Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разход на газ. 25/100 градско?....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разход на газ. 25/100 градско?....

    Да питам това прекалено много ли е... 25/100 градско на газ... за киа спортидж 99/2.0/128к.с./ с обикновена газова.
    Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
    Краси
    "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

  • #2
    От: Разход на газ. 25/100 градско?....

    Не
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #3
      От: Разход на газ. 25/100 градско?....

      Щом на теб не ти е много, какво се чудиш
      Отивай на газаджия, сигурно изтича отнякъде и може да се взривиш.

      Коментар


      • #4
        От: Разход на газ. 25/100 градско?....

        И моята Тойота рав 4 гори толкова.Иначе на дълго 10на100.Никъде няма течове,просто толкова си гори градско.

        Коментар


        • #5
          От: Разход на газ. 25/100 градско?....

          Много е!
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • #6
            От: Разход на газ. 25/100 градско?....

            Басси!Как 25 бЕ!Ми то мойто лапа толкоз в града!Не мога да го повярвам,че е нормално де!Двулитров матор!
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • #7
              От: Разход на газ. 25/100 градско?....

              Ми не е нормално!
              15-16 градско горят газ.инжекциони в града при КИА-2.0 16V.
              Ама човека пише,че е с обикновенно газово и кое как е монтирано и настроено никой не може да каже....-та тъй.
              П.П.Не на последно място градското шофиране въобще не е точен критерий за измерване на разход!!!
              Според мен е добре да се напълни бутилката до края,да се изминат 50км. извънградско с 90-100км/ч.,после връщане на обратно,т.е. още 50км. до СЪЩАТА газ.колонка,допълване и съответно направа на някакъв приблизителен извод дали нещата са нормални или не.
              При този експеримент моята дава 11/100км. при движение на 5-та предавка,равен път и 90-100км/ч. с гуми 225/85-15.

              Коментар


              • #8
                От: Разход на газ. 25/100 градско?....

                Така де,с 2.4 моята е с разход 13/14 до 15 най-много,при студено каране с обикновенна газова БРЦ. Сутрин децата до училище,аз до работа,вечер до в къщи и повече каране събота и неделя.Загрява за около 1.50-2.00км.,разхода си е такъв редовно,поне през зимата,на топло време слиза надолу!25/100 км. е характерен за 2.8 /3.0-+ и,литрови.
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #9
                  От: Разход на газ. 25/100 градско?....

                  11-12 извън градско и 15-16 градско,това е нормалния разход!Всичко което е в повече на този мотор не е нормален разход,а причините може да са най-различни.Свещи,филтър,работа в авариен режим(лампичката на чека може да е изкормена)и т.н.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Разход на газ. 25/100 градско?....

                    Разхода за този мотор е голям. За сравнение Гранд Витара 2.5 В6 с изпарител BRC 100 КW градско в София 17 , Мерцедес S 500 под 20.
                    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                    Коментар


                    • #11
                      От: Разход на газ. 25/100 градско?....

                      Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                      Ми не е нормално!
                      15-16 градско горят газ.инжекциони в града при КИА-2.0 16V.
                      Ама човека пише,че е с обикновенно газово и кое как е монтирано и настроено никой не може да каже....-та тъй.
                      П.П.Не на последно място градското шофиране въобще не е точен критерий за измерване на разход!!!
                      Според мен е добре да се напълни бутилката до края,да се изминат 50км. извънградско с 90-100км/ч.,после връщане на обратно,т.е. още 50км. до СЪЩАТА газ.колонка,допълване и съответно направа на някакъв приблизителен извод дали нещата са нормални или не.
                      При този експеримент моята дава 11/100км. при движение на 5-та предавка,равен път и 90-100км/ч. с гуми 225/85-15.
                      -ми...за газовата съм със леки съмнения...и имам голямо желание да я прегледа някой майстор и да си каже мнението!!!/отзад при сондата на бутилката имам някаква ел.джаджавка с червен диод.../
                      -инак на извънградско ми харчи 11-12/100 при 100-120км/ч.*(и да вмъкна че ГУМИТЕ СА МИ 195/80/15ки)*,а колкото до градското засичане с пълна бутилка-зареждам я на една и съща колонка на OMV /на 12 атмосфери е помпата/ и лошото е че вече 2-3 пъти я засичам и все толкова ми дава.
                      Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
                      Краси
                      "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

                      Коментар


                      • #12
                        От: Разход на газ. 25/100 градско?....

                        Благодаря на всички за изказаното мнение!!!
                        Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
                        Краси
                        "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Разход на газ. 25/100 градско?....

                          Щом извънградското е нормално със същата газова уредба значи остава или каране на късо, тоест постоянно студена или тежък десен крак по светофарите а може и комбинация от двете.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • #14
                            От: Разход на газ. 25/100 градско?....

                            +1

                            Коментар


                            • #15
                              От: Разход на газ. 25/100 градско?....

                              ...загрява си в "срок",а за педала и десния крак-не е така щото на градското все съм с малката/на 2г./ и жената.
                              и все пак кажете нещо за читав газаджия...да и хвърли едно око.
                              Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
                              Краси
                              "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X