Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на СУВ, моля за малко помощ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на СУВ, моля за малко помощ.

    Защо не смъкнеш годината и не вземеш една Х5-ца, части вече има много, комфортна е и жената ще се кефи, че е в Х5
    А може и да се огледаш и за по-малкият му брат - Х3.
    Разходът е много относителен...най-вече си зависи от десният крак.

    Коментар


    • #17
      От: Избор на СУВ, моля за малко помощ.

      Първоначално публикуван от Luftwaffe93 Преглед на мнение
      Защо не смъкнеш годината и не вземеш една Х5-ца, части вече има много, комфортна е и жената ще се кефи, че е в Х5
      А може и да се огледаш и за по-малкият му брат - Х3.
      Разходът е много относителен...най-вече си зависи от десният крак.
      Това са едни от най-крадените автомобили, ако човек има надеждни гаражи там, където ходи, може би да, но аз не бих подходил да налея средства в най-крадения модел ... достатъчно е да му разбият няколко пъти джамовете за разни чарколяци, за да ти вгорчат кефа от тази кола ...

      Коментар


      • #18
        От: Избор на СУВ, моля за малко помощ.

        Първоначално публикуван от _Mitaka Преглед на мнение
        Това са едни от най-крадените автомобили, ако човек има надеждни гаражи там, където ходи, може би да, но аз не бих подходил да налея средства в най-крадения модел ... достатъчно е да му разбият няколко пъти джамовете за разни чарколяци, за да ти вгорчат кефа от тази кола ...
        Принципно си прав, но това не значи, че при другите коли е много по-различно. Да не говорим, че колите, които съм държал на улицата, дори и за къс период е имало изстъпления.

        Да се има в предвид, че при X3 разликата в качеството на интериора е значително в полза на фейслифта! Двигателите там са "чук", камо ли бензиновите.

        Коментар


        • #19
          От: Избор на СУВ, моля за малко помощ.

          В крайна сметка след като гледах няколко Каптиви, Нисан Кашкай и други модели, се спряхме на Каптива.
          Има обаче един много странен факт - първите две каптиви, които гледах, вървяха просто ужасно, бях се отчаял тотално.
          Даже бях отписал Каптивата като вариант. Тогава ходих да гледам и Нисан Кашкай в един автосалон. Ами нисана си е готин, определено - върви здраво /1.6 бензин тествах/, маневрен, но: вътре е доста тесен, значително по-нисък, интериора не ми допадна. Някак си ... твърде обикновена количка за твърде много парички. Доста по-близо до кола, отколкото до "джип". Не ме грабна.
          Същия ден се появи една Каптива в моя район, съвсем без очаквания се обадих на човека, отидох, качих се и о! чудо. Това нещо можело да върви. И то доста!
          Не знам какъв е бил проблема на първите две, но третата определено имаше доста прилична динамика.
          Гледаха я в Стефанов Моторс, проблемите бяха в рамките на нормалното износване за годините си и я купихме.
          Значи, колата е за сестра ми, аз съм я карал точно 4 пъти.
          Впечатленията ми са: масивен, просторен, приятен интериор, таблото не те "захлупва". Въпреки, че всичко е пластмаса и едва ли е много качествена - изглежда скъпарско направено, нищо не скърца, не трака.
          Разходът извън града на магистрала е под 10 със сигурност. В града още не е засичано, скоро ще кажа и това.
          За сега сме доволни от колата, нядавам се не се окаже грешен избор, но засега е това

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X