Обява

Свий
Няма добавени обяви.

32х12,5х15 ще станат ли на ТЛК 70?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 32х12,5х15 ще станат ли на ТЛК 70?

    Някой знае ли 32х12,5х15 ще станат ли на ТЛК 70 и няма ли да опират някъде по ламарините при завой например? Сложени са на джанти 8 инча. Те пък няма ли да са широки за 31х10,5х15 гуми?

  • #2
    Ммм ...
    По принцип джантата трябва да е примерно 70% от ширината на гумата. Ако силно се отличава ще има проблеми с по-лесно разбортиране, неправилно изтриване (централна пътечка от много тясна и две по краищата от много широка джанта), и при всяко положение ще загубиш свойствата на баш толкова широката гума.

    Коментар


    • #3
      Малко търпение до утре сутрин, Митко (fulda) ще отговори съвсем точно на въпроса, има и няколко годишни наблюдения...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        А, че това са нормални за УАЗа гуми, същите стават и на ТЛК-то. Неговите арки не са по-малки.

        Коментар


        • #5
          митко кара с този размер, но въпреки лифта му опират тук там, според мен са малко широки, търси си нещо на 10.5" и забрави за гъзарията
          drive alive

          Коментар


          • #6
            Щом са ти 15" джантите те са достатъчно изнесени за да не опират.Това е максимума който можеш да сложиш.Ако Тойотата ти е дизел с тези гуми ще стане много тромава.

            Коментар


            • #7
              Значи аз карам с 32х11,5r15 и опират едва едва само при КРАЙНО сгъване на моста . Тойотата ги носи и с този двигател и успява да ги развърти дори в ТЕЖКА глина . По-голям размер ще и дойде много Оптималното според мен е 32х10,5r15 но това се произвежда само от " Супер Суампър " ...

              Коментар


              • #8
                А и FEDIMA имат ама малко по големи ...33/12.5/15 предполагам на цена .... която ще хареса на всеки ...
                Не продавам тези гуми ... и не съм им рекламен агент !
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #9
                  33"/12.5" - 15" има колкото ти душа иска исзбора е огромен 32"/10.5" - 15" са по - специален размер и не се произвежда много защото се брои за междинен, малко е голям за 2.5" лифт и малък за 4" лифт. на 2.5" лифт става с изрязване на калниците или по - големи бъмп стопове и задължително на ширина 10.5"
                  drive alive

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X