Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hilux или L200 след 2006 година модел.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hilux или L200 след 2006 година модел.

    Здравеите доиде времето и аз да пусна поредната глупава тема каква кола да си взема.
    Свил съм до последните два модела от заглавието. Година след 2006 но вероятно преди 2010. двигател дизел, скоростна -ръчна.
    За Тойота наи-вероятно е 2,5 литровия модел че 3,0 е малко рядко срещан из обявите.
    За Л200 четох доста и наи ме притеснява здравината и повишения разход на гориво. Но според някой това вече не епроблем при модела след 2006.
    Ако има някои запознат с болежките и предимствата на единия или другия модел ще съм Благодарен.
    На нормалните въпроси първо реши за какво ти е и тн... съм го минал тоя момент. за семеина кола си имаме не мн стар СУВ 4х4. Тая ще си е за мои кеф и да си мъкна цимент, водолазна екипировка, и да си ходя по селата. За в бъдеще наи Вероятно ще се търси лифт кит, лебетка. Но това е за друга тема.

    Днес за малко да взема една Тойота но след преглед в сервиза на Тойота се отказах. доста обстоен преглед направиха чак имаше и коя лампа не свети. Но ме отказаха две неща хлабини в диференциала и раздатката и това че неможаха да разчетат компа. споредд момчето мн рядко им се случвало да не могат да се свържат с компа.

  • #2
    От: Hilux или L200 след 2006 година модел.

    За Л200 нямам впечатления и нищо не мога да кажа. Тойота Хайлукс 2,5 D-4D удължена кабина съм карал 5 години и мога да изкажа само суперлативи! Закупих я на 2г. и 75 000км с хардтоп и лебедка и я продадох с огромно нежелание /просто вече не ми е необходима/ преди 2 седмици. За изминатите 60 000км. с изключение на филтри и масла в двигател и трансмисия не съм сменил дори болтче /даже и накладки/. Продадох я на 135 000 км. в перфектно състояние. Средният разход на гориво при умерено каране се движи около 8л./100км. Возията е прилична, особено ако има 150-200 кг. товар. Карането на сняг и лед с празен леген без включен преден мост си е хазарт. Просторна кабина, не лош интериор, екстри - на необходимия минимум. Горе - долу това мога да кажа. Надявам се да съм бил полезен при избора на пикап. Успех в търсенето!

    Коментар


    • #3
      От: Hilux или L200 след 2006 година модел.

      Благодаря колега. Каточе ли везните за сега са към Тойота и при мен.

      Коментар


      • #4
        От: Hilux или L200 след 2006 година модел.

        Аз също започнах да търся и започнах с Тойота и сега съм между L200 и D-max
        Grand Vitra ddis 2008
        SEAT Althea XL tsi 2010
        Mitsubishi Canter

        Коментар


        • #5
          От: Hilux или L200 след 2006 година модел.

          Направо изненада никои никакви идеи. Итака накрая взех синята Тойота

          Коментар


          • #6
            От: Hilux или L200 след 2006 година модел.

            Честито, колега! Със здраве да си я караш дълго и безпроблемно! Спозед мен си направил правилния избор. Дано си попаднал на читав екземпляр, гарантиращ ти безпроблемна експлоатация, присъща за модела. Добре би било да качиш и някоя снимка, за да онагледиш избора си. Успех!

            Коментар


            • #7
              От: Hilux или L200 след 2006 година модел.

              благодаря колега.
              И снимки ще кача ама трябва първо да я снимам.
              Колега един въпрос с какви гуми максимален размер я кара твоята. Сега е обута с 215х80х16 мисля за 225 или 235 х 80 (85)

              Коментар


              • #8
                От: Hilux или L200 след 2006 година модел.

                Не знам за какви цели ще използуваш Тойотата. Оригиналния размер гуми, с който идва окомплектована, е 205/R/16. Това съответствува на 205/82/16. Моята съм я карал с 235/70/16 на оригиналните джанти, като съм слагал и 255/70/16, но на по-широки джанти, без да опират никъде. С тези гуми /летни/ обаче не съм карал оффроуд /за него имам Ланд Круизер 7-ма серия/. Въпреки всичко обаче 255/70/16 ми се струва, че идват малко големи. Мой съветет е, ако не се заиграваш много извън пътя, да я караш със сегашния размер 215/80/16 или 225/80/16, които гарантират прилична проходимост, без да товарят трансмисията. Ако си склонен на по-хард изпълнения, 235/85/16 е максималният размер, който би влезнал според мен, но евентуално с натоварване на окачването. Дано съм бил полезен!

                Коментар


                • #9
                  От: Hilux или L200 след 2006 година модел.

                  Благодаря беше мн полезен сега остана само гуми да си харесам. Гледам за М/Т в момента.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X