Обява

Свий
Няма добавени обяви.

свети чека на терано 2 2,7 тди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: свети чека на терано 2 2,7 тди

    Здравейте! Както обещах да пиша: Чека повече не светна, колата си върви както трябва, явно при задържането на бендикса нещо компа се е шашнал както предположи Спарки.
    Nissan Terrano II 2.7TDI 2000г. R20 и Detlefs RT2

    Коментар


    • #32
      От: свети чека на терано 2 2,7 тди

      моля за помощ,светна ми чека нисан терано 2 2001г дизел ,смених умна дюза прекъсваше от време на време беше изгоряла и датчик за температурата с 2 те жички.джипа работи без проблеми вече но чека не угасва ,оставиих го с откачен акумулатор за 24 часа и пак си свети

      Коментар


      • #33
        От: свети чека на терано 2 2,7 тди

        Еми прочети му грешките де! То ще си каже.

        Грешката от температурния датчик не се трие при откачане на акумулатора, та може и заради нея да свети.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #34
          От: свети чека на терано 2 2,7 тди

          Моята чете ли се с кламер ,под бушоните имам букса с 8 пина на един ред .или да търся място за диагносттика,преди да сменя дюзата и датчика ми изкараха грешка в датчика на коляновия вал която я изчистиха ,дюзата и датчика за температура

          Коментар


          • #35
            От: свети чека на терано 2 2,7 тди

            след лутане в нета ,научих че моята бука е обд2,поръчах си устройство с блутут за показване и изчистване на грешки за 7 лв.остава да пробваме като пристигне

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X