Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Duster за 10 000 или...?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Duster за 10 000 или...?

    Колко струва нов ?
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • #17
      От: Duster за 10 000 или...?

      За 360000км. на Дачия Логан 1.5 dci са сменени няколко пъти шарнири, външни накрайници и тампони на стабилизиращата щанга, предни амортесьори и спирачни дискове на 300000км. Дачията се кара от 5 шофьора денонощно.
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #18
        От: Duster за 10 000 или...?


        Аз съм от хората,които не държат на годините,а на техническото състояние на конкретния автомобил.
        Ако се има предвид определена оферта за "Дъстър" на посочената цена,това е добре. Просто трябва да се провери/прецени състоянието на конкретен автомобил.
        Ако се подхожда принципно-да се намери "Дъстър" за Х...лв......май не е добра идея.

        Коментар


        • #19
          От: Duster за 10 000 или...?

          Григор, идеи за десен волан не съм давал. За мен лично това дори е забранено да се упоменава Просто с оглед на цените, на които се предлага Дъстера, бюджета който си заделил с определен максимум и факта, че каза да си чел, т.е. предполага се да си видял цените, не изключих тази вероятност. Където и да гледах, най-евтиния Дъстър е близо 13 бона от обявите, които общо в БГ се броят на пръсти. Ама пък точно него ли ще избереш. С няколко години по- надолу ще купиш СУВ та дрънка за твоите изисквания.
          SUV

          Коментар


          • #20
            От: Duster за 10 000 или...?

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Дъстъра е чудесен семеен автомобил,няма общо с джип относно проходимост ,но за целите които е посочил автора дачията е идеална,имам няколко хиляди км.
            Ама има много общо с джиповете,които сега слизат от конвейра.Имам много по-малко километри на Дъстър,нооо в много пресечена местност със стандартните гуми.Твърдя,че има отлична геометрична проходимост и е поне толкова добър колкото знаменити офроудъри слизащи днес от конвейра.Тази машина ме изненада много приятно с възможностите извън пътя.Така или иначе,човека не търси това.Аз съм много доволен от тази машина.
            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

            Коментар


            • #21
              От: Duster за 10 000 или...?

              Харесвам и Дъстър и Логан и скоро време може за 3-ти път за вкъщи да купим Рено въпреки, че ме разубеждават. За мен не е важна годината или километрите на една кола, а това в какво състояние е и как е поддържана. Това дето се пише по-горе, че разбираш ли може да смениш съединител ми е много странно.
              Имаме няколко служебни Логана и Кангота. Логаните нямат 100 000км. и вече са в период на полуразпад, пълни ама пълни кошници, Канготата са на по 120 000км. и са малко по-добре, но пак са кошници. Всичко зависи от това как е карана и поддържана една кола. Късмет с търсенето и намирането!
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • #22
                От: Duster за 10 000 или...?

                Фирмата ни продаде няколко логана под 2000 лв.с газ 2007 година ако не бъркам,много са зле като тех състояние,като купе са ок,продава дъстери около 5000 лв.от първите с газ,без климатик и ел.стъкла бели,тоест боя обикновенна,незнам дали има останали бройки,няколко колеги си купиха,всички са 4 x4 в различно състояние,като купе без забележки,утре мога да питам има ли още,общо бяха към 15 дъстъра,за логаните два ги купи мой колега
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #23
                  Дидо, още първия път като писа че няма избор се опитах да пусна снимки от обяви, но не съобразиих че не е по правилата на форума и са ги махнали. Избора не е като при други марки наистина, но има поне няколко на които попада между 10 и 13 хил, знаем че от цената може да се сваои. Надявам се на живо да има и повече избор и както колегата каза по горе конкретен автомобил да се гледа.

                  Благодаря и на дргите колеги с дачии, които писаха, изградих си някакво впечатление. От тук ще се тъси конкретен автомобил.

                  Колега Ронин, керси за реакцията. Не че съм против изгодните сделки ама Дъстър за 5 хил? С отварянето на темата писах, че не е важно да е сало и само Дъстър, но и малко по-нов, т.е. определил съм 11 хил бюджет и искам да изтискам максимума от него, а не да падам на 5 хил. Иначе благодаря, че предложи вариант!
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 22-03-15, 09:48.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Duster за 10 000 или...?

