Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Завъртане 180 градуса? гуми?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Завъртане 180 градуса? гуми?

    Първоначално публикуван от bobijoe Преглед на мнение
    Благодаря за загриженоста..не че се хваля,но моят баща започна да ме учи да шофирам много много отдавна и смея да твърдя,че имам достатъчен опит,за да си изградя усет за какъвто и да е автомомиб малко след като се кача в него,а това за полигона мисля,че ще е излишно,но все пак месри
    Братле,щерка ми е твой набор и без да те обидя работата ми е ясна.Татко те учил-добре,аз също учих моето дете отрано на леки коли,но като взе книжка я качих на джипа до Варна за по-лек режим-извън градския и наистина видя зор да води камиончето правилно.Джипа ми е в перфектно техн.състояние.Послушай колегите тук-никой не ти желае злото,но когато дойде лошото смисъл от твоето перчене няма да има.Не мисли,че като караш джип може и да те няма на предна лява седалка.Напротив-колата е тежка и висока и тръгне ли с твоя опит и практика зор ще я овладееш.Последствията най-малко ще са материални,не дай Боже нещо повече.
    Съвет:Никога не подценявай противника си!-в твоя случай лошата пътна обстановка и твоя мижав опит като водач на джип,че и другия с леките МПС.
    Успех!
    Понеже явно си печен(не знам на какво),не се пише автомомиб!

    Коментар


    • #92
      До: Завъртане 180 градуса? гуми?

      Първоначално публикуван от bobijoe Преглед на мнение
      Благодаря за загриженоста..не че се хваля,но моят баща започна да ме учи да шофирам много много отдавна и смея да твърдя,че имам достатъчен опит,за да си изградя усет за какъвто и да е автомомиб малко след като се кача в него,а това за полигона мисля,че ще е излишно,но все пак месри
      Надявам се да е излишно, наистина раждат се и научени шофьори и такива с усет да карат всичко що има вътрешно горене, но само по филмите.
      Колата и живота са си твой.
      Извинявай ако със съвета си съм те засегнал по някакъв начин, ако е така просто не го приемай.

      Само като допълнение искам да кажа, че досега съм имал собствени 5 лични автомобила и още няколко служебни на които съм навъртял доста хиляди километри. И това с полигона съм го правил с всяка от тези коли, и винаги ми е помагало.
      Веднъж в следствие на засичане от камион при изпреварване колата ми поднесе с над 130 км./ч поднасянето беше рязко и колата застана са секунда на 45 градуса спрямо правилната посока, и тогава само опита и инстинкта от полигоните си каза думата.
      За съвета вече казах, пожелавам ти успех и никакви аварии с автомобилът ти.
      no signature no problems

      Коментар


      • #93
        До: Завъртане 180 градуса? гуми?

        Абе "МАХХХ"ти пък с тези сериозни гумета,как може да се завъртиш?!...Ми ти си като един БТР.Пробва ли ги вече тези изделия дето ти стоят на джантите,пиши отзиви доволен ли си или не /предполагам,че ДА/Имате ли сняг при вас и ако да - давай снимки - покажи новите гуми как орат?!!!!...Благодаря ти - знаеш за какво!!!

        Коментар


        • #94
          До: Завъртане 180 градуса? гуми?

          Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
          Абе "МАХХХ"ти пък с тези сериозни гумета,как може да се завъртиш?!...Ми ти си като един БТР.Пробва ли ги вече тези изделия дето ти стоят на джантите,пиши отзиви доволен ли си или не /предполагам,че ДА/Имате ли сняг при вас и ако да - давай снимки - покажи новите гуми как орат?!!!!...Благодаря ти - знаеш за какво!!!
          Кога съм се въртял бе,човек-май си чел друг пост,а не мой.А,преди много години и мноооооооого километри карах една ИФА(не текезесарка) с блокаж на дифа и в един хубав сняг си мисля я да и прасна блокажа и да си карам.Няма завиване,щях да я захлупя в канавката.
          За момента гумите се държат много добре,снега е дефицит тука,но на поледица вече ги пробвах.Не съм зорил джипа,но с ползване на главата не занесе въобще.А едно детенце с БМВ и чисто нови зимни Клебер(страхотна гума-имал съм) беше се метнал в канавката.Издърпах го без грижи-гледаше като н....н(може и да е бил),дето уплашен,страшно учуден как с тези гуми станало туй чудо.
          Аз карач да се прави на мъж в леда не съм виждал.Да си превиш драг на лед на някоя площадка е друга работа-за кеф и аз съм я правил.Но да раздаваш смъртни присъди с 2 тона желязо в ръцете-не.
          Мое мнение,а сигурно и на повечето съфорумници.
          Лек ден,колеги!

          Коментар


          • #95
            До: Завъртане 180 градуса? гуми?

