Обява

Свий
Няма добавени обяви.

джип до 7000 лева и от 2004 година нагоре

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

    1. Land Rover Freelander
    2. Daihatsu Terios
    3. Hyundai SantaFe
    4. Hyundai Terracan
    5. Jeep Cherokee
    6. Kia Sportage
    7. Nissan Terrano
    8. Opel Frontera
    .........

    ...и много други. Всички тези марки и модели са взети от сайт за продажба на употребявани автомобили в България. Подадените критерии са цена между 5000 и 7000 лв и година след 2004-та. Успех.

    Коментар


    • #32
      Re: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

      Колега си избра рекстон. Нещто специално да се гледа при тези коли? 2005 година, дисел двигател 163 к.с., 2.7 ЦРД
      o89 sedem sedem 33 986

      Коментар


      • #33
        От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

        Ами като цяло не съм чел тук сериозни оплаквания, даже общо взето само плюсове, като за СУВ........а и поддръжката е поносима. Нека приятелят ти отиде по възможност да го прегледат в представителството им - сервиза на фирма "Ратола". Намира се на бившата ул. "202", сега "История славянобългарска" № 1:
        http://service.ratola.bg/map.html даже на картата е показана ул. "202" Близо е до бензиностанция ОМВ.
        Значи човека си търси СУВ, вече уточнихме предпочитанията!
        SUV

        Коментар


        • #34
          От: Re: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

          Първоначално публикуван от gferen Преглед на мнение
          Колега си избра рекстон. Нещто специално да се гледа при тези коли? 2005 година, дисел двигател 163 к.с., 2.7 ЦРД
          Да гледа да не е много ръждясал,и дали се чете номера на шасито.
          SUZUKI VITARA V6
          HONDA CBR 919RR
          MERCEDES ML
          MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

          Коментар


          • #35
            От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

            аз съм на същото търсене като година и цена, но съм се спрял на чероки либерти! е ще прежаля още 1-2000лв, но ме притеснява скъпата поддръжка и части! все още се двоумя дали да е ръчка или автомат, че ще го карам повечето по асфалт, а и ако има разлика в разхода на гориво...може би това ще е решаващо за избора на скорости! другия вариант ми е киа-соренто!

            Коментар


            • #36
              От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

              За Киа не знам , но Черока е най-непретенциозния модел Jeep с най-малко дефекти по електрониката и окачването , имат бензинови 2,4 150 к.с. и 3,7 210 к.с. , дизеловите са с по-скъпа поддръжка за сметка на разхода на гориво . Можеш да избираш между няколко системи на задвижване 4х4 , ръчните скорости са здрави без проблеми .
              Успех !
              Еди Рангелов : 0885 088 444
              Няма незаменими има незабравими хора !!!

              Коментар


              • #37
                От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

                Здравейте,

                Аз съм колегата търсещ си СУВ. След няколко огледа намерих машината за мен- Jeep Grand Cherokee 2.7 CDI 2002 година. Единствения проблем е, че при първото палене му светна чек лампичката и влезна в авариен режим и автомата сменяше само до втора. След едно гасене и палене проблема изчезна. Днес бях пак в района и пак го бяха раздвижили, не е имало проблем. Дали е нещо, за което трябва да се притеснявам, или да скачам? Благодаря предварително!

                Коментар


                • #38
                  От: джип до 7000 лева и от 2004 година нагоре

                  ...го бяха раздвижили...
                  Ако са му направили и един масаж направо да скача, ама първо да му намери хубаво място, където да си го гледа като голям камък, че май няма да може да насмогне на ремонтите като гледам бюджета.
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #39
                    От: джип до 7000 лева и от 2004 година нагоре

                    Има надежда, почнал е да сваля годините. Накрая ще си купи Панда както му казах и ще се види в кола
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X