Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Металотърсач ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Металотърсач ?

    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
    Ами аз смятам, че раницата е задължителна, храна, вода, батерии, аптечка, дрешки а монетарката прави разходката по-интересна, по-очаквана, по-привлекателна и като такав аима шанс да се случва много по-често, едно време аз ходеш зимата и в дъжда, важно е ходенето и кое е по-конструктивно и полезно, разходка без цел или тъпка и самообучение, последното е неизбежен страничен ефект от разходките с металотърсач.

    Няма нужда и в това да се делим, на Левски и ЦСКА има си закон и всичко което не е забранено в това хоби е супер и препоръчително, в белите държави това начинание се насърчава само в нашата са успели да ни вкарат в зомби транс и малоумните медии които са цитирани по-горе само наливат тендециозно масло в огъня, посоката е ясна, иманярството извън закона и шепа хора богатеят и корупцията и далаверата продължава.
    Много точно казано,за медийте всеки с металотъсач е /иманяр/ същото и с Органите поради тяхната некомпетентност и непознаване на действащите закони на тази тематика.Вторите вече се понаучиха между другото с помощта на купища жалби за превишаване на правата поради незнание.
    Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

    Коментар


    • #17
      От: Металотърсач ?

      [QUOTE=gecata93;2733822]Здравеите колеги.Имам нужда от малко информация от хората които се занимават с иманярство.

      Металдетектинг се нарича,а доколкото как да се научиш да работиш с този апарат трябва ти време ,спокойствие ,чист терен за тестове на машината и желание ,да откриеш>>>
      Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

      Коментар


      • #18
        От: Металотърсач ?

        Колегата питаше някой ако може да му обясни как да работи с металдетектора а не дали е законно или незаконно,и хванете малко се ограмотете и прочетете законите и тогава пишете..!Щом се продава свободно в цял свят сигурно е много незаконно:

        Коментар


        • #19
          От: Металотърсач ?

          Мммда, определено е много интересно хоби. Не е незаконно! Имам и използвам лицензирана машинка с документ и фактура. Купувал съм я от законен производител. Всичко си е законно, стига да не ровиш из археологически обекти. Когато е хубаво времето е много приятно да се разходиш из някоя нива, поле, гора, без да пречиш и вредиш на никого. Сега вече кой какво намира и какво го прави е отделен въпрос.
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • #20
            От: Металотърсач ?

            Човека питаше за копчетата...
            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

            Коментар


            • #21
              От: Металотърсач ?

              Колегиииииии ПИШМАН СТАНАХ ДЕТО ПИТАХ.......... (в кръга на шегата) НЕСЪМ имзняр и неискам да бъда.Просто от години апарата си седи над гардероба (поне от 10) не е пипан и затова реших че като няма какво да правя мога да обикалям баирите из нашия град (гр.Никопол).Проско исках да получа малко информация от знаешти как се позлва и ако някои има такъв да си каже мнението.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X