Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ADV-Bulgaria.com - Академия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ADV-Bulgaria.com - Академия

    Много добре сте го измислили и много интересни теми сте избрали!
    И аз ще се включа в колкото мога повече курсове, в зависимост от времето на провеждането им.
    ... to be continued

    Коментар


    • #17
      От: ADV-Bulgaria.com - Академия

      Благодаря! Всъщност идеята е много стара, но трябваше да се свършат много неща за да стане както бихме желали.

      Пропуснах да напиша, че всеки курсист ще има достъп до специален затворен форум за последващи дискусии и въпроси, както и ще получи специални условия при на практика всички вносители на специална екипировка...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #18
        От: ADV-Bulgaria.com - Академия

        Да допълня и още нещо важно, дори за теоретичните курсове "в зала" сме предвидили да има огромен набор от реални предмети за пример на това, за което се говори. Като темата е обувки, ще има достатъчно обувки, които да се видят, пипнат, да се разгледат подметки и прочие, за да е на 100% точно илюстрирано това, за което се говори. Целта е не само да описваме, но реално и да показваме всичко, за което става дума в реалния му размер и качества. За стила на лекциите донякъде може да се ориентирате и от темите в www.ADV-Bulgaria.com
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #19
          От: ADV-Bulgaria.com - Академия

          Аз също имам интерес към всички обявени модули, без двата курса по екстремна фотография. Поздрави за идеята, отдавна беше време да се появи подобна услуга на пазара.

          P.S. С интерес бих посетил и един курс по основи на радиоделото, елементарни навици по боравене с радиостанции и т.н.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X