Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подарявам книжка - техническо ръководство (User's Manual) за КИА Соренто 2003-2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подарявам книжка - техническо ръководство (User's Manual) за КИА Соренто 2003-2006

    Ако някой има интерес, нека да ми пише на лични.

  • #2
    От: Подарявам книжка - техническо ръководство (User's Manual) за КИА Соренто 2003-200

    Първоначално публикуван от if40 Преглед на мнение
    Ако някой има интерес, нека да ми пише на лични.
    На какъв език е прощавай?
    Yamaha XV1900-личен
    Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
    JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
    Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

    Коментар


    • #3
      От: Подарявам книжка - техническо ръководство (User's Manual) за КИА Соренто 2003-200

      На английски
      От КИА България през 2003 ги даваха на английски

      Коментар


      • #4
        От: Подарявам книжка - техническо ръководство (User's Manual) за КИА Соренто 2003-200

        Аз няма да откажа подаръка, въпреки, че нямам Киа, още повече, че Таргата спи.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #5
          От: Подарявам книжка - техническо ръководство (User's Manual) за КИА Соренто 2003-200

          Не спя бре, ама пак ме изпревари.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            От: Подарявам книжка - техническо ръководство (User's Manual) за КИА Соренто 2003-200

            Аз съм от София. Нямам време да пращам по пощи и/или куриери. Разнасям книжката всеки ден в колата и чакам някой да се обади и да му я дам. Продадох Сорентото и не ми трябва повече. Отговори на много въпроси могат да се намерят в тази книжка. Гледам, че почти всеки новозакупил Соренто започва с въпроси от сорта какви масла за двигател, скоростна и т.н. Кога се сменя ангренажна верига и др. такива.
            0888 46 36 21

            Коментар


            • #7
              От: Подарявам книжка - техническо ръководство (User's Manual) за КИА Соренто 2003-200

              Благодаря на колегата if40 за техническото описание на Сорентото.
              Nissan Pathfinder 4.0L

              Коментар


              • #8
                От: Подарявам книжка - техническо ръководство (User's Manual) за КИА Соренто 2003-200

                Първоначално публикуван от if40 Преглед на мнение
                Аз съм от София. Нямам време да пращам по пощи и/или куриери. Разнасям книжката всеки ден в колата и чакам някой да се обади и да му я дам. Продадох Сорентото и не ми трябва повече. Отговори на много въпроси могат да се намерят в тази книжка. Гледам, че почти всеки новозакупил Соренто започва с въпроси от сорта какви масла за двигател, скоростна и т.н. Кога се сменя ангренажна верига и др. такива.
                0888 46 36 21
                Ако наистина толкова много хора питат за подобна книжка пък я няма в нета - донесете ми я, ще я сканирам и ще я кача на някой сървър, за да е достъпна за повече хора.
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • #9
                  От: Подарявам книжка - техническо ръководство (User's Manual) за КИА Соренто 2003-200

                  ами засичал съм книжката но само за американските бензинови машини, докато за така разпространения по нашите ширини 2,5CRD не съм се натъквал и в руски сайтове.
                  Yamaha XV1900-личен
                  Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
                  JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
                  Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X