Обява

Свий
Няма добавени обяви.

зафира 2.0 dtl теч на масло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • зафира 2.0 dtl теч на масло

    Здравейте колеги , при мен проблема е че имам теч и загуба на масло днес качих колата Зафира 2000 DTL 82 коня на канал и омасленото място е точно до масления охладител в него виждам ,че влизат два маркуча майстора с който го гледахме каза ,че трябва да се смени гумен пръстен който е вътре във охладителя и от него хвърля масло .Обиколих целия град и така и не намерих такъв гумен пръстен въпроса ми е някой може ли да каже номер или картинка да видя как точно изглежда и само едно ли е уплътнението в този охладител което трябва да се смени може и линк към някой магазин където ги продават има ли някаква особенност при смяната им ще съм ви много благодарен за помощта.

  • #2
    От: зафира 2.0 dtl теч на масло

    Първоначално публикуван от valio_sm Преглед на мнение
    Здравейте колеги , при мен проблема е че имам теч и загуба на масло днес качих колата Зафира 2000 DTL 82 коня на канал и омасленото място е точно до масления охладител в него виждам ,че влизат два маркуча майстора с който го гледахме каза ,че трябва да се смени гумен пръстен който е вътре във охладителя и от него хвърля масло .Обиколих целия град и така и не намерих такъв гумен пръстен въпроса ми е някой може ли да каже номер или картинка да видя как точно изглежда и само едно ли е уплътнението в този охладител което трябва да се смени може и линк към някой магазин където ги продават има ли някаква особенност при смяната им ще съм ви много благодарен за помощта.
    Едва ли някой ще ти каже. Това е под форум за Опел 4х4 а именно Фронтера, Монтерей. Леките коли са в един друг форум....
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      От: зафира 2.0 dtl теч на масло

      Ок благодаря все пак оказа се от масления охладител трябва да се сменят 2 гарнитури от там тече масло вече ги намерих гарнитурите остава смяната им.

      Коментар


      • #4
        От: зафира 2.0 dtl теч на масло

        Браво, добре че си установил вече от какво е. Успех.
        no signature no problems

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X