Страница 1 от 4 1234 ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 66

Тема: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

Публикации
    0
    Точки (при гласуване)
    0

Exclamation ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

Здравейте!
    Сега се регистрирах тук, не зная как се публикува на правилното място, затова пиша така директно.
    Основното е, че искам да си купя УАЗ 469.

Но!

Да бъде красив; да не е прекалено стар; да е регистриран; да може да се кара и в населени места; всичко да му работи; да има перфектни гуми; да има парно, което да позатопля сносно; да не харчи много; да не е скъп; да има кой да ме научи как се шофира такъв джип.

Това е най-важното, за което се сещам.
    Надявам се, че ще ми помогнете!

Поздрави!

П.П.: От София съм. Блонди съм. Имам СУЗУКИ ДЖИМНИ 2010 г.

Публикации
    0
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ 469!

Цитат Мнение на miskapriz1 Преглед на публикациите
    Здравейте!
    Сега се регистрирах тук, не зная как се публикува на правилното място, затова пиша така директно.
    Основното е, че искам да си купя УАЗ 469.

Но!

Да бъде красив; да не е прекалено стар; да е регистриран; да може да се кара и в населени места; всичко да му работи; да има перфектни гуми; да има парно, което да позатопля сносно; да не харчи много; да не е скъп; да има кой да ме научи как се шофира такъв джип.

Това е най-важното, за което се сещам.
    Надявам се, че ще ми помогнете!

Поздрави!

П.П.: От София съм. Блонди съм. Имам СУЗУКИ ДЖИМНИ 2010 г.

Всичко написано по-горе е абсолютна истина!

Място
    София
    Публикации
    4,567
    Точки (при гласуване)
    15

Няма такъв УАЗ
    Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге.
    Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.

Място
    Благоевград
    Публикации
    3,112
    Точки (при гласуване)
    19

Цитат Мнение на коко келеша Преглед на публикациите
    Няма такъв УАЗ
    Има
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

Кольо е офлайн
    Цървул...
    Старши участник | Организатор |
    | ОС || +ПЛ || ДВиП |
    Публикации
    11,418
    Точки (при гласуване)
    35

Има, има... Е, някои от изискванията са неизпълними по дефиниция, като да харчи малко, и да не е скъп(като за състоянието описано в обявата), но тези неща са си субективни. Например-за един американец свикнал с тамошните параходи разход от 14-15/100 ще му е добре, а цената от 7000-8000 лева за някои е безумно висока, за други е нищо особено.
    Само не разбрах защо и е на една жена УАЗ?
    Относно красотата-за мен си е много красив джип, ама то и дифендъра ми харесва, както и предшествениците му, а това според много жени е "много грозна кола", та се учудвам, че колежката се е насочила именно към УАЗ.

Колежке, ако си вземеш това чудо на съветската техника ще ти трябва и опитен монтьор който да ти оправя проблемите само за усмивка...
    Има ли желание-има и начин!

Място
    Благоевград
    Публикации
    3,112
    Точки (при гласуване)
    19

Цитат Мнение на Кольо Преглед на публикациите
    Има, има... Е, някои от изискванията са неизпълними по дефиниция, като да харчи малко, и да не е скъп(като за състоянието описано в обявата), но тези неща са си субективни. Например-за един американец свикнал с тамошните параходи разход от 14-15/100 ще му е добре, а цената от 7000-8000 лева за някои е безумно висока, за други е нищо особено.
    Само не разбрах защо и е на една жена УАЗ?
    Относно красотата-за мен си е много красив джип, ама то и дифендъра ми харесва, както и предшествениците му, а това според много жени е "много грозна кола", та се учудвам, че колежката се е насочила именно към УАЗ.

Колежке, ако си вземеш това чудо на съветската техника ще ти трябва и опитен монтьор който да ти оправя проблемите само за усмивка...
    Ще те препоръчаме теб за " майстор "
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

Място
    София
    Публикации
    4,567
    Точки (при гласуване)
    15

Да-а, почна се! Предполагам, че след малко ще има и опашка от мераклии за обучаващи!?
    Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге.

Публикации
    0
    Точки (при гласуване)
    0

Добро утро на всички! Благодаря, че е обърнато внимание на молбата ми!

Докато сме на кафе, да отговоря на коментарите - един по един:

Коко, има такъв УАЗ! За мен не съществува Няма, Не може, Не става, Не иска и т.н.! Постарах се най-систематизирано /и закачливо!/ да представя желанието си, за да не стане роман от описанието ми.

Aldr, благодаря за подкрепата, дори и да се шегуваш с мен!

