Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на Велосипед

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на Велосипед

    Искам да си взема нов велосипед и се чудя кое от тях е по добро и с какво?
    Това е първото->Sprint APOLON 26"
    Това е второто-> Sprint APOLON SRAM 26"
    И ако може малко да ми разясните каква е разликата м/у тях.

  • #2
    От: Избор на Велосипед

    Ами то си пише - единия ползва части на шимано, другия на SRAM - като втория е леко по-скъп. В този клас голяма разлика няма да усетиш който и да вземеш. Лично аз съм много доволен от моделите на B'ТWIN които се продават в Декатлон, за същата цена получаваш доста повече.
    What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

    Коментар


    • #3
      От: Избор на Велосипед

      Имаме три аполона,на жената и децата,аз карам друго ,немско,но бих казал срам.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #4
        От: Избор на Велосипед

        А частите на Sram по добри ли са?

        Коментар


        • #5
          От: Избор на Велосипед

          В случая ти е се тая - вилката и при двата е Сънтур, а после при подмяна на някоя част Срам винаги е по-скъп и не работи съвместимо със Шимано, а и не се намират твърде Срам части.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: Избор на Велосипед

            Зависи зак ои части говорим . Моите курбели са срам и са съвместими със всички движения , които са на шлиц, ако говорим за обтегачи ( декланшор и дерайльор ) там е друга "бира" .
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #7
              От: Избор на Велосипед

              Баш за обтегачи и команди говорим, курбелът не е страшен.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #8
                От: Избор на Велосипед

                За още 100 лв. може да се купи РАМ НТ1.3
                Всичко коeто коментирате е SRAM и се получава 1,2 кг надолу.
                От 5 г. имам колело от тази марка и не се е налагало да се интересувам колко струват частите, като изключим накладки, гуми и спрей за веригата.
                (Карам всекидневно в града + гори и планини, когато имам време.)
                По-добре късно, отколкото по-късно.

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на Велосипед

                  Здравейте, аз имам същото Sprint APOLON 26" и засега съм доволен. Мисля, че за цената си е добро решение и при добро поддържане няма да имате грижи. Добре би било да обърнете повече внимание на подходящия размер колело спрямо вашите "габарити", защото единственото ми оплакване е, че моето малко ми малее.. Това ще бъде и причина рано или късно да го сменя. Консултирайте се с продавачите, качете се и покарайте различни размери рамки и диаметри на каплите, макар и от други марки, за да видите кое ще ви пасне.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на Велосипед

                    Не си написал този Аполон колко пари е, но за около 630 може да се вземе Cross GRX 27.5, с подобно оборудване и според мен е по-добър избор.
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • #11
                      От: Избор на Велосипед

                      Bulls - като цена-качество (в Германия)
                      http://www.bulls.de/bikes/

                      Коментар


                      • #12
                        От: Избор на Велосипед

                        Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                        Bulls - като цена-качество (в Германия)
                        http://www.bulls.de/bikes/
                        Не виждам нито едно, което да е с толкова добро отношение цена/качество, за да си го поръчаш на сляпо от Германия!
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • #13
                          От: Избор на Велосипед

                          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                          Не виждам нито едно
                          Колко струва един байк в БГ 11-12 кг, с пълна XT окомплектовка на Шимано примерно, хайде да не e XTR, вкл. с хидравлични дискове XT и Rock Shox Revelation...?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Избор на Велосипед

                            Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                            Колко струва един байк в БГ 11-12 кг, с пълна XT окомплектовка на Шимано примерно, хайде да не e XTR, вкл. с хидравлични дискове XT и Rock Shox Revelation...?
                            Опаа - малко излизаш извън контекста на темата - виж какви колела се обсъждат! И за да се придържаме към темата, ще ми е интересно от сайта да предложиш нещо до 330 евро с вкл. транспорт и гаранция в България, което да е по-добра оферта от Apolon и GRX?
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • #15
                              От: Избор на Велосипед

                              Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                              Колко струва един байк в БГ 11-12 кг, с пълна XT окомплектовка на Шимано примерно, хайде да не e XTR, вкл. с хидравлични дискове XT и Rock Shox Revelation...?

                              Със сигурност ще го сглобя за по-малко от 6 000 лева ,и то много по-малко .
                              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                              A1+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X