                    Аз имам много добро впечатление и от Логан и от Дъстър. В момента карам един служебен Логан, на 35 000 км е и единствената забележка е тракането на пластмасите на таблото като се минава по паваж. Ама те си тракаха и като беше нова. Разход - около 4/100 смесено. Силно съм впечатлен от 1.5 dci двигателя - като въртящ момент и икономичност.
                    Тази седмица пък карах новия Дъстър. Освен формата и името няма почти нищо общо със стария. Всички негативи, които ми направиха впечатление при предния сега ги няма. Копчетата за стъклата вече са на вратите, шумоизолацията е ниво - при затваряне на вратата не кънти като Вартбург, а се затваря плътно и тихо. Лостовете на волана са променени - дългите се включват с бутане напред, а не с прещракване назад, чистачките са с по големи пера и работят бързо и плавно. Изцяло ново табло - пак е пластмаса, но доста по-добре изпълнено. Вградена аудио система с голям дисплей.
                    Като проходимост не отстъпва на всички модерни СУВове. Просвета е 210 мм - повече от Стиийд или Хайлукс. Предния и задния ъгъл на проходимост са значителни - 29 и 35 градуса. Системата на двойното предаване е същата като на Х-трейл и Кашкай, но пък те нямат предимството на първа бавна предавка на Дъстъра. Въобще един практичен и удобен СУВ, от който разбира се не трябва да се очаква справяне с тежък оф роуд.
                    По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Duster за 10 000 или...?

                      Хайде да се включа и аз ,макар и да имам Грейт Уол H5 само от 1 година,преди това съм имал Витара дълга база 10 години.Първо H5 не ги сглобяват в Ловеч,а ги докарват от Китай.В Ловеч сглобяват пикапа Стийд и лекия C10.Когато отидох с определените пари да купя сменник на Витарата се бях ориентирал към Гранд Витара и БМВ X3,а се оказа ,че взех големия дувар.Всички бяха на една цена тогава около16000 бълг лева,само ,че бмв беше 2004г,Гранда беше 2007 ,а Грейт Уол 2011.Реших да не робувам на марка и взех най новото за парите които бях предвидил.H5 съм го взел най високото ниво на оборудване и със заводска газова уредба.Да не говорим ,че сега цените им са паднали гледам ,че има един в града на обява за 11700 която предполагам ,че подлежи на коментар.Изминал съм 10000км,за сега не съм имал ядове.Разход на бензин не мога да ти кажа,на газ от 12до 15 на 100 комбинирано каране(градско и извън града,офроуд не го карам) в зависимост как натискаш.Гледам някой се хвалят ,че стигали до 9,5 макар ,че това е по малко и от разходната норма по документ
                      Хора които са прекалено умни,за да се занимават с политика са наказани да бъдат управлявани от глупаци!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Duster за 10 000 или...?

                        Kriss1- полезно беше да получа и един добър отзив за H5!

                        Въобще много ми помогна темата. За сега Duster-a води убедително, но имам едно на ум преди да се кача на конкретна кола и да я подкарам. Така преди време взимах миниван и бях се навил за едно Пикасо, но като се качих вътре буквално за секунди разбрах че това не е колата за мен, така че при удобен случай ще тествам и H5, знае ли човек. Успешен старт на работната седмица на всички!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Duster за 10 000 или...?

                          Най хубавата кола е новата,а най икономична е служебната.Когато тези две неща се съчетаят ,направо си ударил джакпота.Успешна седмица на всички.
                          Хора които са прекалено умни,за да се занимават с политика са наказани да бъдат управлявани от глупаци!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Duster за 10 000 или...?

                            Колеги, няколко месеца по-късно, около 40 автокъщи и няколко проби си намерих джипа, който търся. Честно казано във времето няколко пъти си сменях мнението качвайки се на различни джипове, а и цената има значение все пак. Та в крайна сметка се спрях на KIA Sportage 2.0 бензин от 2008 година. За сега съм доволен, въпреки че минавайки от дизел на бензин още имам малко да свикна с различното ускорение и вървене. Доволен съм от избора, а времето ще покаже дали е бил наистина удачен. Благодаря ви за насоките и весели празници!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Duster за 10 000 или...?

                              Честито и безаварийно
                              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                              Коментар


                              • #30
                                От: Duster за 10 000 или...?

                                Благодаря, подобно!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X