Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

    Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
    И между другото, тебе не съм те черпил, а трябва най-вече
    Ааааааааааааааааааа,ама дядо поп като ръси ,ръси на ред,като ще черпиш черпи на ред.Пиши ме и мене поне веднъж в почерпката .
    Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

    Коментар


    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

      Целия спам за сцепените мотори го преместих в нова тема - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...d.php?t=128138

      Из нета е пълно с такива снимки от години и докато съществуват моторите ще има и нови такива снимки.

      Коментар


      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

        Единствения проблем за сега е, че още не мога да се оправя с джетинга.Пробвах всякакви варианти и все като на богата смес идва. Мотора тръгва много добре, но после като подадеш повече газ, има едно сплитане което така и не мога да оправя за сега. Някой ако има идеи-да казва.
        ..друг много приятен начин да се справиш с тези и други подобни проблеми е да му ковнеш един фмф ауспух..тогова и със стандартен джеттинг и с не стандартен мотора започва да работи доста по добре на всички обороти

        Коментар


        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

          Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
          ..друг много приятен начин да се справиш с тези и други подобни проблеми е да му ковнеш един фмф ауспух..тогова и със стандартен джеттинг и с не стандартен мотора започва да работи доста по добре на всички обороти
          Цяла генерация или само резонатор? Включвам се в темата, за да понауча още нещо. 200-та ми е само с резонатор фмф, та се позачудвам .
          Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

          Коментар


          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

            ..друго което отдавна мислех да ви споделя е..интересен и евтин начин за който се досетих да си направите кривите на запалването да се превключват от кормилото..просто използвайте копчето на мигачите..моя го направих при десен мигач да е на перформанс ..по средата или в ляво е изключен и е на софт ..на димитър също така го направихме..все пак за да не забравям маркирах с поялника в дясно копчето с една точица !!

            Коментар


            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

              На моя КТМ когато закачах жиците си мислех как ще е най-добре и се сетих, че като карам понякога без да искам го включвам на ляв мигач. За да няма изненади по време на движение направих перформанс кривата да е включена на ляв мигач Софт кривата се ползва рядко и затова е на неутрално и дясно положение.
              Копчето е в ляво, до лявата ръка и лесно се помни, че трябва да е включена на ляво. Даже без точка
              2010 CRF 250 R

              Коментар


              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                Цяла генерация или само резонатор?
                ..и само резонатор е достатъчно
                заглушителя на фмф не променя чак толкова ..освен че е по лек и променя малко повербенда докато резонатора дава много голяма разлика

                Коментар


                • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                  Здравейте,от скоро съм горд собственик на този красавецНатиснете снимката за да я уголемите

Име:26112011(001).jpg
Прегледи:2
Размер:139.7 КБ
ID:5332735 колкото и запазен да изглежда от вън ,състоянието вътре в двигателя беше трагично.Смених биела,бутало,абсолютно всички лагери бяха разбити,касета малка ,шлайфане на голямата касета и на всички зъбчатки за скоростите с две думи мотора от вътре стана като нов.Като първо впечатление преди ремонта доста лек и пъргав/за моя скромен опит с моторите/. След ремонта имам проблем с запалването което се надявам да отстраня след празника. Весело посрещане на новата 2012година
                  Последно редактирано от Chinela; 31-12-11, 11:28.

                  Коментар


                  • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                    Честито и много приятни емоции в гората. КТМ-чето е супер.
                    Той Емчо ми каза, че има ново попълнение на групата. Айде след празниците ще даваме газ.
                    Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                    Коментар


                    • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                      Ее супер, честито да ти е. Трябва да покараме малко мръсни цвайки някой път около Варна.
                      Иван Маринов
                      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                      ЕНДУРО ВАРНА

                      Коментар


                      • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                        Ще караме разбира се.Някой от старите собственици на мотора знаели двигателят от 125sx на какъв 200 е направен sx или exc ,че това MXC нищо не ми говори

                        Коментар


                        • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                          Търся задна пружина за exc 200 WP 76/250, купувам или бартер за WP 80/250
                          тел. 0899927117

                          Коментар


                          • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                            Моята пружина мисля че е 76-250. Като се върна във Варна след 1-2 дена ще я проверя пак и може да направим размяна.
                            Иван Маринов
                            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                            ЕНДУРО ВАРНА

                            Коментар


                            • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                              Ако си проверил и пружината не е wp 76/250, кажи че да търся в UK.

                              Коментар


                              • От: KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

                                Здравейте почове!!! От извесно време чета форума и искам дакажа че ми беше много полезен да направя своя избор за мототор. първо се спрях на кава кдх но като прочетох темата за ктм и реших това дае моторетката. Благодаря за което!!! Искам да попитам дали може някои от форума да ми помогне с намирането на такъв мотор КТМ ЕХС 125 или 200 до към 2000 - 3000 лв. и даите съвет висок съм 197 и съм 96 кг. дали 125-та ще ми е добре? Благодаря. предварително

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X