Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първо мото изложение в София !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Първо мото изложение в София !

    Гледам по-горе се сподели за Събота между 11 и 13ч. Ако не друго поне да се запознаеме. Та смятам да се разходя де.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #17
      От: Първо мото изложение в София !

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Днес бях, с две думи: - Пълен ташак.
      Благодаря ти!Утре се бях засилил специално да отида за да го разгледам, но ти окончателно ме отказа!

      Коментар


      • #18
        От: Първо мото изложение в София !

        Айде малко по-ведро - все пак е първо.... След седмото ще се научим

        Коментар


        • #19
          От: Първо мото изложение в София !

          А бе, първо е, ама за София... В Пловдив правеха няколко години, ама (както всичко друго) го закопаха. Тъпото да няма още марки е, че повечето новости идват след месец у нас и някои марки не искат да изкарат старите си модели. С две думи - неудачна дата...

          Коментар


          • #20
            От: Първо мото изложение в София !

            Първоначално публикуван от Калоян Кашавелов Преглед на мнение
            Благодаря ти!Утре се бях засилил специално да отида за да го разгледам, но ти окончателно ме отказа!
            Е, още няколко така, и после разчитайте догодина да има друго изложение, било то и калпаво.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #21
              От: Първо мото изложение в София !

              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
              Е, още няколко така, и после разчитайте догодина да има друго изложение, било то и калпаво.
              Гоблине, цените на щандовете са, все едно ще излагат в Детройт, а не в София....!!!
              Няма марки като КТМ, Кавазаки, Ямаха, Дукати........Бета, Хускварна, а не е като да нямат представителства у нас.
              Магазините за мото екипировка пък да не говорим!! Днес ми споделиха, че са има искали за 4 дни, такива цени, че надхвърлят месечният им наем.
              А хората искат да отидат, не е като да не искат......НО...

              Коментар


              • #22
                От: Първо мото изложение в София !

                Иване да ти кажа честно с тая цена на кутия цигари за билет - трябва да ги избият някъде тия щандове

                Не ги защитавам, през оня са ми. Просто си спомням колко струваше щанда в "Лов и риболов" изложението преди точно десет години (наем за половин година), пък все очаквам то да е малко по-малко скучно от онова.
                Последно редактирано от Goblin; 20-02-15, 03:28.
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • #23
                  От: Първо мото изложение в София !

                  Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                  А бе, първо е, ама за София... В Пловдив правеха няколко години, ама (както всичко друго) го закопаха. Тъпото да няма още марки е, че повечето новости идват след месец у нас и някои марки не искат да изкарат старите си модели. С две думи - неудачна дата...
                  Правеха, да. Пък и беше през април точно когато сезонът тръгва, и доста хора от се изсипваха ей така - на разходка. Тогава помня, че имаше и доста магазини, явно цените за щандове не са били толкова високи. Смятам и аз да отида да разгледам, но не очаквам много, още повече на никаквия ни пазар на мотоциклети. При продажбите, които се правят у нас, не може да се очаква и кой знае какво...

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  Няма марки като КТМ, Кавазаки, Ямаха, Дукати........Бета, Хускварна, а не е като да нямат представителства у нас.
                  А смятай, че Ямаха са на има-няма 400-500 метра от експо центъра по прав асфалтов път. Да ги бутат моторите ще ги докарат за 10 мин. Не говори това много добре за организацията...
                  LZ2NKM

                  Коментар


                  • #24
                    От: Първо мото изложение в София !

                    Статистиката знае всичко. Тя знае дори колко са статистиците....
                    За миналата 2014 година в България са продадени 432 машини... Как звучи само... Машини. От тях над 1000 кубика са 38 (тридесет и осем) мотоциклета. А от тези 38, от тях 34 (тридесет и четири) са БМВ.-та. Потресаващо нали? Иначе претенциите на организаторите преди изложението бяха едва ли не да се мерят с ЕICМА Милано.
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • #25
                      От: Първо мото изложение в София !

                      Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
                      Аз съм за, ние ще сме един баскетболен отбор.
                      Звънни ми(тел. ми е в подписа) или дай тел. ако сте там да се изложим заедно на изложението
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • #26
                        От: Първо мото изложение в София !

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Днес бях, с две думи: - Пълен ташак.
                        Ташак,ташак ,ама пълен ли беше
                        ако си там да се видим
                        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                        0899187766

                        Коментар


                        • #27
                          От: Първо мото изложение в София !

                          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                          Иване да ти кажа честно с тая цена на кутия цигари за билет - трябва да ги избият някъде тия щандове

                          Не ги защитавам, през оня са ми. Просто си спомням колко струваше щанда в "Лов и риболов" изложението преди точно десет години (наем за половин година), пък все очаквам то да е малко по-малко скучно от онова.
                          За "Лов, риболов и свободно време" входа беше 2лв... Изложителите са повече, но всяка година намаляват... Слабо е посещението и не си заслужава да се инвестира за щанд, освен ако не го превърнеш в сергия за дреболии...
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #28
                            От: Първо мото изложение в София !

                            Мен лично ме интересуват цените в БГ на новите (ако са били представени. разбира се):
                            BMW S1000 XR
                            Triumfh Tiger 800 XCx
                            Yamaha MT-09 Tracer
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #29
                              От: Първо мото изложение в София !

                              Вторият и третият със сигурност няма да ги видиш там. Първият съм 90% сигурен, че също го нямаше.
                              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                              Toyota Land Cruiser KDJ 125

                              Коментар


                              • #30
                                От: Първо мото изложение в София !

                                е, поне новата Honda VFR800X Crossrunner имаше ли я? Цена?
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X