Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

    Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
    То и 911 не ги карат много.
    И като цяло има защо.

    Това че си фен на скъпия сегмент на VAG не прави другите неща бокуци.

    Коментар


    • #47
      От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

      Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
      Интересна ми е темата ,но още по-интресно ще ми бъде да видя на Ферараи как се монтира газова уредба .
      Ето погледни интересно е предполагам

      Коментар


      • #48
        От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

        Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
        Мой приятел се беше засилил за газ течна фаза,но няколко газаджий го отказаха поради посоченият проблем с помпата заради лошата газ.Понеже те самите не предлагаха услугата,аз мислех че че важи поговорката за лисицата и гроздето.В крайна сметка моя човек не посмя да рискува? Затова благодаря на колегата че сподели опит,че обикновено всеки си хвали неговото.Но явно проблем с помпите има при ползване на родна газ???
        О какво като има проблем с помпата, тя по спомен е някъде около 450 евро. Не вярвам да се повреди всяка година 20к километра да издържи все файда

        Коментар


        • #49
          От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

          Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
          О какво като има проблем с помпата
          За редовия гражданин който слага газ за икономийка 450 евро на година обезсмислят напъна.

          Освен това има начини да се бориш и с боклуците, и с кавитацията. Идеята за филтър на пълначката не е лоша.

          Коментар


          • #50
            От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

            Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
            Браво на Автора, много снимки има, и се виждат повечето разлики в сравнение с нормален ГИ, интересното ми е дали това нещо дали пали на газ дирекно като е студено, щом няма изпарител който да загрява от охладителната система, предполагам обръща на бензин когато мупадне налягането имаш предид?

            Карай, гори газ и ще чакам отзиви да пишеш, а и колко ще искара помпата която всеки мисли че е от еднодневните неща.
            Успех и умната по пътищата се пак си е над 2тона желязо
            Веднага мога да кажа че при студено палене веднага обръща на газ на 15-та секунда, без значение от температурата. Дори когато е още на "смукач" в повишени обороти.
            Това важи за всяко стартиране на двигателя 15 секунди. Не си спомням имаше ли възможност за аварино стартиране директно на газ. За Фобус и Романо има, ама за тази течна фаза Icom не зная.

            Коментар


            • #51
              От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Спомням си, че някъде беше дискутирана възможността да се постави филтър на входа на шланга за пълнене на газта, но не мога да намеря темата.
              Тука го има този филтър в оригиналната окомплектовка
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #52
                От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                Едно газифицирано 911

                Коментар


                • #53
                  От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                  Западните народи са много тъпи май, също като нас Българите да си газифицират колите. КАк не ги е срам

                  Коментар


                  • #54
                    От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                    Няма как да се убеди човек, че нещо, дето се разработва и произвежда от десетки хиляди, може да се подобри от нещо, правено от стотина човека и монтирано от няколко наши майстора. Може и само предубеждение да е, но въпросът е принципен.
                    Спамя, признавам си.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                      Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                      Няма как да се убеди човек, че нещо, дето се разработва и произвежда от десетки хиляди, може да се подобри от нещо, правено от стотина човека и монтирано от няколко наши майстора.
                      Точно на принципния въпрос не си прав и причината е много проста - конструкторите и производителите решават СВОИТЕ проблеми, а не твоите. А то не е едно и също.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                        Първоначално публикуван от 0887504600 Преглед на мнение
                        Бравооо ГОЛЕМ СИ!
                        Надявам се да не се срещаме!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                          Първоначално публикуван от ANARCHY Преглед на мнение
                          Бравооо ГОЛЕМ СИ!
                          Надявам се да не се срещаме!
                          Това с аварийната лента `ич не е `убаво. Между Шумен и Каспичан, вчера, към 14 часа, много малко движение, де... късмет
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #58
                            От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                            Признавам, че и аз понякога карам бързичко, но пилотът на тази кола е откровен общественоопасен дебил и не би трябвало да е на свобода.
                            Цървул+мощна кола е опасна комбинация.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #59
                              От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                              Помпата струва 350 лв. и се сменя за 10-тина минути.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Течна газ (течна фаза) Porsche Cayenne

                                Принципно за икономията ......., ами разказваха и на мен че имало ефект 20% - в смисъл, ако се кара нормално можело да падне разхода под бензиновия с до 20%. Ако се гони вървенето се подобрява с до 20%. За второто мога да кажа че е така. Върви чувствително повече от бензина, та дори и от най-качествения бензин в България Шел НИТРО100. С този бензин съм постигал разход фантастичен 8,5/100км извън града. Днес ми смениха отново дюзите и още не съм правил тест. Но по преден тест 11,6л/100км постигнах разход - съпоставим с разхода който ми дава бензина Петрол 98 и 100окт. на Еко. - 12л/100км извън града.
                                Всеки, който има бегла представа от принципа на работа на ДВГ знае, че при приблизително 30% по-малка калоричност при изгаряне на газта няма как ИЗПРАВЕН двигател да харчи по-малко газ и да върви повече от колкото при използване на бензин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X