            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
            Братле,щерка ми е твой набор и без да те обидя работата ми е ясна.Татко те учил-добре,аз също учих моето дете отрано на леки коли,но като взе книжка я качих на джипа до Варна за по-лек режим-извън градския и наистина видя зор да води камиончето правилно.Джипа ми е в перфектно техн.състояние.Послушай колегите тук-никой не ти желае злото,но когато дойде лошото смисъл от твоето перчене няма да има.Не мисли,че като караш джип може и да те няма на предна лява седалка.Напротив-колата е тежка и висока и тръгне ли с твоя опит и практика зор ще я овладееш.Последствията най-малко ще са материални,не дай Боже нещо повече.
            Съвет:Никога не подценявай противника си!-в твоя случай лошата пътна обстановка и твоя мижав опит като водач на джип,че и другия с леките МПС.
            Успех!
            Понеже явно си печен(не знам на какво),не се пише автомомиб!
            Не мога да се съглася,с това което казваш,че имам мижав опит,не мога и да кажа,че съм перфектен шофьор,но мога да кажа,че имам усет към един автомобил и най-важното-в напрегнати ситуации не се паникьосвам.
            Също това което каза,че се надценявам определено не е така,това човек да се надцени е най-голяма грешка,която може да направи,същото важи и за подценяването!
            Нищо лично,но това което каза за дъщеря ти,когато си я извел на извънградски път да покара-със сигурност знаеш каква е разликата между мъж шофьор и жена шофоьр-от тука до луната...

            "Понеже явно си печен(не знам на какво),не се пише автомомиб!"
            Явно съм печен,но не знаеш за какво...?Както и да е.
            И на всеки се случва да сгреши някоя дума докато пише.

            Успех и на теб!

            Коментар


            • #96
              До: Завъртане 180 градуса? гуми?

              Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
              Надявам се да е излишно, наистина раждат се и научени шофьори и такива с усет да карат всичко що има вътрешно горене, но само по филмите.
              Колата и живота са си твой.
              Извинявай ако със съвета си съм те засегнал по някакъв начин, ако е така просто не го приемай.

              Само като допълнение искам да кажа, че досега съм имал собствени 5 лични автомобила и още няколко служебни на които съм навъртял доста хиляди километри. И това с полигона съм го правил с всяка от тези коли, и винаги ми е помагало.
              Веднъж в следствие на засичане от камион при изпреварване колата ми поднесе с над 130 км./ч поднасянето беше рязко и колата застана са секунда на 45 градуса спрямо правилната посока, и тогава само опита и инстинкта от полигоните си каза думата.
              За съвета вече казах, пожелавам ти успех и никакви аварии с автомобилът ти.
              Не не съм се засегнал,няма за какво,как бих се засегна от съвет,трябва да съм нечовек за го направя,а относно това за полигона-ще го направя тея дни като се поосвободя и ако има сняг или лед,няма да ми е излишно,прав си.
              Пак ти благодаря за съвета
              Успех

              Коментар


              • #97
                До: Завъртане 180 градуса? гуми?

                Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                Братле,щерка ми е твой набор и без да те обидя работата ми е ясна.Татко те учил-добре,аз също учих моето дете отрано на леки коли,но като взе книжка я качих на джипа до Варна за по-лек режим-извън градския и наистина видя зор да води камиончето правилно.Джипа ми е в перфектно техн.състояние.Послушай колегите тук-никой не ти желае злото,но когато дойде лошото смисъл от твоето перчене няма да има.Не мисли,че като караш джип може и да те няма на предна лява седалка.Напротив-колата е тежка и висока и тръгне ли с твоя опит и практика зор ще я овладееш.Последствията най-малко ще са материални,не дай Боже нещо повече.
                Съвет:Никога не подценявай противника си!-в твоя случай лошата пътна обстановка и твоя мижав опит като водач на джип,че и другия с леките МПС.
                Успех!
                Понеже явно си печен(не знам на какво),не се пише автомомиб!
                Незнам,Маххх,дали нещо се опитваш да ме подяждаш,но днес по-рано ти писах и явно има някъква грешка в системата,защото като гледам писмото го няма за това ще ти кажа на кратко-никога до сега не съм се надценявал или съм подценявал каквото и да е било или който и да е било,това е много голяма грешка на един човек...
                Относно историята с дъщеря ти-мисля,че всички знаем каква е разликата между жена и мъж шофъори-от тук до луната...(не при всички разбира се е така,нищо лично).
                И не видях с какво съм се изперчил,че говориш така,явно имаш някакви грешни разбирания за нещата..и не можеш да кажеш,че ще видя зор при овладяването на колата без да ме познаваш и да знаеш как шофирам...
                "Понеже явно си печен(не знам на какво),не се пише автомомиб"-мисля,че не е нужно да ме крутикуваш за това,тъй като всеки прави грешки,не мислиш ли?

