Обява

Свий
Няма добавени обяви.

джип до 7000 лева и от 2004 година нагоре

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Изисквания викаш - т.е. CRV е джип?
    Не влизай в тая полемика, че веднага питам за Паджеро III (примерно) и темата става за коша.
    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

    Коментар


    • #17
      От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

      Е то полемика няма. Пандата е, ако не повече, то поне толкова жип, колкото ЦРВ-то.
      И освен това може хем да е в час, хем да е до 7к и след 2004
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

        Да влезе в най-големият сайт за продажба на употребявани автомобили в бг и в търсачката да потърси: Jeep Cherokee .. за 7хил с повече късмет ще си вземе 2003 - 2006г в чудесно състояние. Ще му свърши перфектна работа.

        Коментар


        • #19
          От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

          Лада нива, УАЗ, Гранд Витара, Сузуки игнис, Киа соренто, Хюндай теракан, Санта фе, Тата сафари, Санг ионг рекстън, Кайрон, Дайхатсу териос, ...Парите може да стигнат и за Нисан терано, Х-треил, Форд маверик, Субаро джъсти, Джип чироки, Мистубиши паджеро пинин, аутландър, Мазда трибют...Всички тези с уговорка, че за тези пари трябва внимателно да се прецени състоянието и бъдещите разходи.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #20
            От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

            Най-добре да беше писал човека за какво смята да го използва !
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #21
              От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

              Първоначално публикуван от basson Преглед на мнение
              Да влезе в най-големият сайт за продажба на употребявани автомобили в бг и в търсачката да потърси: Jeep Cherokee .. за 7хил с повече късмет ще си вземе 2003 - 2006г в чудесно състояние. Ще му свърши перфектна работа.
              С повече късмет? Излизат точно 3 за 7000лв, все 2004 и ако уцели едно от тях в чудесно състояние, направо да тича да пусне тото.
              А за 2006... вярно има един, ама... "горял акумулатор , не е засегнат двигател... джипа може да се въстанови".
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • #22
                Re: От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

                Колега ше го наимного исполза да ходи на ски. наистина незнам плана му за през лято. Но првоначално ше му е за на ски. ако ниама доволно голем багажник в кола ше му купи багажник за тавана. и ас му казах да Джип като Джип 6е му триабва касмет да го намери но надиава се да намери нещо в негови буджет. казах му и за чероки и му харесва.
                o89 sedem sedem 33 986

                Коментар


                • #23
                  От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

                  Ако е само за ски, да свали две-три години и да взима голямо Субару- Аутбек или Легаси..
                  0899 шест5313нула
                  За всекиго по нещо

                  Коментар


                  • #24
                    От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

                    Jeep Cherokee има 7 обяви 2004 и над 10 2003,които влизат в бюджета,има доста хюндаий които може да погледне повечкото са 2003 ама за една година да не го прави на проблем.
                    SUZUKI VITARA V6
                    HONDA CBR 919RR
                    MERCEDES ML
                    MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                    Коментар


                    • #25
                      От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

                      Първоначално публикуван от tisho-samokov Преглед на мнение
                      Jeep Cherokee има 7 обяви 2004 и над 10 2003,които влизат в бюджета,има доста хюндаий които може да погледне повечкото са 2003 ама за една година да не го прави на проблем.
                      Сега махни тези с десен волан и пак ги преброй. А, да - и онази горялата.

                      ПС: Тези дето броят 5-6-7-8 обяви колко пъти са купували автомобил?
                      Последно редактирано от silverfox; 24-03-15, 17:49.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #26
                        От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

                        Коя е с десен волан не съм гледал,и казах да свали една година че има по голям избор,а за коли колко съм купувал,ми доста,кола повече от 2г.аз не карам.До сега съм сменил над 12 коли и 5-6 мотора,а и в момента имам три.
                        SUZUKI VITARA V6
                        HONDA CBR 919RR
                        MERCEDES ML
                        MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                        Коментар


                        • #27
                          От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

                          Rexton-а също влиза в бюджета
                          Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                          Коментар


                          • #28
                            От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Добре бе, Дани, кажи кое японско до 7к BGN и след 2004 е по-проходимо от Пандата?
                            На дядо ми магарето ( с дръпнати очи е ) и 100 % блокажи на преден и заден мост.
                            В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                            В. Иванов

                            Коментар


                            • #29
                              От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

                              Нов съм тук и нямам особенни познания ,но очевидно човека търси така наречения паркетник. Както е казал колегата над мен да каже за какво ще се ползва.
                              Sorento 05 , Cherokee 05 , X-Trail 05 , Outlander 04 , Terracan 04 , Rexton 04 , Freelander ,Santa Fe , Terrano , Tribute , Grand , Sportage ,Tuscon,
                              Това са предложения от нета със така зададени критерии . С още малко пояснения от колегата ще ги отсеете до 2-3 варянта .
                              Последно редактирано от CarTest™; 24-03-15, 22:14.

                              Коментар


                              • #30
                                От: джип до 7000 лева и 2004 година на горе

                                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                                С повече късмет? Излизат точно 3 за 7000лв, все 2004 и ако уцели едно от тях в чудесно състояние, направо да тича да пусне тото.
                                А за 2006... вярно има един, ама... "горял акумулатор , не е засегнат двигател... джипа може да се въстанови".
                                С повече късмет в 'договорките', а и постоянно излизат нови.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X