положение ,че е на блокаж .Другото което е недоглеждане на съдията е,че автомобила е и с пътеки и с джак, а доколкото използването им преценката е изцяло наша.А с не оздравял крак не е извинение защото и съдията има задължения и след като не може физически да ги изпълнява значи нему е мястото там.А този автомобил може да издържи много по 10 минути и го е доказал , но да не навлизаме в дребнави спорове и да занимаваме аудиторията защото тук нему е мястото.
    Айде пак взеха да ми вменяват задължения - посочи ми къде в правилника съдията има задължение да играе ролята на пожарникар ! А като искаш да спорим на технически теми , нямаш проблеми ... Защо след като толкова ви издръжлив автомобила е със скъсан полувал ? Защо кабела на ламбда сондата се запали ако не е бил близо до колектора ? Защо сте монтирали гуми с такъв размер вследствие на което мостове не издържат на натоварването ? Защо след като беше опрял в дървото буксувахте на място без никаква възможност за предвижване ? Защо лебедката спря да ви изтегли ? Защо след като имате пътеки и джак не повдигнахте предницата за да премине дървото ? Защо не знаеш как да скъсиш дълъг колан че се налагаше аз да ти подсказвам ? Защо не умеете да боравите с лебедката и заради това трошите машината ? Защо не спря "пилота" си да не буксува на място върху дървото толкова дълго време ?
    Техническият преглед е основно със цел безопасност и адекватност на машината за съответния клас , в никакъв случай не е за "гениални" конструктивни решения . Казваш че машината ви е много здрава и издръжлива пък нещо не ви виждам да сте участници в тежки състезания и да сте здрави докрай ... Айде засега ми отговори на тези въпроси , пък след това ако искаш пак може да поспорим !
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

      Отговор първо за Бакалов Желязото не е пари момче Правилата се създават от историята
      Samurai Gemax

      Коментар


      • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

        За засегнатия съдия Неможеш да искаш мир в мирно време Воината я създаде ти неволно Несъм от найграмотните в офроуда но нещата се случват така както продава машините Гемакс Извинявам се за напомняното но джипа на П Исаев Илиан общо взето модерни машини в България са дело на Георги Покажи нещо по- значимо Аз съм по-знаящ лаик Това е от некадърния навигатор
        Samurai Gemax

        Коментар


        • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

          Коментар


          • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

            Първоначално публикуван от КРАСИМИР ПЕТКОВ Преглед на мнение
            Точно тука се сещам да помоля Краси да пусне видео , да видим как Сашо минава 7 зона - на Валери - със талпите. Видяхме как се счупи предната щанга и колелета се събраха. Та въпроса ми е как успя Сашо да има всички врати и изход включително ? Това не успях да видя, само видях резултатите
            Samurai Gemax

            Коментар


            • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

              [QUOTE=gemax;2762693]Точно тука се сещам да помоля Краси да пусне видео , да видим как Сашо минава 7 зона - на Валери - със талпите. Видяхме как се счупи предната щанга и колелета се събраха. Та въпроса ми е как успя Сашо да има всички врати и изход включително ? Това не успях да видя, само видях резултатите[/QUOTE

              Колега не те познавам ама е грозно това ,което правиш . Аз гледах точно този момент ,когато на Сашо се извади кормилната щанга , и да уверявам те завърши си зоната без проблем . Малко след като взе последната врата кормилния накрайник се извади просто резбата не издържа .Сложи го и внимателно излезе от зоната .Всеки ,който е гледал Сашо по зоните сигурно е на моето мнение и то е: Сашо кара със сърце и много добре. Поздрави !
              Напред и нагоре
              Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
              0886769809-Юлиян
              kiko00@abv.bg

              Коментар


              • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                Ok,
                съгласен съм, просто не бях видал
                Samurai Gemax

                Коментар


                • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                  пак се опита да излъжеш нагло ЗАСРАМИ СЕ,хората бяха там и ти обясниха.

                  Коментар


                  • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                    Последно редактирано от КРАСИМИР ПЕТКОВ; 13-05-15, 20:48.

                    Коментар


                    • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                      Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                      Отговор първо за Бакалов Желязото не е пари момче Правилата се създават от историята
                      Гошо , добре ли си ... какво желязо , какви пари че и правила от историята !?
                      Извинявам се , сега се сетих - трябваше като Матросов с голи гърди да легна върху пожара ида го угася под съпровода на духова музика и отбор мажоретки ...
                      VEREYA MOTORSPORT TEAM

                      Коментар


                      • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                        Предполагам, че Сашо е записан на другата камера, която е с касети и обработката на видеото ще се забави с няколко дни

                        Коментар


                        • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                          Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                          Илияна поредноста на вратите не дава възможност на по слаби коли за по-добро представяне.Нали гледаш и от тази страна или всичко е да се найграваме.На зверино имаше и се видя че не е начина.
                          Асечо !
                          Прочете ли достатъчно добре какво съм искал да обясня с моят пост ?
                          И това с поредноста на вратите да не те притеснява,няма да е за догодина или по следващата.
                          Когато му дойде времето,този факт няма да те притеснява защото според мен,зоните като трудност ще са променени към по-лесни.И не само това ще се промени до тогава,само си спомяй правилно когато един ден се върнеш на зад в историята !

                          Коментар


                          • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                            Вече се замислям дали на техническия преглед не изисквам и ПСИХО ;

                            Коментар


                            • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                              Първоначално публикуван от ionko68 Преглед на мнение
                              Бакалов това изказване вече ме подразни здраво,защото ме засяга лично.Виждаш че досега не бях го повдигал на въпрос този инцидент ,но след като колегата Иван Попов го направи ти не се поколеба да започнеш да отхвърляш цялата вина на пилота и на автомобила му.Този автомобил преди състезанието беше преминал техническия преглед и беше напълно изправен ,затова ме подразни изказването ти ,че бил технически неизправен и некадърен монтаж се запали кабела на ламбда сондата. А по принцип аз не съм виждал къде на друго място на този модел двигател е поставена ламбда сондата освен на колектора и оттам да се изказваш за некадърен монтаж.Най вече ,че този автомобил е създаден от оригинални възли и агрегати които са мислени и изпитвани от инжинери и конструктори.А за двигателните колела е също недоглеждане ,защото беше само със скъсана задна лява полуоска при положение ,че е на блокаж .Другото което е недоглеждане на съдията е,че автомобила е и с пътеки и с джак, а доколкото използването им преценката е изцяло наша.А с не оздравял крак не е извинение защото и съдията има задължения и след като не може физически да ги изпълнява значи нему е мястото там.А този автомобил може да издържи много по 10 минути и го е доказал , но да не навлизаме в дребнави спорове и да занимаваме аудиторията защото тук нему е мястото.
                              Колега,мисля че не те познавам лично или поне не се сещам но много искам да те видя,стисна ръката и почерпя за поста ти!
                              Последно редактирано от Milen Dechev; 13-05-15, 21:14.
                              "АСК ЗАГОРА 4х4"
                              0897937797....по всяко време!

                              Коментар


                              • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                                Гошо , добре ли си ... какво желязо , какви пари че и правила от историята !?
                                Извинявам се , сега се сетих - трябваше като Матросов с голи гърди да легна върху пожара ида го угася под съпровода на духова музика и отбор мажоретки ...

                                Голяма работа ,най много да си опърлиш вълната ,то и без туй само тя ти е останала

                                пп Мажоретките на мен ги остави ,само стой и гледай.
                                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X