Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

    Първоначално публикуван от ivan_ Преглед на мнение
    Повечето проблеми могат да бъдат избегнати ,ако се търси Уаз след 2002 година ,най-добре УАЗ Хънтър ,цената е около или колкото на Джимни ,има всичко като джимни,но по голямо.
    Благодаря!

    /ДЖИМНИ го спечелих на томбола /

    Коментар


    • #17
      От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

      Първоначално публикуван от miskapriz1 Преглед на мнение
      Имам неясното усещане, че съм приета несериозно, май само се гледа сеира ми за забавление. Нямам нищо против, аз обожавам забавленията, но в случая дойдох тук с ясно написана цел - ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ. Мислех, че в този форум ще намеря адекватно, професионално, колегиално и приятелско отношение, съвети и помощ. Може би темата ми трябва някак да се премести на друго място, на платформа, на която ще могат повече хората да взимат отношение. Не съм наясно кой, какво, къде и дали вижда публикациите в този сайт.

      Но дано не са верни опасенията ми.

      Все пак ето още един опит от моя страна за ориентир:

      1. ТЦ

      Мислех си, че тук ще има повече предложения, с по-голяма истинност и сигурност относно характеристиките на предлаганите коли, отколкото в сайтовете за продажби.

      Преди да се регистрирам тук, четох много публикации и някъде назад в годините имаше името Игнат Донев като специалист и мераклия по УАЗ. Не мога да намеря къде го четох, не зная има ли го този господин, но бих говорила с него, ако някой ми даде контакти.

      Еми това, изказах се.
      Отношението е сериозно. просто въпросът е малко неясен, а отговорът вече е даден: такава кола се прави.
      Не са споменати нито бюджет, нито конкретни разбирания за красота. За някои 'красив' означава 35 инчови гуми и по метър ход на окачването. За други - лъскава боя, лъскави халогени и бяла черта по дължината на купето..
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • #18
        От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

        На Уаз-ът за да става за каране в града, още повече от жена му липсват:
        Хидравлика на волана, усилвател на спирачките и по-добри спирачки, съвременен двигател с нормални мощност и разход, съвременна трансмисия, по-меко окачване, уплътнено купе, да не влизат лесно бели мечки, обезшумяване на купето, заключване, седалки, гуми за асфалт...
        И така, от УАЗ-а остана само рамата.
        Всичко може да бъде направено, въпросът е кой ще се хване и колко ще струва. Ще се намери кой да го направи, но крайната цена ще е няколко джимнита.
        Ако толкова много ти харесва визията, търси УАЗ Хънтър - това е модел от този век, с почти същата визия и всичко друго сменено - колата, която търсиш. Е, разхода пак е около 20/100 и ти трябва монтьор на заплата, но това е УАЗ-ът.

        Коментар


        • #19
          От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

          Да-а, такива ми ти работи:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13a53b8s-960.jpg
Прегледи:1
Размер:188.9 КБ
ID:5650118

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24553b8s-960.jpg
Прегледи:1
Размер:182.2 КБ
ID:5650119

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:37753b8s-960.jpg
Прегледи:1
Размер:147.1 КБ
ID:5650120

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:90cd3b8s-960.jpg
Прегледи:1
Размер:134.5 КБ
ID:5650121

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6dcd3b8s-960.jpg
Прегледи:1
Размер:146.3 КБ
ID:5650122

          И такива:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:c7b024cs-960.jpg
Прегледи:1
Размер:167.1 КБ
ID:5650116

          И такива:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7bb024cs-960.jpg
Прегледи:1
Размер:166.8 КБ
ID:5650117
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #20
            От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

            Благодаря, Ivan_J и Коко!

            В написаното от мен по-горе са премахнати линкове към коли, които бях посочила като ориентир за желанието ми. Явно правилата тук са такива, съжалявам, че не съм съобразила, и моля за извинение.

            Коко, искам точно колата, която е в гората - ТОВА Е МОЯТА КОЛА!!!!!!!!!! Красота и мечта!!!!! ИСКАМ Я!!! Почти в такъв вид се прибира в града моята калинка, след 15-часови обиколки на Витоша из незнайни и невъзможни пътища и пътеки. И на автомивката всички гледат опулени и цъкат като часовници
            /а ДЖИМНИ е червен, представи си гледката!/.
            Коко, ИСКАМ ТОЗИ ДЖИП!!! В града ще го карам ли?

