Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Киа Соренто 2,5 дизел или Гранд 2.7 дизел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Киа Соренто 2,5 дизел или Гранд 2.7 дизел

    Здравейте!Дойде момента и аз да сбъдна мечтата си!Предстои ми покупка и се двоумя!Киа Соренто 2,5 дизел или Гранд 2.7 дизел!Цена-таван 8000 лв.Гледах две Кии-едната 2005г.(по думите на продавача) с типтроник,кожа,ел.седалки ,а другата 2003 ръчка,плат,но изглежда доста по-свежа на 107000 пак по думите на продавача!Гранд не съм гледал от 2-3 години!Четох доста неща но не съм убеден какво точно да направя!Колата ще се ползва почти 95% по асвалт и като семеен автомобил!Моля за съвет от наистина знаещи за какво става дума!

  • #2
    От: Киа Соренто 2,5 дизел или Гранд 2.7 дизел

    Чак много знаещ не съм, но като човек който е сменил 8 коли и 2 джипа мога да ти кажа следното: не обръщай никакво внимание на километрите, те така или иначе са манипулирани на 100%. За пример мога да посоча себе си.Аз по принцип не въртя много километри. Нашият град Хасково от единия до другия край е максимум 8-10 км, извън града излизам почти всяка седмица като се отдалечавам максимум на 30-40км + почивките на море и планина и в крайна сметка пак правя минимум 15-17000 км. годишно. А сега кажи според теб възможно ли е това соренто 2003г. да е на тези км., като се има в предвид че в чужбина хората не работят на 5км. от дома си. Това в общ план се надявам да ти помогне до някъде. Иначе соренто имах точно такова 2.5 дизел 2005г. Хубав джип със сравнително евтина поддръжка. Проблем видях с намирането на една дюза, която в крайна сметка се оказа на цена от 700лв. за рециклаж, но това беше преди години, сега може нещата да са различни. Относно гранда не мога да ти кажа кой знае колко, карал съм такъв и мисля че вози много по добре от сорентото.
    08888 седем шест 888

    Коментар


    • #3
      От: Киа Соренто 2,5 дизел или Гранд 2.7 дизел

      Сорентото ми 2004 за последните 60000 км 3 пъти пука глава

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X