Кольо, благодаря и на теб за мнението! Аз вече съм наясно с основни характеристики на този автомобил за разход на гориво, цени, години на производство и т.н. Моля, не подценявайте блондинките!!! Относно красота на колата и желание у жена за такъв джип - харесвам само джипове; до сега не съм шофирала друга и не мога да си представя как бих шофирала друга и ниска кола; обожавам нестандартните, не масово разпространените коли, а уникатите; нужна ми е кола, която може да върви навсякъде при всякакви условия; а защо конкретно УАЗ - историята е дълга, интересна, романтична, сантиментална, запомняща се

Красив ден на всички джипове, хихи!

Място
    Копривщица
    Публикации
    12,843
    Точки (при гласуване)
    39

Има такива уазки, що да няма, но не се продават - който е докарал уазка до това състояние, няма да се раздели с нея. Такива коли се правят и това е препоръката ми към мис Каприз. За изходната база има две ключови изисквания - редовни документи и минимум „мунинг". За жалост и двете са голяма рядкост, но без да са невъзможни.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

Публикации
    0
    Точки (при гласуване)
    0

Благодаря!

Пак да кажа - няма невъзможни неща. Човек с какво ли не се разделя... Аз лично, най-вероятно, ще се разделям с любовта на живота ми ДЖИМНИ, но животът продължава

А къде се правят?
    Как да разбирам "редовни документи"? Аз не мога да си представя да допусна нещо нередовно откъм документи!
    И не зная какво значи "мунинг" Срам ме е, но не зная

Място
    Копривщица
    Публикации
    12,843
    Точки (при гласуване)
    39

„Муцане", представляващо в очите на извършващия го тунинг - мунинг. В леките случаи коства само разходи и време при докарване автомобила до описания от теб вид, в тежкия - безвъзвратно унищожение. Редовни документи си означава най-елементарното - редовни документи, като понавлезеш в материята, ще се учудиш колко съществен проблем може да е това.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

Място
    София
    Публикации
    4,567
    Точки (при гласуване)
    15

Цитат Мнение на davc Преглед на публикациите
    .... Редовни документи си означава най-елементарното - редовни документи, като понавлезеш в материята, ще се учудиш колко съществен проблем може да е това.
    Да-а, особено, когато виждаш перфектната за твоите изисквания джипка да се продава за без пари, но една частица от замъгленото ти съзнание все пак ти подсказва, че с такъв външен вид и такива доработки няма да те допуснат и на пистолетен изстрел от каналите на КАТ, камо ли да пререгистрират джипа по твоето местоживеене!

Публикации
    0
    Точки (при гласуване)
    0

Ужас!!! Толкова страшно звучи това

Добър вечер на всички и наздраве!

Публикации
    0
    Точки (при гласуване)
    0

Имам неясното усещане, че съм приета несериозно, май само се гледа сеира ми за забавление. Нямам нищо против, аз обожавам забавленията, но в случая дойдох тук с ясно написана цел - ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ. Мислех, че в този форум ще намеря адекватно, професионално, колегиално и приятелско отношение, съвети и помощ. Може би темата ми трябва някак да се премести на друго място, на платформа, на която ще могат повече хората да взимат отношение. Не съм наясно кой, какво, къде и дали вижда публикациите в този сайт.

Но дано не са верни опасенията ми.

Все пак ето още един опит от моя страна за ориентир:

1. ТЦ

Мислех си, че тук ще има повече предложения, с по-голяма истинност и сигурност относно характеристиките на предлаганите коли, отколкото в сайтовете за продажби.

Преди да се регистрирам тук, четох много публикации и някъде назад в годините имаше името Игнат Донев като специалист и мераклия по УАЗ. Не мога да намеря къде го четох, не зная има ли го този господин, но бих говорила с него, ако някой ми даде контакти.

Еми това, изказах се.

Място
    гр.Банкя
    Публикации
    285
    Точки (при гласуване)
    12

Повечето проблеми могат да бъдат избегнати ,ако се търси Уаз след 2002 година ,най-добре УАЗ Хънтър ,цената е около или колкото на Джимни ,има всичко като джимни,но по голямо.

Публикации
    0
    Точки (при гласуване)
    0

Цитат Мнение на ivan_ Преглед на публикациите
    Повечето проблеми могат да бъдат избегнати ,ако се търси Уаз след 2002 година ,най-добре УАЗ Хънтър ,цената е около или колкото на Джимни ,има всичко като джимни,но по голямо.
    Благодаря!

