Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте джип къса база за втора кола.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

    Първоначално публикуван от Plamen0401 Преглед на мнение
    Само да добавя че има сузуки самурй дълга база с две врати.
    А-хам, има...ама е като минотавър-малко хора са го виждали...
    Животът е харизан кон според мен...

    Теди

    Коментар


    • #17
      От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Какво толкоз лошо ти е сторил колегата, та му препоръчваш това недуразумение?
      Пенчо-това недоразумение по проходимост в щатен вид прави една КИА,също в щатен вид КРИВА от всякъде-вЕрвай ми!
      Ако ще е за тунинг и кое какъв размер гуми може да държи без да се троши нещата се обръщат наобратно в полза на КИА,но в щатен вид КИА-та си е "гола вода",като проходимост.
      Почти същата работа е и с Витара!

      Коментар


      • #18
        От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

        Кия Спортидж (първата версия) е равностойна по проходимост на изброените три варианта и по-малко проблемна от тях. Вероятността да намериш жив екземпляр е по-голяма.
        Освен Фероза без бавни има и Кия без предно и трябва да се гледа.
        Също толкова проходима колкото другите 4 е и Нива, но е с осезаемо по-висок разход на гориво и много по-чести ремонти.

        Коментар


        • #19
          От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

          Янко, колегата иска да практикува туризъм не мазохизъм. Самурай и едни 150 километра в едната посока май не са за всеки.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #20
            От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

            150км с която и да е от предложените коли е под въпрос, но със Самурай признавам че е най-гадно.

            Коментар


            • #21
              От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              150км с която и да е от предложените коли е под въпрос, но със Самурай признавам че е най-гадно.
              А, понеже е споменал и ходене на риболов, малко се чудя как се побират рибарски пръчки???
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #22
                От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                Янко, колегата иска да практикува туризъм не мазохизъм. Самурай и едни 150 километра в едната посока май не са за всеки.
                Прочети добре 1-ви пост и главните изисквания на човека,както и изборът от посочени модели?!
                При това питане и избор какво да му посоча.....!

                Коментар


                • #23
                  От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                  Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                  Пенчо-това недоразумение по проходимост в щатен вид прави една КИА,също в щатен вид КРИВА от всякъде-вЕрвай ми!
                  Ако ще е за тунинг и кое какъв размер гуми може да държи без да се троши нещата се обръщат наобратно в полза на КИА,но в щатен вид КИА-та си е "гола вода",като проходимост.
                  Ми не ти вярвам. Пробвано. Е верно си трябват гуми непистарки. Ама то е по подразбиране, щото Нивата идва с някакви вседеходки, а кията с летни.
                  Пак казвам личното си мнение: несравними са.
                  Да кажа и за поддръжката малко цени за Кията - за оригинални части иде реч
                  въздушен филтър - 10.99
                  горивен дизел - 8.12
                  маслен груб - 9.13
                  маслен фин - 12.74
                  ролка ангренаж - 26.03
                  ремък ангренаж - 26.59
                  дюза разпръсквач - 48.02
                  Накладки предни 26.45.
                  Цени в Лева.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                    При щатен вид и еднакъв диаметър гуми КИА е с 4см. по-малък просвет от НИВА.
                    Който е влизал в гората и коловозите знае какво са 4см.,който не е сега ще започне да се смее!!!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                      Пенчо нищо лично нямам против теб, обаче пусни някоя снимка как караш кията в гората ,или по някакъв по екстремен черен път , и тогава пак напиши кое колко струва.
                      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                      Коментар


                      • #26
                        От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                        Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                        При щатен вид и еднакъв диаметър гуми КИА е с 4см. по-малък просвет от НИВА.
                        Който е влизал в гората и коловозите знае какво са 4см.,който не е сега ще започне да се смее!!!

                        Тия 4см ще ги преживее за сметка на пословичната трошливост на Нивата.
                        А и Кията май се повдигаше...
                        Иначе от посочените от колегата, най-джип е Самурая.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                          Пенчо нищо лично нямам против теб, обаче пусни някоя снимка как караш кията в гората ,или по някакъв по екстремен черен път , и тогава пак напиши кое колко струва.
                          За да не голословничим тъкмо това щях да пиша,но Живко ме изпревари!
                          Пенчо,дай поне една снимка на КИА-та да видя диаметъра на гумите и ще ти кажа докъде ще опреш,ако евентуално влезеш в гората!
                          п.п.Ако си с щатния размер въобще недей пуска-няма смисъл да продължаваме да пишем и да се веселим виртуално
                          Последно редактирано от Янко Желязков; 16-02-15, 19:19.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                            Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                            За да не голословничим тъкмо това щях да пиша,но Живко ме изпревари!
                            Пенчо,дай поне една снимка на КИА-та да видя диаметъра на гумите и ще ти кажа докъде ще опреш,ако евентуално влезеш в гората!
                            п.п.Ако си с щатния размер въобще недей пуска-няма смисъл да продължаваме да пишем и веселим виртуално
                            Актуална снимка нямам ама гумите са 215/75/15 БФГ АТ.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                              Аз имам актуална снимка на Кия Спорстидж ,толкова изгнило нещо не бях барал скоро,скъса и се шасито на 3 места ,та не ги хвалете че не корозират , като я вдигнахме на подемника и задното колело си остана на земята , щеше да е смешно ако не беше трагично.
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Препоръчайте джип къса база за втора кола.

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                Актуална снимка нямам ама гумите са 215/75/15 БФГ АТ.
                                Ясно-напълно безинтересен размер!
                                Имат-нямат 70см.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X