Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помагайте за покупка на конкретен WJ 4,7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помагайте за покупка на конкретен WJ 4,7

    Здравейте колеги реших да се метна на Grand 4.7 V8 след като покарах Патрол 60 дълга база мисля ,че ще го замести само Гранда та имам харесани 2бр и те от София и околностите и ако може малко да ми помогнете поне на снимки и евентуално ако някой колега се съгласи да ми съдейства ще се отблагодаря.
    Последно редактирано от bayco92; 18-03-15, 23:02.

  • #2
    От: Помагайте за покупка на конкретен WJ 4,7

    Дядо Владо е твоя човек, звънни му, ще помогне.
    O888 749-O86
    C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
    NC 750

    Коментар


    • #3
      От: Помагайте за покупка на конкретен WJ 4,7

      Колеги тъй като изпадна нова обява от гр.Сливен WJ от 2001/5 с бялото табло как мога да разбера по снимките дали е 235кс или обикновения 220.
      От снимките си личи ,че Chech Engine свети и ако го е карал така дали би имал допълнителни проблеми в следствие.
      Тъй като в повечето случаи нямам как да закарам джипа при Дядо Владо ще го отложа след покупката долу горе съм в час с колите и джиповете

      Коментар


      • #4
        От: Помагайте за покупка на конкретен WJ 4,7

        Здравей, да не би да имаш предвид разликата между 235к.с и 265к.с, защото сега прегледах спецификациите на различните двигатели и такъв с 220к.с на WJ не видях. Ако е така, този с 235кс. е стандартният и масово преобладаващ 4.7 литров V8, а този с 265к.с е по-рядък и отново е 4.7 литров, само че high output. Можеш да познаеш по това, че капака на багажнига си пише HO, както и на самият двигател.
        Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
        Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

        Коментар


        • #5
          От: Помагайте за покупка на конкретен WJ 4,7

          Не не колега 235 и 258кс са редките разновидности на 4.7 а обикновения си е 220кс от 1999-2004г.Само на задния капак и надписи по двигателя не мога да разчитам пък и бяло табло може да се сложи допълнително.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X