Обява

Свий
Няма добавени обяви.

RANGE ROVER P38 пищи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • RANGE ROVER P38 пищи

    Здравейте колеги,след поредно офроуд маршрутче нещо започна да свири от към предния мост.Все едно метал в метал се търка и става все по-силно с времето.Когато е студен джипа не се чува и като позагрее след около километър започва яко да пищи.Вдигнах го на крикове и изреждах скорости но когато е във въздуха не се чува нищо.Спирачните дискове отпред са доста загрели-парят но ако беше от тях щеше да го прави и във въздуха.Дайте идеи откъде да почна Прави го основно когато джипа ускорява-при движение по нанадолнище с моторна спирачка нищо не се чува.

  • #2
    От: RANGE ROVER P38 пищи

    Като начало - правилно си се ориентирал. Провери си дебелината на спир. дискове и накладките как са износени и на другата им страна - следите от буталата.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #3
      От: RANGE ROVER P38 пищи

      Не смятам,че е спирачната система тъй като това пищене се чува само когато е на скорост.Освен това не се чува когато го вдигнах във въздуха и изреждах предавки,натисках спирачки и тнт.Дали е възможно прекалено да съм го напомпил тъй като въздушното му окачване леко съм го модифицирал и си го помпя на бензиностанции.и ако е твърде напомпен да товари кардан,каре и тнт

      Коментар


      • #4
        От: RANGE ROVER P38 пищи

        Разбито каре? Нашия скрибуцаше като каруца, като беше разбито задното каре на предни кардан, едно такова тънко и гадно.

        Коментар


        • #5
          От: RANGE ROVER P38 пищи

          При мен също се оказа каре миналата година.

          Коментар


          • #6
            От: RANGE ROVER P38 пищи

            Може би ще излезе ролка вероятно оптяжна.Ремъка е леко закъсан.......... Вдруги ден ще го видим.Много ми е странно защо само на скорост така пищи.......

            Коментар


            • #7
              От: RANGE ROVER P38 пищи

              Сменихме ремъци и ролки едната ромолеше другата почти затегнала-тотала 240лв.Иииииииииииииии продължи да пищи тоз ЛОРД.Викам на мастера бържи смъквай предния кардан.Смъкна го с яко псувни и хоп няма свирене няма пищене.Задно каре на предния кардан се оказа.Поръчка от търновските ни приятели и всичко е 6.Сега пък ако го оставя с гориво по-малко от 1/3 в резевоара и гасне или не пали.Помислих че помпата която прехвърля гориво от едната част на резервоара в другата се е скапала.Налях му гориво почти догоре иииииии подкачващата помпа при подаване на контакт при студен двигател не подкачва.Ко прайм Иначе си пали и студен и топъл.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X