Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

    Здравейте!
    Сега се регистрирах тук, не зная как се публикува на правилното място, затова пиша така директно.
    Основното е, че искам да си купя УАЗ 469.

    Но!

    Да бъде красив; да не е прекалено стар; да е регистриран; да може да се кара и в населени места; всичко да му работи; да има перфектни гуми; да има парно, което да позатопля сносно; да не харчи много; да не е скъп; да има кой да ме научи как се шофира такъв джип.

    Това е най-важното, за което се сещам.
    Надявам се, че ще ми помогнете!

    Поздрави!

    П.П.: От София съм. Блонди съм. Имам СУЗУКИ ДЖИМНИ 2010 г.

  • #2
    От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

    Първоначално публикуван от miskapriz1 Преглед на мнение
    Здравейте!
    Сега се регистрирах тук, не зная как се публикува на правилното място, затова пиша така директно.
    Основното е, че искам да си купя УАЗ 469.

    Но!

    Да бъде красив; да не е прекалено стар; да е регистриран; да може да се кара и в населени места; всичко да му работи; да има перфектни гуми; да има парно, което да позатопля сносно; да не харчи много; да не е скъп; да има кой да ме научи как се шофира такъв джип.

    Това е най-важното, за което се сещам.
    Надявам се, че ще ми помогнете!

    Поздрави!

    П.П.: От София съм. Блонди съм. Имам СУЗУКИ ДЖИМНИ 2010 г.

    Всичко написано по-горе е абсолютна истина!

    Коментар


    • #3
      От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

      Няма такъв УАЗ
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #4
        От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        Няма такъв УАЗ
        Има
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #5
          От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

          Има, има... Е, някои от изискванията са неизпълними по дефиниция, като да харчи малко, и да не е скъп(като за състоянието описано в обявата), но тези неща са си субективни. Например-за един американец свикнал с тамошните параходи разход от 14-15/100 ще му е добре, а цената от 7000-8000 лева за някои е безумно висока, за други е нищо особено.
          Само не разбрах защо и е на една жена УАЗ?
          Относно красотата-за мен си е много красив джип, ама то и дифендъра ми харесва, както и предшествениците му, а това според много жени е "много грозна кола", та се учудвам, че колежката се е насочила именно към УАЗ.

          Колежке, ако си вземеш това чудо на съветската техника ще ти трябва и опитен монтьор който да ти оправя проблемите само за усмивка...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Има, има... Е, някои от изискванията са неизпълними по дефиниция, като да харчи малко, и да не е скъп(като за състоянието описано в обявата), но тези неща са си субективни. Например-за един американец свикнал с тамошните параходи разход от 14-15/100 ще му е добре, а цената от 7000-8000 лева за някои е безумно висока, за други е нищо особено.
            Само не разбрах защо и е на една жена УАЗ?
            Относно красотата-за мен си е много красив джип, ама то и дифендъра ми харесва, както и предшествениците му, а това според много жени е "много грозна кола", та се учудвам, че колежката се е насочила именно към УАЗ.

            Колежке, ако си вземеш това чудо на съветската техника ще ти трябва и опитен монтьор който да ти оправя проблемите само за усмивка...
            Ще те препоръчаме теб за " майстор "
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #7
              От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

              Да-а, почна се! Предполагам, че след малко ще има и опашка от мераклии за обучаващи!?
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #8
                От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                Добро утро на всички! Благодаря, че е обърнато внимание на молбата ми!

                Докато сме на кафе, да отговоря на коментарите - един по един:

                Коко, има такъв УАЗ! За мен не съществува Няма, Не може, Не става, Не иска и т.н.! Постарах се най-систематизирано /и закачливо!/ да представя желанието си, за да не стане роман от описанието ми.

                Aldr, благодаря за подкрепата, дори и да се шегуваш с мен!

                Кольо, благодаря и на теб за мнението! Аз вече съм наясно с основни характеристики на този автомобил за разход на гориво, цени, години на производство и т.н. Моля, не подценявайте блондинките!!! Относно красота на колата и желание у жена за такъв джип - харесвам само джипове; до сега не съм шофирала друга и не мога да си представя как бих шофирала друга и ниска кола; обожавам нестандартните, не масово разпространените коли, а уникатите; нужна ми е кола, която може да върви навсякъде при всякакви условия; а защо конкретно УАЗ - историята е дълга, интересна, романтична, сантиментална, запомняща се

                Красив ден на всички джипове, хихи!

                Коментар


                • #9
                  От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                  Има такива уазки, що да няма, но не се продават - който е докарал уазка до това състояние, няма да се раздели с нея. Такива коли се правят и това е препоръката ми към мис Каприз. За изходната база има две ключови изисквания - редовни документи и минимум „мунинг". За жалост и двете са голяма рядкост, но без да са невъзможни.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #10
                    От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                    Благодаря!

                    Пак да кажа - няма невъзможни неща. Човек с какво ли не се разделя... Аз лично, най-вероятно, ще се разделям с любовта на живота ми ДЖИМНИ, но животът продължава

                    А къде се правят?
                    Как да разбирам "редовни документи"? Аз не мога да си представя да допусна нещо нередовно откъм документи!
                    И не зная какво значи "мунинг" Срам ме е, но не зная

                    Коментар


                    • #11
                      От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                      „Муцане", представляващо в очите на извършващия го тунинг - мунинг. В леките случаи коства само разходи и време при докарване автомобила до описания от теб вид, в тежкия - безвъзвратно унищожение. Редовни документи си означава най-елементарното - редовни документи, като понавлезеш в материята, ще се учудиш колко съществен проблем може да е това.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • #12
                        От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                        .... Редовни документи си означава най-елементарното - редовни документи, като понавлезеш в материята, ще се учудиш колко съществен проблем може да е това.
                        Да-а, особено, когато виждаш перфектната за твоите изисквания джипка да се продава за без пари, но една частица от замъгленото ти съзнание все пак ти подсказва, че с такъв външен вид и такива доработки няма да те допуснат и на пистолетен изстрел от каналите на КАТ, камо ли да пререгистрират джипа по твоето местоживеене!
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #13
                          От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                          Ужас!!! Толкова страшно звучи това

                          Добър вечер на всички и наздраве!

                          Коментар


                          • #14
                            От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                            Имам неясното усещане, че съм приета несериозно, май само се гледа сеира ми за забавление. Нямам нищо против, аз обожавам забавленията, но в случая дойдох тук с ясно написана цел - ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ. Мислех, че в този форум ще намеря адекватно, професионално, колегиално и приятелско отношение, съвети и помощ. Може би темата ми трябва някак да се премести на друго място, на платформа, на която ще могат повече хората да взимат отношение. Не съм наясно кой, какво, къде и дали вижда публикациите в този сайт.

                            Но дано не са верни опасенията ми.

                            Все пак ето още един опит от моя страна за ориентир:

                            1. ТЦ

                            Мислех си, че тук ще има повече предложения, с по-голяма истинност и сигурност относно характеристиките на предлаганите коли, отколкото в сайтовете за продажби.

                            Преди да се регистрирам тук, четох много публикации и някъде назад в годините имаше името Игнат Донев като специалист и мераклия по УАЗ. Не мога да намеря къде го четох, не зная има ли го този господин, но бих говорила с него, ако някой ми даде контакти.

                            Еми това, изказах се.

                            Коментар


                            • #15
                              От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                              Повечето проблеми могат да бъдат избегнати ,ако се търси Уаз след 2002 година ,най-добре УАЗ Хънтър ,цената е около или колкото на Джимни ,има всичко като джимни,но по голямо.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X