Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

    Аре, Сашо, харизвай на момата УАЗ-а и почвай да стягаш следващия!
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #32
      От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Търговията не е във фокуса на този форум. Въпреки това има раздел: „Купувам продавам", в него има подраздел: „Автомобили 4х4", с под-подраздел: „УАЗ". Там автомобил не е предлаган поне от година мисля. Разделът има и архив, където може да се запознаеш с подробности за минало развитие.
      Оттук е по-адекватно да очакваш съвети и съдействие, когато „проектът" е вече във фаза на реално изпълнение.


      Нищо не му липсва. Рационален подход към автомобила като превозно средство е последното, разглеждано като фактор от човек, имащ интерес към УАЗ. През призмата на такава ирационалност, именно тези характерности се явяват желаното.
      Моята жена определено се кефи да кара една уазка - баш 469 (конфигурацията отпреди '85-та ник'во серво и прочее). Една година с голямо въодушевление я закара и до събора в Приморско.
      Благодаря!

      Коментар


      • #33
        От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

        Ето и една УАЗка шампион! УАЗката на Вушев!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00005.jpg
Прегледи:3
Размер:180.6 КБ
ID:5650387 Ето и клип на Вушев.https://www.youtube.com/watch?v=ftDnpACEITE
        Последно редактирано от dragomir_68; 26-03-15, 16:05.
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #34
          От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
          Ето и една УАЗка шампион! УАЗката на Вушев![ATTACH=CONFIG]788531[/ATTACH] Ето и к


          лип на Вушев.https://www.youtube.com/watch?v=ftDnpACEITE


          УНИКАЛНО НЕЩО!!!!!!

          Коментар


          • #35
            От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

            МОЛЯ, НЯКОЙ ДА ПОГЛЕДНЕ КАКВО СЕ СЛУЧВА С ВХОДЯЩАТА ми КУТИЯ! Пише, че входящата е празна, но има 3 съобщения, и не се приемат нови съобщения! Останалите папки също са празни, но си стои предупреждението, че имам 3 съобщения и трябва да изчистя папката. Сто пъти чистих всичко, не мога да разбера има ли някъде друга папка, която не виждам, и т.н.

            Предварително благодаря за помощта!

            Коментар


            • #36
              От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

              Първоначално публикуван от miskapriz1 Преглед на мнение
              Ехааааа, благодаря!!!

              Въпреки, че на мен самата не ми е ясно каква колежка съм, защото съм абсолютен "неделен шофьор", обаче ИСКАМ УАЗ!!! Такъв УАЗ, който да не седи само в сервиз, а с който да се возя спокойно, за удоволствие, из планината, и с достойнство из града - там удоволствието ще ми бъде от погледите на другите хора
              Като прочетох постингите по тая тема си мисля, че правилният избор за "УАЗ", в тоя случай, е Land Rover Series 3 или Defender. Тогава е по-вероятно "да се возя спокойно, за удоволствие, из планината, и с достойнство из града - там удоволствието ще ми бъде от погледите на другите хора"...
              Защото при купуване на УАЗ 469 от miskapriz1 предполагам гледане под капака на мотора като на объл камък и/или лежане в калта под колата в чакане на "неволята" ...

              Land Rover Series 3:
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:420px-Land_Rover_Series_III_109.JPG
Прегледи:1
Размер:51.1 КБ
ID:5650417

              Land Rover Defender:
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:изтеглен файл.jpg
Прегледи:1
Размер:8.6 КБ
ID:5650418
              Последно редактирано от trapper; 26-03-15, 20:33.
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • #37
                От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                Колега с моят УАЗ имам много сьстезания но никога не ме е изоставял на ход сьм ходил и на ход сьм се врьщал кьде е Разград до Лазарово Бургас Сливен и мн други дестинации геройствое да караш УАЗ пред тия сувременни джипове ида показваш някакви резултати

                Коментар


                • #38
                  От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                  Дървендъра никога не ме е впечатлявал като Ултра проходим джип,наскоро гледах едни клипове от чужди състезания,че той бере душа на баирите ,където почти тон по тежкия му събрат Р38 Range Rover с умрелия 2,5 TDI се качи без да се форсира даже.- Шах и Мат.НЕ мисля ,че не мога да мина с УАЗ ,там където мине и Дифендъра.А е същия спартанец като УАЗ и отвътре. Поне да й беше препоръчал Дискавъри .
                  Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
                  Уаз 469
                  Nissan Patrol Y160

                  Коментар


                  • #39
                    От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                    Без значение колко са проходими, или непроходими, като става дума за шик (а точно това е целта в случая), УАЗ решително губи в конкуренция със „Серията" - ма такава пък кола е още по-трудно да се намери.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • #40
                      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                      Като прочетох постингите по тая тема си мисля, че правилният избор за "УАЗ", в тоя случай, е Land Rover Series 3 или Defender. Тогава е по-вероятно "да се возя спокойно, за удоволствие, из планината, и с достойнство из града - там удоволствието ще ми бъде от погледите на другите хора"...
                      Защото при купуване на УАЗ 469 от miskapriz1 предполагам гледане под капака на мотора като на объл камък и/или лежане в калта под колата в чакане на "неволята" ...