            Коментар


            • #21
              От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

              Като притежател на УАЗ 469 с доста добър тунинг за офроуд ,те съветвам да се насочиш към УАЗ Хънтър ,защото е най-близо до съвременен джип.Окачването е на пружини ,вози по меко,двигателите са по мощни от старите ,който са по 75 коня и нямат сила в калта. 469 са вече доста старички и искат много работа . Аз и баща ми се хванахме с един стар военен 469 и както си мислех ,че за 5-6 месеца ще е готов ,времето отиде на близо 3 години,като се има предвид ,че се работи почти всеки ден по него в добре подготвен гараж за такива неща,да е жив и здрав бащата,златни ръце му е дал Господ от нищо нещо да прави ,да преправя и да ги твори.Джипа стана уникален, с печка,механична лебедка отзад,електрическа отпред,мерцедесов мотор, хидравлика на волана ,серво усилвател,нагревател на двигателя за много големи студове ,но МНОГО РАБОТА ,ВРЕМЕ и ПАРИ . Накрая като теглих чертата се оказа ,че доста финанси отидоха по него ,като се има предвид ,че нито гуми съм купувал,нито лебедки ,нито брони ,нито ролбари. Бащата трупал с години и накрая само слагахме по проекта. И още един съвет,щом ще го каляш,по добре търси с редукторни мостове ,там е истината.
              Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
              Уаз 469
              Nissan Patrol Y160

              Коментар


              • #22
                От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                На Уаз-ът за да става за каране в града, още повече от жена му липсват:
                Хидравлика на волана, усилвател на спирачките и по-добри спирачки, съвременен двигател с нормални мощност и разход, съвременна трансмисия, по-меко окачване, уплътнено купе, да не влизат лесно бели мечки, обезшумяване на купето, заключване, седалки, гуми за асфалт...
                И така, от УАЗ-а остана само рамата.
                Всичко може да бъде направено, въпросът е кой ще се хване и колко ще струва. Ще се намери кой да го направи, но крайната цена ще е няколко джимнита.
                Ако толкова много ти харесва визията, търси УАЗ Хънтър - това е модел от този век, с почти същата визия и всичко друго сменено - колата, която търсиш. Е, разхода пак е около 20/100 и ти трябва монтьор на заплата, но това е УАЗ-ът.
                Приятелката ми си кара уазката без никакви проблеми и в града и в гората(без екстремни моменти) и не е от "ячките жени". Уазката е максимално близо до фабрични вид, единственото подобрение е сервото на спирачките и сменени бронзови втулки на шенкелите с лагерни.

                И по темата: Това е една стара кола, която си иска своята поддръжка. По моя Уаз няма възел, който да не съм ремонтирал из основи, вярно веднъж направен добре и с правилните части(което е друг проблем) е вечен, но всичко това струва дооооста пари, доста познания, доста време. Варянта майстор да се занимава с поддръжка аз не си го представям. И другата масова заблуда е че това е евтин джип. Читаво джимни се намира за около 8000лв, читава уазка се намира за около 5000-6000лв, но задължително ти трябват още 5-6000 за ремонти и оправяне на "тунинг" от предишни собственици.

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от PIT BULL Преглед на мнение
                  Като притежател на УАЗ 469 с доста добър тунинг за офроуд ,те съветвам да се насочиш към УАЗ Хънтър ,защото е най-близо до съвременен джип.Окачването е на пружини ,вози по меко,двигателите са по мощни от старите ,който са по 75 коня и нямат сила в калта. 469 са вече доста старички и искат много работа . Аз и баща ми се хванахме с един стар военен 469 и както си мислех ,че за 5-6 месеца ще е готов ,времето отиде на близо 3 години,като се има предвид ,че се работи почти всеки ден по него в добре подготвен гараж за такива неща,да е жив и здрав бащата,златни ръце му е дал Господ от нищо нещо да прави ,да преправя и да ги твори.Джипа стана уникален, с печка,механична лебедка отзад,електрическа отпред,мерцедесов мотор, хидравлика на волана ,серво усилвател,нагревател на двигателя за много големи студове ,но МНОГО РАБОТА ,ВРЕМЕ и ПАРИ . Накрая като теглих чертата се оказа ,че доста финанси отидоха по него ,като се има предвид ,че нито гуми съм купувал,нито лебедки ,нито брони ,нито ролбари. Бащата трупал с години и накрая само слагахме по проекта. И още един съвет,щом ще го каляш,по добре търси с редукторни мостове ,там е истината.
                  БЛАГОДАРЯ!!! Много ценно е за мен това мнение!

                  Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                  Приятелката ми си кара уазката без никакви проблеми и в града и в гората(без екстремни моменти) и не е от "ячките жени". Уазката е максимално близо до фабрични вид, единственото подобрение е сервото на спирачките и сменени бронзови втулки на шенкелите с лагерни.

