Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kia Sportage

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Kia Sportage

    Там са.Гледай да оцелеят.Иначе ше се осветкаш...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #17
      От: Kia Sportage

      В крайна сметка ми писна от обикаляне и взех една дълга база от клегата от форума @slavitruck
      Количката си личи че е доста карана, но за цената ми се стори О.К.. Колегата каза, че всичко е сменено. Надявам се че не ме е метнал, защото това е колата с която ще си возя семейството и се надявам да излезе надеждна машина.

      Обаче по пътя на връщане ми направи впечатление, че копчето за габаритите и за подгрева на задно стъкло не светят? Не били трябвало и те да имат лампичка, че в тъмното няма уцелване
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9703.jpg
Прегледи:1
Размер:207.5 КБ
ID:5646644

      Коментар


      • #18
        От: Kia Sportage

        Честито! Нека да те слуша и да те радва.
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • #19
          От: Kia Sportage

          Честито и безаварийни. Мой колега кара такава 5 години вече, виладжия е, влачи и дърва с нея. С някои дреболии е добра кола.

          Коментар


          • #20
            От: Kia Sportage

            И аз така се надявам.Крушката я оправих. Някой знае ли от къде мога да си намеря задна щора?

            Коментар


            • #21
              От: Kia Sportage

              Честито и много безаварийни километри. В крайна сметка кой двигател, с колко к.с. си взе, че и аз съм пред същата дилема като теб, 118 или 128 к.с. да бъде Kia Sportage Grand
              Последно редактирано от miros; 07-03-15, 18:35.
              KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
              08868пет4три18

              Коментар


              • #22
                От: Kia Sportage

                Писна ми да търся и в крайна сметка си взех тази която е 118к.с.
                Определено 128к.с. ще е по-добре. За черно едва ли ще направиш някаква разлика си мисля, но за асфалт където предполагам че процентова се кара най-много си мисля че ще е по-добре. + 128к.с. и от зад е с дискове, ей за това даже повече ме е яд.

                Коментар


                • #23
                  От: Kia Sportage

                  Първоначално публикуван от I_N_M Преглед на мнение
                  и от зад е с дискове, ей за това даже повече ме е яд.
                  Е що бе колега, дисковете се обслужват много по лесно от барабаните. Да не ти се случва да обслужваш окопали се накладки в барабан.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Kia Sportage

                    И той това казва, че го е яд, че неговата не е с дискове, а с барабани
                    KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
                    08868пет4три18

                    Коментар


                    • #25
                      От: Kia Sportage

                      Честито!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Kia Sportage

                        Дано следващата някой ден да е и с дискове отзад

                        Да питам и за нещо странно ако някой се е зблъсквал.
                        Жената го забеляза, че тя се вози отзад, а сега вече и аз го чувам?
                        Кат спра сякаш нещо се клати отзад някъде и след няколко секунди 3-5-10 затихва??? Много е странен звука сякаш някво парче ламарина се клати и леко се стържи докато спре.
                        Даже ми минава в главата да не е подплавака на газовото в бутилката, ама предполагам че това е Ъбсурд???

                        Коментар


                        • #27
                          От: Kia Sportage

                          Първоначално публикуван от I_N_M Преглед на мнение
                          Писна ми да търся и в крайна сметка си взех тази която е 118к.с.
                          Определено 128к.с. ще е по-добре. За черно едва ли ще направиш някаква разлика си мисля, но за асфалт където предполагам че процентова се кара най-много си мисля че ще е по-добре. + 128к.с. и от зад е с дискове, ей за това даже повече ме е яд.
                          Няма Спортидж произведен до 2003г с дискове отзад.Объркал си се.Няма разлика във вървежа на 128кс и 118кс,при едно и също ПЧ на ГП.Няма за какво да те е яд...
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • #28
                            От: Kia Sportage

                            Първоначално публикуван от I_N_M Преглед на мнение
                            Дано следващата някой ден да е и с дискове отзад

                            Да питам и за нещо странно ако някой се е зблъсквал.
                            Жената го забеляза, че тя се вози отзад, а сега вече и аз го чувам?
                            Кат спра сякаш нещо се клати отзад някъде и след няколко секунди 3-5-10 затихва??? Много е странен звука сякаш някво парче ламарина се клати и леко се стържи докато спре.
                            Даже ми минава в главата да не е подплавака на газовото в бутилката, ама предполагам че това е Ъбсурд???
                            Виж си гърнето да не опира някъде.
                            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                            Телефон - в профила!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Kia Sportage

                              А и това с поплавъка в газовата бутилка също е напълно възможно, особено в крайно положение /ниско или високо ниво/ като нищо може да чука в стената на бутилката. Въобще не е абсурд, особено ако нещо е ремонтирана или сменяна сондата с поплавъка или е сложен такъв с по-дълго рамо.
                              Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                              First impression is not always true. Get inspired.
                              Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                              Reading is sooo boring, unlike writing!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Kia Sportage

                                Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
                                А и това с поплавъка в газовата бутилка също е напълно възможно, особено в крайно положение ...
                                Като напълня бутилката, при мен като камбана дрънчи...
                                Nissan Terrano 2,7 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X