Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От V69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: От V69

    Определено виждам промяна.Качеството е на съвсем друго ниво.Вървиш напред и това наред със страхотните местенца на които ни водиш с кадрите си...прави всичко да е много гот!
    Продължавай в същия дух...кефи!
    Поздрави!
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • #62
      От: От V69

      Промяната идва най вече от новата ми придобивка Olympus M.Zuiko Digital ED 12-40mm 1:2.8 PRO.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12-40-lenscut.jpeg
Прегледи:1
Размер:92.4 КБ
ID:5710107

      Преди години бях на едно много красиво място, но за съжаление колкото и да се опитвах да разкажа с думи на хората как е изглеждало усещах,че не мога да пресъздам с думи това което една снимка би показала. Това е моята фотография, да показвам красиви места. Не съм проявявал снимки в тъмни стаи нито съм имал някой в родата дето да го е правил и за това започнах от нулата. За съжаление машините в които няма зъбни колела или поне те не са главни действащи лица не са ми силната страна и за това не мога да обработвам снимките по начин по който те да са още по-привлекателни за окото. Но колкото, толкова. Мисля,че и така успявам да създавам положителни емоции у съфорумниците.


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:96.6 КБ
ID:5710108


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ski.JPG
Прегледи:1
Размер:359.1 КБ
ID:5710109
      Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

      Коментар


      • #63
        От: От V69

        Честито!

        Коментар


        • #64
          От: От V69

          Много добра машинка!
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • #65
            От: От V69

            Обектива е доста скъп, но според мен си заслужава всяка стотинка.Много красиви и емоционални кадри с него ти пожелавам...а ние да намажем от тях разбира се де...
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • #66
              От: От V69

              Мерси за пожеланията! Ще гледам да снимам и споделям повече, с този обектив си заслужава.
              За нас зимата е сезон за празници, ядене и пиене. На запад е сезон за балове, ядене и пиене. Нали е фотографски подфорум, та би било хубаво да се напишат два реда за бленди, скорости, фокусни разстояния...ама едва ли някой ще го интересуват тези неща за следващите две снимки.



              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.JPG
Прегледи:1
Размер:335.8 КБ
ID:5711894



              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:68.3 КБ
ID:5711895


              Поздрави!
              Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X