Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малка победа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Малка победа

    Виве, не се косИ...
    Малко са хората, дето ще търсят сметка на някой, дето върши нещо нередно...
    Срам ме е, но не търся сметка за боклук, специално....
    По темата-Евалла на Ясен.
    Не по темата...За да изхвърлиш строителни отпадъци се плаща прилична сума.За да си конкуретно-способен ги изхвърляш самоволно някъде наблизо...Пред Ясен вече не е оферта.И те така...Хората са притиснати, и затова действат така.Ако има дори само едно свободнодостъпно депо и всеки да си кара САМ строителните боклуци там, може би нямаше да е така...
    А иначе по принцип за боклука-като съм на планина-в пликчета, пликчетата-в раницата, после в кофата в София.
    Редовно си нося фаса, обелката от....нещо в ръка 100-200-300 метра, додето намеря къде да я хвърля.И това не си е работа...
    Наздраве!
    Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
    0887/осемпет 66 4осем

    Коментар


    • #32
      От: Малка победа

      В ДЕ се плаща по 47 Евра на тон строителни отпадъци и понеже съм редовен клиент научих кога има малко или въобще няма хора . В събота работят от 8 до 13 часа и се чака от 30 минути до 1 час и половина и пак не виждам никъде на различно от това място боклуци . Въпроса са е защо тук може а в Бг не може да се създаде ред . Да не пиша че за хартията , пласмасата , желязото не че ти плащат ами ти плащаш да тия вземат . Кой сега е лудия ?
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • #33
        От: Малка победа

        Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
        В ДЕ се плаща по 47 Евра на тон строителни отпадъци и понеже съм редовен клиент научих кога има малко или въобще няма хора . В събота работят от 8 до 13 часа и се чака от 30 минути до 1 час и половина и пак не виждам никъде на различно от това място боклуци . Въпроса са е защо тук може а в Бг не може да се създаде ред . Да не пиша че за хартията , пласмасата , желязото не че ти плащат ами ти плащаш да тия вземат . Кой сега е лудия ?
        Брат, твърде дълго си бил по немско...ТУКА Е ТАКА!!!
        И не си задавай твърде много въпроси.Просто ние се сблъскваме с проблеми, дето "там" са решени шейсетте...
        Ше се оправим...някога.
        Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
        0887/осемпет 66 4осем

        Коментар


        • #34
          От: Малка победа

          Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
          Брат, твърде дълго си бил по немско...ТУКА Е ТАКА!!!
          И не си задавай твърде много въпроси.Просто ние се сблъскваме с проблеми, дето "там" са решени шейсетте...
          Ше се оправим...някога.
          От три години съм и дойдох защото исках аз да живея подредено и искам да науча децата си на ред . Да знаете че за мен по-лесно се живее когато има правила и те важат за всички . Иначе в Горна Оряховица по едно време имаше ред че да изхвърлиш отпадък трябваше само бележка че ти дават право да хвърляш .Съответно за тази бележка от гише на гише ,от стая на стая два часа . И това без значение дали ще хвърли две кофи или 20 тона . По пътя за сметището имаше повече боклук отколкото на него .
          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

          Коментар


          • #35
            От: Малка победа

            Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
            ...ТУКА Е ТАКА!!!.
            Аре стига с тая мантра бе...Така е щото ни устройва...Ако не ни устройваше,щяхме да го променим...

            Коментар


            • #36
              От: Малка победа

              Където бях аз, наслагаха уеб камери на
              проблемните места.
              Направиха си нови.
              Не е само у нас циганията.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • #37
                От: Малка победа

                Филл, не си прав.Мен не ме устройва.Входа ми също.
                Искаш ли да нащракам снимки, как тревната площ около един блок е чиста на 50%?Около моя вход е чистата.
                Очевидно и Ясен не го устройва.
                И кво???
                500 000 (поне) други ги устройва.
                Искам от теб идея за борба!!!
                Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                0887/осемпет 66 4осем

                Коментар


                • #38
                  От: Малка победа

                  Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                  Аре стига с тая мантра бе...Така е щото ни устройва...Ако не ни устройваше,щяхме да го променим...
                  Моля всеки, който счита, че има пет минути по въпроса - да се замисли върху това!
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Малка победа

                    Не знам....
                    Аз затова и идеи не давам.
                    Не знам как да съумея да убедя някой пришълец, дето трудно говори български да не си хвърля пликчето от седмия етаж.
                    Пробвах веднъж вежливо, още по-вежливо се покаяха, и още най-вежливо намерих (не знам дали оттам) дамска превръзка-ползвана-върху зукумите 23-25 часа по-късно....
                    Та чакам работещ вариант за борба и победа....над мръсотията!!!!
                    Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                    0887/осемпет 66 4осем

                    Коментар


                    • #40
                      От: Малка победа

                      Ако ми беше хубаво в БГ нямаше да гоня вятъра на чуждо място .Така съм аз и вече не знам си колко други . Понякога си задавам въпроса къде са повечето ми познати в БГ или навън ................
                      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Малка победа

                        Всичко е до време, приятелю.
                        Аз се прибрах.
                        Истината е, че и на луната да се качи човек, боклуците си остават боклуци.
                        Възпитание, манталитет, каквото си избереш...
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Малка победа

                          Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
                          ....



















                          Та чакам работещ вариант за борба и победа....над мръсотията!!!!
                          Мрънкяне му е майката,да знайш....Ама не у форумо,а на площада....

                          Коментар


                          • #43
                            От: Малка победа

                            Ще напълня темата на Ясен със спам, и затова няма да си кажа мнението по въпроса за българите в чужбина...Ама много комплицирана тема.
                            Докато има търпимост към нещата, те все ще са така-лошо перефразирам Джамбазов.
                            Докато е удобно на хората да чувстват "мегаполисите" София, Пловдив, Варна, Бургас и т.н. като месторабота, а не като местообитание-нещата ще са така.Има към 10-15% изключения от правилото по мои наблюдения.
                            Човек като е възпитан за пази чисто само "вкъщи", и не му пука за друго, или по-лошо не е възпитан да пази чисто, единични прояви като на Ясен, освен за пример не виждам как ще станат масови....
                            Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                            0887/осемпет 66 4осем

                            Коментар


                            • #44
                              От: Малка победа

                              Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                              Аре стига с тая мантра бе...
                              Това може-би е популярен лаф - де да знам. В собствената ми среда на общуване, не съществува! Първото (и единствено) място, на което го срещам е този форум. В едноименна тема. Дали е закономерно, дали случайност, но авторът ѝ вече не е особено активен...
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Малка победа

                                Davc, аз ли не разбрах какво искаш да кажеш?
                                Твойта среда на общуване е такава, че няма мърлячи, или че нещо положително направено е нормално?
                                Или "де да знам" е нещо непонятно, и всички знаят всичко, и са компетентни и по незапочнатите теми???
                                Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                                0887/осемпет 66 4осем

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X