/ДЖИМНИ го спечелих на томбола /

Място
    Стара Загора
    Публикации
    4,696
    Точки (при гласуване)
    20

Цитат Мнение на miskapriz1 Преглед на публикациите
    Имам неясното усещане, че съм приета несериозно, май само се гледа сеира ми за забавление. Нямам нищо против, аз обожавам забавленията, но в случая дойдох тук с ясно написана цел - ИСКАМ ДА КУПЯ УАЗ. Мислех, че в този форум ще намеря адекватно, професионално, колегиално и приятелско отношение, съвети и помощ. Може би темата ми трябва някак да се премести на друго място, на платформа, на която ще могат повече хората да взимат отношение. Не съм наясно кой, какво, къде и дали вижда публикациите в този сайт.

Но дано не са верни опасенията ми.

Все пак ето още един опит от моя страна за ориентир:

1. ТЦ

Мислех си, че тук ще има повече предложения, с по-голяма истинност и сигурност относно характеристиките на предлаганите коли, отколкото в сайтовете за продажби.

Преди да се регистрирам тук, четох много публикации и някъде назад в годините имаше името Игнат Донев като специалист и мераклия по УАЗ. Не мога да намеря къде го четох, не зная има ли го този господин, но бих говорила с него, ако някой ми даде контакти.

Еми това, изказах се.
    Отношението е сериозно. просто въпросът е малко неясен, а отговорът вече е даден: такава кола се прави.
    Не са споменати нито бюджет, нито конкретни разбирания за красота. За някои 'красив' означава 35 инчови гуми и по метър ход на окачването. За други - лъскава боя, лъскави халогени и бяла черта по дължината на купето..
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

Място
    Варна
    Публикации
    3,718
    Точки (при гласуване)
    19

На Уаз-ът за да става за каране в града, още повече от жена му липсват:
    Хидравлика на волана, усилвател на спирачките и по-добри спирачки, съвременен двигател с нормални мощност и разход, съвременна трансмисия, по-меко окачване, уплътнено купе, да не влизат лесно бели мечки, обезшумяване на купето, заключване, седалки, гуми за асфалт...
    И така, от УАЗ-а остана само рамата.
    Всичко може да бъде направено, въпросът е кой ще се хване и колко ще струва. Ще се намери кой да го направи, но крайната цена ще е няколко джимнита.
    Ако толкова много ти харесва визията, търси УАЗ Хънтър - това е модел от този век, с почти същата визия и всичко друго сменено - колата, която търсиш. Е, разхода пак е около 20/100 и ти трябва монтьор на заплата, но това е УАЗ-ът.

Място
    София
    Публикации
    4,567
    Точки (при гласуване)
    15

Да-а, такива ми ти работи:

Име:  13a53b8s-960.jpg
Прегледи: 312
Размер:  188.9 Кб

Име:  24553b8s-960.jpg
Прегледи: 310
Размер:  182.2 Кб

Име:  37753b8s-960.jpg
Прегледи: 311
Размер:  147.1 Кб

Име:  90cd3b8s-960.jpg
Прегледи: 311
Размер:  134.5 Кб

Име:  6dcd3b8s-960.jpg
Размер:  146.3 Кб

И такива:

Име:  c7b024cs-960.jpg
Размер:  167.1 Кб

И такива:

Име:  7bb024cs-960.jpg
Размер:  166.8 Кб

Публикации
    0
    Точки (при гласуване)
    0

Благодаря, Ivan_J и Коко!

В написаното от мен по-горе са премахнати линкове към коли, които бях посочила като ориентир за желанието ми. Явно правилата тук са такива, съжалявам, че не съм съобразила, и моля за извинение.

Коко, искам точно колата, която е в гората - ТОВА Е МОЯТА КОЛА!!!!!!!!!! Красота и мечта!!!!! ИСКАМ Я!!! Почти в такъв вид се прибира в града моята калинка, след 15-часови обиколки на Витоша из незнайни и невъзможни пътища и пътеки. И на автомивката всички гледат опулени и цъкат като часовници
    /а ДЖИМНИ е червен, представи си гледката!/.
    Коко, ИСКАМ ТОЗИ ДЖИП!!! В града ще го карам ли?

Страница 1 от 4 1234 ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Купувам: ТЪРСЯ ДА КУПЯ ГУМИ 32'/31'-ци
    От Bullet83 във форум Архив
    Отговори: 1
    Последно мнение: 22-11-12, 12:18
  2. КАКВО ЕНДУРО ДА СИ КУПЯ
    От I.Yankov във форум Избор на мотор
    Отговори: 3
    Последно мнение: 20-04-08, 00:34
  3. ПОМОЩ ТЪРСЯ ДА КУПЯ ЧАСТИ ЗА АПРИЛИЯ
    От ванко във форум Архив