                Коментар


                • #98
                  До: Завъртане 180 градуса? гуми?

                  "Маххх"дойде ли снега при теб?Сигурно едвам чакаш да ровиш с тези уникални гуми!!АА прав ли съм или не?

                  Коментар


                  • #99
                    До: Завъртане 180 градуса? гуми?

                    Първоначално публикуван от bobijoe Преглед на мнение
                    Не мога да се съглася,с това което казваш,че имам мижав опит,не мога и да кажа,че съм перфектен шофьор,но мога да кажа,че имам усет към един автомобил и най-важното-в напрегнати ситуации не се паникьосвам.
                    Също това което каза,че се надценявам определено не е така,това човек да се надцени е най-голяма грешка,която може да направи,същото важи и за подценяването!
                    Нищо лично,но това което каза за дъщеря ти,когато си я извел на извънградски път да покара-със сигурност знаеш каква е разликата между мъж шофьор и жена шофоьр-от тука до луната...

                    "Понеже явно си печен(не знам на какво),не се пише автомомиб!"
                    Явно съм печен,но не знаеш за какво...?Както и да е.
                    И на всеки се случва да сгреши някоя дума докато пише.

                    Успех и на теб!
                    Не искам да портя темата и без лоши чувства първи ти казах "добре дошъл".И понеже не искам тая тема да я правим на парцал ще ти пиша моето мнение за последно-разликата между мъж и жена водачи на МПС е толкова,колкото твоя усет на 20г. за поведението на автомобила който управляваш и НАД 1 000 000 км. практика при мен.
                    Той Fanatic хубаво ти писа и спря,но аз гледах да ти насоча авансово вниманието за грешки и негативни последствия.Не разбра контекста-твоя грижа,също и колко и как си печен.Съобщенията ти бъкат от грешки,но това не е страшно.Дано твоята прекомерна самонадеяност не ти изиграе лоша(или трагична) шега.
                    Да си грамотен тук не се смята за недостатък,доста по-големи и патили хора от теб се учат от опита на колегите си и не ги е срам да си го кажат и благодарят.Щото,моя,човек се учи докато си жив!
                    Спирам да пиша,че взех да набирам.
                    Ако искаш пиши ми ЛС,да не цапаме темата-на твои мнения аз няма да отговоря.

                    Коментар


                    • До: Завъртане 180 градуса? гуми?

                      Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                      "Маххх"дойде ли снега при теб?Сигурно едвам чакаш да ровиш с тези уникални гуми!!АА прав ли съм или не?
                      Няма и няма бе човек-само лед чат-пат.Докато чакам снега,познай от един път кой ще си има стикер като MARINHAKER.По-експресно изпълнение от много време не съм реализирал дистанционно.Пратих по него и поздрави за твоя милост.Бе хубаво се бях навил за заралийка,ама късмет-от Русе.
                      Лека вечер!

                      Коментар


                      • До: Завъртане 180 градуса? гуми?

                        Вече имам и аз виж в актуалната тема!Поздрави и скоро трябва да се видим на по бира или....

                        Коментар


                        • До: Завъртане 180 градуса? гуми?

                          Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                          Вече имам и аз виж в актуалната тема!Поздрави и скоро трябва да се видим на по бира или....
                          Няма или!Както е казал попа "и бира,чедо и бира".Казвате и посрещам!
                          Лека!

                          Коментар


                          • До: Завъртане 180 градуса? гуми?

                            Щом за по-просто ЛСДтата са самоблокиращи ... става.
                            За възраста обаче трябва да се вземат мерки. Как така на 20 години джип ще ми кара.
                            Напишете дружно един E-mail на Луис Хамилтън да не се занимава с глупости. Малък е още.

                            Коментар


                            • До: Завъртане 180 градуса? гуми?

                              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                              Щом за по-просто ЛСДтата са самоблокиращи ... става.
                              За възраста обаче трябва да се вземат мерки. Как така на 20 години джип ще ми кара.
                              Напишете дружно един E-mail на Луис Хамилтън да не се занимава с глупости. Малък е още.
                              За Хамилтън никой не спори-от там на татък защо да подклаждаме илюзии и ненужна смърт?!!Лошо няма да си илюзионист-но какво продаваш-илюзии или неоправдани надежди?!!!!!
                              С никого не се заяждам-с теб най малко-за мен си приоритет и име при нас,но децата ако може с критика да им спестим проблеми,аз това целя.Нали сме по-отворени и печени,че и патили?
                              Не се засягай,пиша като колега който иска да е полезен.
                              Лека вечер!

                              Коментар


                              • До: Завъртане 180 градуса? гуми?

                                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                                За възраста обаче трябва да се вземат мерки. Как така на 20 години джип ще ми кара.
                                За възрастта - не, ама за глупавата самонадеяност няма да е зле. Щото черните статистики са пълни с такива големи карачи ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X