Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Uaz Hunter

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Uaz Hunter

    Здравейте, колеги! Здравейте от студ Русия, от Урал. Моля, кажете, ще мога ли в България да мине технически преглед на дизелово УАЗ с изключите за рециклиране на отработените газове? И изобщо, е строго се отнасят за УАЗ? Благодарим ви!
    Съжалявам, че малко не е в темата...
    УАЗ 315148,дизел, 95000 км, 2007 г., винт за заключване в двата моста

    Коментар


    • #17
      От: Uaz Hunter

      Няма причина да неможе да мине........
      Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
      Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
      Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
      Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

      Коментар


      • #18
        От: Uaz Hunter

        Добре е да пишеш в кой град в България искаш да минеш преглед, за да помагаме по региони.
        Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
        Стефан Арзатов

        Коментар


        • #19
          От: Uaz Hunter

          Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
          Добре е да пишеш в кой град в България искаш да минеш преглед, за да помагаме по региони.
          А дали има предвид ГТП или "Технотест" за внос и регистрация на колата ?
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • #20
            От: Uaz Hunter

            Можно, конечно. Если заплатил, летучая тарелка прошла бы, расслабься...Если что-то, пиши здесь. В каком городе?
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #21
              От: Uaz Hunter

              Ако колата е с чужда регистрация,не е възможно,защото я няма в базата данни.

              Коментар


              • #22
                От: Uaz Hunter

                Благодаря за инфу, братя. Мисля да се финализира до 60 години и изведе съпругата си в България, вашите закони, като не се интересуваме. УАЗик искам да влачите със себе си - мъчно да се раздели. Зарегистрирую като нищо. Затова и се интересувам, позволено ли ми е на него да се вози. За първи път планирал пътуване през август, през Грузия и Турция, истината е в друга кола.

                Коментар


                • #23
                  От: Uaz Hunter

                  Първоначално публикуван от Shvetc Преглед на мнение
                  Благодаря за инфу, братя. Мисля да се финализира до 60 години и изведе съпругата си в България, вашите закони, като не се интересуваме. УАЗик искам да влачите със себе си - мъчно да се раздели. Зарегистрирую като нищо. Затова и се интересувам, позволено ли ми е на него да се вози. За първи път планирал пътуване през август, през Грузия и Турция, истината е в друга кола.
                  Лучше пиши по-русски. Если будут особо заковыристые выражения, кто нибудь из нас поможет. А то переводчик барахлит и если переведу текст из цитата, сам не поймеш, что писал
                  Типа: "Думаю финализировать до 60 лет и вывести супругу в Болгарии, ваши законы, не будем интересоватся. УАЗик хочу, чтобы вы повлекли за собой - трудно поделить" и т.д..
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Uaz Hunter

                    Абе, човекът пита
                    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                    ...за внос и регистрация на колата ?
                    Някой може ли да му каже става или не ? Дизелов УАЗ - ще го пуснат ли да се регистрира с БГ номера или ще го пратят на "Технотест" и т.н., щото няма "Евро-10-15-25... и т.н." ? Внос на употребяван автомобил от физическо лице, предполагам, че поне жена му е български гражданин - би трябвало да стане ?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #25
                      От: Uaz Hunter

                      Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                      Лучше пиши по-русски. Если будут особо заковыристые выражения, кто нибудь из нас поможет. А то переводчик барахлит и если переведу текст из цитата, сам не поймеш, что писал
                      Типа: "Думаю финализировать до 60 лет и вывести супругу в Болгарии, ваши законы, не будем интересоватся. УАЗик хочу, чтобы вы повлекли за собой - трудно поделить" и т.д..
                      Двойной перевод действительно получается веселый. Оригинал примерно такой:
                      Спасибо за инфу, братья. Думаю доработать до 60 лет и переехать и женой в Болгарию, ваши законы вроде позволяют.УАЗик думаю перетащить с собой- жалко бросать.Поэтому интересуюсь, можно ли будет ездить на нем у вас. Первый раз планирую приехать в августе, через Грузию и Турцию, правда на другой машине. Вроде так)))

                      Коментар


                      • #26
                        От: Uaz Hunter

                        Може,да го регистрира,защото е автомобил втора ръка,и не е първа регистрация,за да му трябва Евро 5.Но тъй като не е от страна на Европейския съюз,ще трябва да заплати мито.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Uaz Hunter

                          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                          Може,да го регистрира,защото е автомобил втора ръка,и не е първа регистрация,за да му трябва Евро 5.Но тъй като не е от страна на Европейския съюз,ще трябва да заплати мито.
                          Значит, можно будет ездить, а чтоб зарегистрировать с болгарскими "госномерами" придется уплатить пошлину.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #28
                            От: Uaz Hunter

                            Про пошлину знаю, не думаю , что машину дорого оценят. Спасибо!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Uaz Hunter

                              Първоначално публикуван от Shvetc Преглед на мнение
                              Двойной перевод действительно получается веселый. Оригинал примерно такой:
                              Спасибо за инфу, братья. Думаю доработать до 60 лет и переехать и женой в Болгарию, ваши законы вроде позволяют.УАЗик думаю перетащить с собой- жалко бросать.Поэтому интересуюсь, можно ли будет ездить на нем у вас. Первый раз планирую приехать в августе, через Грузию и Турцию, правда на другой машине. Вроде так)))

                              Не в тему, но если не секрет - в каком районе планируете жить? Если, конечно, уже решили.
                              А спрашиваю, потому что довольно много иностранцев покупают домики в таких местах, где лично я не жил бы ни при каких обстоятельствах. Правда, цены на недвижимост в таких местах довольно низкие, иногда почти задаром, но на то есть причины. И глушь ето или нет, далеко не главная из них.
                              Прошу прощения за корявы русский.
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Uaz Hunter

                                Пока ползаем в гугл мапс . По виду приглянулись поселки в области Бургас, не на побережье. Болгарово, Сьдиево и рядом. Еще понравился Долни Чифлик. Пока присматриваемся, а в августе поедем смотреть живьем:-) .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X