                      Land Rover Series 3:
                      [ATTACH=CONFIG]788579[/ATTACH]

                      Land Rover Defender:
                      [ATTACH=CONFIG]788583[/ATTACH]


                      Със сигурност всичко е така, благодаря!
                      Обаче аз искам УАЗ, разбирате ли Не съм срещала по-интересен, по-впечатляващ на външен вид ретро-автомобил, и по-жесток из планини и гори. Той просто ми спира дъха, когато случайно го видя някъде! И е толкова странен и вълнуващ вътре! Искам да се науча да шофирам такова нещо. Със сигурност ще гледам шарено под капака /и над капака/ и зад капака..., но

                      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                      Аре, Сашо, харизвай на момата УАЗ-а и почвай да стягаш следващия!
                      За "момата" ще почерпя
                      Последно редактирано от CarTest™; 27-03-15, 12:58.

                      Коментар


                      • #41
                        От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                        ... но аз гледам така под всеки капак, trapper . За това нещо си има спецалисти. Така мисля аз.
                        Последно редактирано от miskapriz1; 27-03-15, 13:10.

                        Коментар


                        • #42
                          От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                          Моята не ме обича, ама тя е служебна. Сега, за приятен уикенд така ми върна през волана лакътя във вратата, че ми се прис... И не ми е за сефте, ама с тази кола не трябва да се разсейваш. Успех!

                          Коментар


                          • #43
                            От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                            Моята не ме обича, ама тя е служебна. Сега, за приятен уикенд така ми върна през волана лакътя във вратата, че ми се прис... И не ми е за сефте, ама с тази кола не трябва да се разсейваш. Успех!

                            Коментар


                            • #44
                              От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                              Оборудването на Дифендъра е като на УАЗ Хънтър(има си хидравлика,серво,климатик ,твърд таван и пружини). Като изкарам моя наточен и настръхнал УАЗ ,тези с джипки за по 70 000-80 000 кинта си чупят вратовете да го зяпат по светофарите.И не защото е с гуми 33, с две лебедки ,повдигнат ,с шнорхел ,ами защото е именно стар армейски джип от който 99 % са движещи се гробници поради тежката им експлоатация години наред без нещо да е пипано по тях. Този джип е СЪЗДАДЕН с цел да предвожда танкове и като всеки един джип си има минуси и плюсове. Патрола е всеизвестен всъдеход с двигател от лека кола Лаурел,слабичък за такова животно,ама се купуват и карат. Самурая е 1.3 ,че на баба прахосмукачката има повече тяга от него,но се карат и по състезания. Гледам тука в България масово се плюе от състезателите качествата на УАЗ като машина ,но повярвайте ми ,ако дойдат руснаците с техните УАЗ-ове , ще стане като на Кърджали , първите 14 места от чужденци ,щото нашите машини не са правени с толкова пари. Не случайно на Ладога , 14 % изкарват до края УАЗ ,след това рязко надолу 10 % Тойота ,8% Патрол а Г класата едва 3-4 % . Всеки знае за Ладога ,какво представлява това състезание и половината се минава само на лебедка.Това ,че в България УАЗ е оставен да гние ,да се побългарява ,да не се сменя маслото с години ,да се блъска из всевъзможни терени, не значи ,че е боклук. Аз също имам Нисан Патрол, но по ми прави кеф като карам УАЗ-ката ,настръхнал Патрол всеки втори ,ама настръхнал УАЗ съм виждал за толкова години 7-8 ,който наистина са впечатляващи . В Силистра видях паркиран на Захари УАЗА и отбих да го снимам,наистина впечатляващ,моя е горе долу като неговата визия. Поздрави
                              Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
                              Уаз 469
                              Nissan Patrol Y160

                              Коментар


                              • #45
                                От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                                Първоначално публикуван от PIT BULL Преглед на мнение
                                Оборудването на Дифендъра е като на УАЗ Хънтър(има си хидравлика,серво,климатик ,твърд таван и пружини). Като изкарам моя наточен и настръхнал УАЗ ,тези с джипки за по 70 000-80 000 кинта си чупят вратовете да го зяпат по светофарите.И не защото е с гуми 33, с две лебедки ,повдигнат ,с шнорхел ,ами защото е именно стар армейски джип от който 99 % са движещи се гробници поради тежката им експлоатация години наред без нещо да е пипано по тях. Този джип е СЪЗДАДЕН с цел да предвожда танкове и като всеки един джип си има минуси и плюсове. Патрола е всеизвестен всъдеход с двигател от лека кола Лаурел,слабичък за такова животно,ама се купуват и карат. Самурая е 1.3 ,че на баба прахосмукачката има повече тяга от него,но се карат и по състезания. Гледам тука в България масово се плюе от състезателите качествата на УАЗ като машина ,но повярвайте ми ,ако дойдат руснаците с техните УАЗ-ове , ще стане като на Кърджали , първите 14 места от чужденци ,щото нашите машини не са правени с толкова пари. Не случайно на Ладога , 14 % изкарват до края УАЗ ,след това рязко надолу 10 % Тойота ,8% Патрол а Г класата едва 3-4 % . Всеки знае за Ладога ,какво представлява това състезание и половината се минава само на лебедка.Това ,че в България УАЗ е оставен да гние ,да се побългарява ,да не се сменя маслото с години ,да се блъска из всевъзможни терени, не значи ,че е боклук. Аз също имам Нисан Патрол, но по ми прави кеф като карам УАЗ-ката ,настръхнал Патрол всеки втори ,ама настръхнал УАЗ съм виждал за толкова години 7-8 ,който наистина са впечатляващи . В Силистра видях паркиран на Захари УАЗА и отбих да го снимам,наистина впечатляващ,моя е горе долу като неговата визия. Поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X