Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раница за 72 часа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Раница за 72 часа

    Като си спомням едно време какви чували мъкнехме на гръб и с кубинки без Vibram ... а бяха добри преходи и оцеляхме а сега ако не е марка -умираш!Много сме омекнали нещо
    Grand Vitra ddis 2008
    SEAT Althea XL tsi 2010
    Mitsubishi Canter

    Коментар


    • #32
      От: Раница за 72 часа

      Чак пьк да умираш НЕ ма като мога да я накликам по нета за чий да мькна чувал?Той и дядо ми е карал Шкода 120 Л за кратко пьк сега се цупят на С класа.

      За омекването не знам,преди да дойде яйцето до задника не мога да кажа нищо,а точно тогава пред чувала избирам качествена раница,но всеки си е за него,и тако и вако.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #33
        От: Раница за 72 часа

        Тъкмо си засякох за колко време ще събера 72 часова евакуационна раница с това, което имам у дома в момента. Е, времето беше под 5 минути... каквото остане като място се тъпче с дрехи от гардероба. На тръгване се взема аптечката от колата, ако не може да се тръгне с колата. Колко по-бъзро?

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Clipboard01.jpg
Прегледи:1
Размер:172.4 КБ
ID:5642767
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #34
          От: Раница за 72 часа

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Колкото повече - толкова повече, Мечо Пух има право в общия случай, но имай предвид, че 60 литра, съвсем неусетно могат да представляват 100 кг
          Само ако я пълниш с камъни!
          Сега сериозно, ловната ми раница е 70 литра, уникална е, побира и много и малко.
          Пълна с пушка с дрехи и провизии за ловния излет, понякога двудневен е около 10-15 кг.
          Имам и по-малка, но откакто взех голямата, малката не е ходила в гората.
          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

          Коментар


          • #35
            От: Раница за 72 часа

            Първоначално публикуван от pr0metheus Преглед на мнение
            Можеш ли да пуснеш линк до нея?
            Това съм го пропуснал. Искаш линк към Ташев 60л или към тази на BugOutGear?
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #36
              От: Раница за 72 часа

              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
              Тъкмо си засякох за колко време ще събера 72 часова евакуационна раница с това, което имам у дома в момента. Е, времето беше под 5 минути... каквото остане като място се тъпче с дрехи от гардероба. На тръгване се взема аптечката от колата, ако не може да се тръгне с колата. Колко по-бъзро?

              [ATTACH=CONFIG]779665[/ATTACH]
              Ми ако не трябва да взимаш нищо от никьде е под 15 секунди,колко да я измькна от под леглото.
              Аптечките ми висят на жилетката,аптечка има в раницата,бойна рица,бойно яке вьтре,гащите с все колана на тях с все пьлнители и кобур...........По нова година сменям само водата и малкото храна само и стои прясно готова.Така шанса да заправя нещо или да остане изгоряло,затрупано,забравено........е никакьв ако успея да спася раницата.Ако не........ще ми се наложи да се оправям с туристическата раница с която се шмиткам всеки ден,в нея обаче не мога и половината да сьбера.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #37
                От: Раница за 72 часа

                Ако работата е опряла до 5 минути се пиши бегАл. А иначе, да - най-голямото предимство на готовата раница е, че ще вземеш всичко, без да се осланяш на шанса в момента да го имаш или пък да не го забравиш.
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #38
                  От: Раница за 72 часа

                  Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                  Ако работата е опряла до 5 минути се пиши бегАл. А иначе, да - най-голямото предимство на готовата раница е, че ще вземеш всичко, без да се осланяш на шанса да не го забравиш или пък в момента да го нямаш.
                  В туристическата сьм с ПЛБ,кабели за зареждане на Пада и телефона,мултитул,2 ножа,малко водолазно фенерче,паракорд,малка аптечка,волтметьр / че ми трябва за бачкане / вулканизираща лента,2 челника,яке...........и някои други неща.В колата отделно каквото има и което ако мога го взимам с мен и то ако уцеля колата,че в тая на жената няма много,но пьк в резервната ми имам какво ли не.

                  Това вьобще не го смятам кьм бойната готовнист,тя ми стои под леглото от моята страна и ако се наложи излизам през прозореца на 20та секунда НИНДЖА СПЕШЬЛ,знам ло колко ще ми е акьла и за кое по напред да мисля в един такьв момент.

                  За минутите си прав,по закона на всеобщата гадост ще се срине апартамента пупупупу та за това имам и някои неща закопани в на баща ми двора и малко в неговия гараж,но са ми в обратната посока на марината и едва ли ще хвана кривата нива.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #39
                    От: Раница за 72 часа

                    А марината на какво разстояние е от теб или това оборудване ти трябва за след качването в лодката?
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Раница за 72 часа

                      Половин час пеша,9 минути нормално каране или 4 без да броя светофарите ако сьм с прежаления осмак.След качване на лодката ........зависи от лодката,добре оборудваните ги знам,знам кьде са им собствениците / ега се завлече някой от Сиатьл или Юта преди аз да я прилапам /.

                      Трябва ми брата,храната си я ловя сам,вятьр има или колко има толкова,генератора за вода дано бачка,а Гаторейд на прах си нося,до Хавай 15 до 20 дни,до Австралия месец и малко.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #41
                        От: Раница за 72 часа

                        Значи тази раница ти трябва за половин час?
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Раница за 72 часа

                          Е от 3 коли плюс двете на брата от сьседната пряка все една ще вьрви,я половин час я 6 минути.Сега боря една дизелова 124,че с бензина кофти,все дьржа една пьлна до капачката пьк дизел мога да намеря с тонове,помпата и маркучите са на брата на терасата,3-4 туби пьлни винаги има.

                          Сега да не подкараш и ти темата За чий ти е тая раница като в багажника се сьбират трима.............Може да ми се наложи да изоставям колата на 3 преки от марината пьк може и да се наложи да пробиваш та аз раницата не си я давам без бой.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #43
                            От: Раница за 72 часа

                            Аааа, нищо няма да подкарвам, само си питам
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • #44
                              От: Раница за 72 часа

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              ... ... ...


                              А не можеш ли да си наемеш някакъв шкаф в самата марина в който да държиш (за пред кибиците) ужким торба с омаслени парцали и гресьорка (ехидно пусна той мухата и овътри близнаците с още няколко бона ) ?
                              Издъних се на Тюринг теста

                              Коментар


                              • #45
                                От: Раница за 72 часа

                                Да си събереш нещата - 5-10 минути. Ако си наоколо. Да отидеш близо до същите и в най-оптимистичния сценарий - няколко пъти по толкова. Теоретично не бих пропуснал тази аванта от време и бих си събирал необходимостите пътьом.
                                На практика - ми не съм сам и вероятно ще загубя повече в опит да не остана сам. М@1ната им на раниците, готови или не.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X