Обява

Свий
Няма добавени обяви.

лъжата в която живеем

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • лъжата в която живеем

    *** Тук имаше линк към филмче в тубата което може да се намери в чичко гугъл с търсене "Лъжата в която живеем" на ингилизки. Който иска да си го намери***
    Последно редактирано от Goblin; 02-03-15, 03:23.

  • #2
    От: лъжата в която живеем

    Sad, but true.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #3
      От: лъжата в която живеем

      ...САМОУБИВАМЕ СЕ,това нещото,което правим,упорито и неотклонно,и докато го правим се мразим,лъжем,убиваме,крадем,алчни сме....а от какво имаме нужда,запитваме ли се,и от колко....от няколко коли-едва ли,от няколко къщи-едва ли....от много малко имаме нужда,почти толкова със колкото напускаме този свят.Забравяме да живеем,господа...
      HUSGVARNA 630 SMR
      PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

      Коментар


      • #4
        От: лъжата в която живеем

        Не лошо поредно видео с неща казвани и дъвкани хиляди пъти. За жалост такива имат точно обратния ефект - втълпяват още по-дълбоко идеята, че ние не сме господари на собствения си живот и обезверяват още повече предалите се. Същата работа като разните теории за конспирации и световно господство. Не е толкова зле работата . Поне от нашата страна на океана. Само с рев не стават нещата....
        А иначе за въпроса "дали аз съм точен човек" аз си имам и един елементарен въпрос :
        "мина ли през населеното място с над 50 км/ч" ? Айде да бъдем честни и да започнем от себе си....
        Все някаква висша сила ни е виновна...
        висете отпуснато

        Коментар


        • #5
          От: лъжата в която живеем

          Лъжата в която живеем е че е невъзможно от нищо нещо.

          А докато възрастни хора хълцат пред нескопосни колажчета събрани с явна и единствена цел събиране на цъкчета в тубата (съдейки по постоянните призиви на автора "ахххх, моля ви, ако видите някъде филмчетата ми без линк към тубата ми - сложете линк" и по общото качество на "филма") - "от нищо нещо не само е възможно", но май ще стане и норма.

          Сега ще ме извините че ще трябва да препикая тържеството и да заключа това недоносче. Който се чуди какво е пропуснал и настоява да пропилее няколко минути от живота си - разполага с необходиото да намери оскародостойното филмче и сам. На който му се пилеят няколко минути но не във филмчета - да направи едно търсене с How Many Views Does it Take to Make Money on YouTube.
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X