                  И по темата: Това е една стара кола, която си иска своята поддръжка. По моя Уаз няма възел, който да не съм ремонтирал из основи, вярно веднъж направен добре и с правилните части(което е друг проблем) е вечен, но всичко това струва дооооста пари, доста познания, доста време. Варянта майстор да се занимава с поддръжка аз не си го представям. И другата масова заблуда е че това е евтин джип. Читаво джимни се намира за около 8000лв, читава уазка се намира за около 5000-6000лв, но задължително ти трябват още 5-6000 за ремонти и оправяне на "тунинг" от предишни собственици.
                  Много, много благодаря за съветите!!!
                  Последно редактирано от CarTest™; 24-03-15, 12:28.

                  Коментар


                  • #24
                    От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                    Добре дошла при нас с УАЗките колежке! Тел. на Игнат от Шумен е 0899952444. ако той няма готова УАЗка за продаване ще ти търсим друга. Поздрави за избора на марката УАЗ!
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • #25
                      От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                      Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                      Добре дошла при нас с УАЗките колежке! Тел. на Игнат от Шумен е 0899952444. ако той няма готова УАЗка за продаване ще ти търсим друга. Поздрави за избора на марката УАЗ!
                      Ехааааа, благодаря!!!

                      Въпреки, че на мен самата не ми е ясно каква колежка съм, защото съм абсолютен "неделен шофьор", обаче ИСКАМ УАЗ!!! Такъв УАЗ, който да не седи само в сервиз, а с който да се возя спокойно, за удоволствие, из планината, и с достойнство из града - там удоволствието ще ми бъде от погледите на другите хора

                      Коментар


                      • #26
                        От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                        Първоначално публикуван от miskapriz1 Преглед на мнение
                        Ехааааа, благодаря!!!

                        Въпреки, че на мен самата не ми е ясно каква колежка съм, защото съм абсолютен "неделен шофьор", обаче ИСКАМ УАЗ!!! Такъв УАЗ, който да не седи само в сервиз, а с който да се возя спокойно, за удоволствие, из планината, и с достойнство из града - там удоволствието ще ми бъде от погледите на другите хора
                        Мис , какъв УАЗ искаш ...такъв да си работиш по него през свободното време Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00067.jpg
Прегледи:1
Размер:146.8 КБ
ID:5650200 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00070.jpg
Прегледи:1
Размер:149.2 КБ
ID:5650201 ...и след няколко месеца да стигнеш да можеш да го заключиш Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S7301561.JPG
Прегледи:3
Размер:267.3 КБ
ID:5650202 ...или някоя готова машина за разходки в планини ...града Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1404.jpg
Прегледи:1
Размер:179.0 КБ
ID:5650203 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1758.jpg
Прегледи:1
Размер:108.3 КБ
ID:5650204 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1979.jpg
Прегледи:5
Размер:211.6 КБ
ID:5650205 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1987.jpg
Прегледи:1
Размер:248.6 КБ
ID:5650206
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • #27
                          От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                          Ама точно тази готовата искамммм!!!!!! Оооу, много ми харесва! Продаваш ли я?

                          Коментар


                          • #28
                            От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                            Първоначално публикуван от miskapriz1 Преглед на мнение
                            Ехааааа, благодаря!!!

                            Въпреки, че на мен самата не ми е ясно каква колежка съм, защото съм абсолютен "неделен шофьор", обаче ИСКАМ УАЗ!!! Такъв УАЗ, който да не седи само в сервиз, а с който да се возя спокойно, за удоволствие, из планината, и с достойнство из града - там удоволствието ще ми бъде от погледите на другите хора
                            Правилно си се насочила УАЗ не всеки може да кара

                            Коментар


                            • #29
                              От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                              Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
                              Правилно си се насочила УАЗ не всеки може да кара
                              Нали?! Благодаря!

                              Коментар


                              • #30
                                От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

                                Първоначално публикуван от miskapriz1 Преглед на мнение
                                Имам неясното усещане, че съм приета несериозно... ...Мислех си, че тук ще има повече предложения, с по-голяма истинност и сигурност относно характеристиките на предлаганите коли, отколкото в сайтовете за продажби...
                                Търговията не е във фокуса на този форум. Въпреки това има раздел: „Купувам продавам", в него има подраздел: „Автомобили 4х4", с под-подраздел: „УАЗ". Там автомобил не е предлаган поне от година мисля. Разделът има и архив, където може да се запознаеш с подробности за минало развитие.
                                Оттук е по-адекватно да очакваш съвети и съдействие, когато „проектът" е вече във фаза на реално изпълнение.

                                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                                На Уаз-ът за да става за каране в града, още повече от жена му липсват...
                                Нищо не му липсва. Рационален подход към автомобила като превозно средство е последното, разглеждано като фактор от човек, имащ интерес към УАЗ. През призмата на такава ирационалност, именно тези характерности се явяват желаното.
                                Моята жена определено се кефи да кара една уазка - баш 469 (конфигурацията отпреди '85-та ник'во серво и прочее). Една година с голямо въодушевление я закара и до събора в Приморско.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X