Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте джип къса база за втора кола.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

    За посочения бюджет може да се вземе поне нещо неизгнило и сравнително в добро състояние, ако се знае какво да се гледа.
    Първоначалното обслужване на подобни кочини не е кой знае колко скъпо.
    Гумите не са приоритет в началото.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #47
      От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

      Първоначално публикуван от elevation Преглед на мнение
      малък джип за риболов и туризъм. .... Интересува ме здравина, проходимост,
      Зависи какво влагаш в термина проходимост,особенно в оффроуд форум въпроса с проходимоста е малко странен и меко казано неясен.Доскоро си мислех че с моя съм много проходим,и верно минавах навсякъде,след няколко излизания с Пловдивската оффроуд група,установих че за да стана наистина проходим,трябва да съсипя джипката си,за сега ще изчакам да й падне лака от боята сам ,и после с флекса.Най проходим от изброените е самурая,аз бих взел ферозата обаче за твоето питане.Карах служебно джимни и витара купени нови,пълна чекия в стоков вариянт,верно че тогава бях 121 кг. та едва се побирах вътре,никакъв просвет,слаб мотор,спортиджа можеш да го ползваш и за единствена кола както за асфалта така и за извън пътя.
      За да не скокнат колегите с витари ще отбележа че съм карал почти ежедневно оффроуд в комплекс мини марица изток 1,2,3 до степен че да влиза верижен трактор да ме вади ежеседмично
      Последно редактирано от Roninn; 16-02-15, 22:51.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • #48
        От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

        А веднъж пробвах да влеза в Самурайчето... След първите 70 килограма спрях (на средата демек). За колегата остават още 20. А и е 190 санта... ще трябва и кабрио да зима...
        От друга страна Чефо не е по-малък, па само самурайки кара... Свят широк - хора всякакви.

        Поредната тема, в която някой е виждал само на снимка разни жипки и пита. Е - макс и да е попрочел в разни раздели тук. А време да отдели да поседне да види къде как ще се чувства - няма...
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • #49
          От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Що? Какво да ми връща?
          Май не си виждал Кия на живо. Щото аз имам голям опит и с над 10 Ниви.И от преди преврата и от след това, та им знам и кътните зъби.
          Озадачих се за кой преврад аджеба става дума ?
          Газ 69 2.4i
          Густо майна, пътят свърши !!!
          GSM: О895 7О6О59

          Коментар


          • #50
            От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

            Първоначално публикуван от Агоп Серопян Преглед на мнение
            Озадачих се за кой преврад аджеба става дума ?
            1989

            Коментар


            • #51
              От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

              Още на първият пост мислех да ти отговоря така, но после видях, че Масо и Кольо са на мойто обобщено мнение.

              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
              А веднъж пробвах да влеза в Самурайчето... След първите 70 килограма спрях (на средата демек). За колегата остават още 20. А и е 190 санта... ще трябва и кабрио да зима...
              От друга страна Чефо не е по-малък, па само самурайки кара... Свят широк - хора всякакви.

              Поредната тема, в която някой е виждал само на снимка разни жипки и пита. Е - макс и да е попрочел в разни раздели тук. А време да отдели да поседне да види къде как ще се чувства - няма...
              Демек, качваш се, караш, и добиваш лично впечатление за това как се чувстваш вътре и взимаш това което ти хареса като комфорт,
              и задължително му мяташ хубави гуми защото

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              ... всяка ще го закара до гьола, стига да има гуми. То те са най-сериозното перо след като купи джипа де... Поне 750-800 лева, в най-евтиния вариант.

              Не става въпрос за участие в големия клас на траялните състезания все пак...
              и си шампион. Ше избиеш рибата.

              ... и да ти разкажа какво те чака после:

              Каквото и да избереш, е нещо като със жените,
              единият вариант е да станеш фен на марката от първият си избор до живот,
              другият е да си прецизираш нуждите и да си наместиш главата за следващият джип,
              а третият, и най-лошия, е да те хване една болест, описана синтезирано-симптоматично от Дядо Владо,
              и за последствията от нея можеш да четеш доста в хард разделите.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #52
                От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                Ако ще го лови вируса, най-добрата база е Самурая.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #53
                  От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                  Човека още не е покарал джипка, пък ти го метнА при ултрасите !
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #54
                    От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                    Некогиш, на един друг континент нашия търговец на пушкала си купи Кия, че евтинко (разбирай можеше да експроприира максимално количество кинти за себе си) а и щото много ги чуваше нещата. От магазина. Е, освен че сички го скъсахме от бъзик замина в местния Надин за две години. Щото пътищата нали.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #55
                      От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                      Първоначално публикуван от elevation Преглед на мнение
                      Здравейте,
                      От известно време насам обмислям да си взема малък джип за риболов и туризъм. За момента избора ми се свежда до 3 възможни модела. Това са Suzuki Vitara, Suzuki Samurai и Daihatsu Feroza. Ако можете да ме ориентирате какво да избера ? Интересува ме здравина, проходимост, поддръжка, разход на гориво и т.н. Това ще ми е първия джип и всякакви съвети и предложения са добре дошли.
                      За риболов и туризъм нужно ли е "джип "?
                      В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                      В. Иванов

                      Коментар


                      • #56
                        От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                        Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
                        За риболов и туризъм нужно ли е "джип "?
                        Да
                        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                        Коментар


                        • #57
                          От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                          Да
                          Няма лошо.

                          Аз нищо не продавам , ама и ти не плащаш на чужда сметка.
                          В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                          В. Иванов

                          Коментар


                          • #58
                            От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                            Всеки кaк си хвaли возилото, сякaш държи поне контролния пaкет aкции от зaводa.
                            Пенчо пък мaй прибирa около 90% от чистaтa печaлбa нa Кия.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • #59
                              От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                              Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
                              За риболов и туризъм нужно ли е "джип "?
                              Не разбира се. На риба може да отидеш и с велосипед. Туризъм, какъв?
                              По темата: Пробвай тези модели, които са ти приоритет и тогава решавай. И не бързай. Успех.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                                За 2500 3000 трудно запазен енгземпляр от изброените.
                                SUZUKI VITARA V6
                                HONDA CBR 919RR
                                MERCEDES ML
                                MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X