Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С лодка в Гърция, но каква ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: С лодка в Гърция, но каква ?

    Европейска изгьзица някаква,Хармъни яхти от групата на Катана катамараните,нямам опит с такова.

    Евтина яхта и евтин парашут не ти трябват,запазена 124ка или новичко Рено Туинго?За един път може и да стане.

    Сега да не скочи Ясен,че май той имаше такова оцъклено Цудо.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: С лодка в Гърция, но каква ?

      След като дедо Мраз тази НГ добре изтупа чувалчето върху мен,и аз всех да се заглеждам за нещо до 50К евро дето мисля да го базирам на о.Тасос или по-вероятно на Крит(там се очаква да ме командироват за следващите 2 г).
      Та да попитам някой имал ли си е вземане-даване с такова дживотно
      http://www.subito.it/nautica/hanse-3...-183092375.htm
      И още нещо-как става регистрацията на яхта в Гърция и за какви евра говорим?Или е по-добре да я регистрирам в родният ДИК а там просто да се базира?

      Коментар


      • От: С лодка в Гърция, но каква ?

        В родния ДИК не бих регистрирал нищо.

        Хансето е добра лодка,но по-твсничко и минималистично от Бенетау да речем или Жано - Хансе 540 има хладилник по-малък от Бенетау 46 или 43,танковете за вода са му малки,танка за гориво миниатюрен,помпите и те,батериите измислен модел някакъв.........но като цяло добра лодка.

        Проверяваш рамките на люковете,че не са хванати както трябва и водата яде там пластмасата,виж и управлението,че имаха модели със скапано такова както и една серия губеше килове,но май беше 33 или 35 та пак провери.

        Добра лодка.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: С лодка в Гърция, но каква ?

          Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
          След като дедо Мраз тази НГ добре изтупа чувалчето върху мен,и аз всех да се заглеждам за нещо до 50К евро дето мисля да го базирам на о.Тасос или по-вероятно на Крит(там се очаква да ме командироват за следващите 2 г).
          Та да попитам някой имал ли си е вземане-даване с такова дживотно
          http://www.subito.it/nautica/hanse-3...-183092375.htm
          И още нещо-как става регистрацията на яхта в Гърция и за какви евра говорим?Или е по-добре да я регистрирам в родният ДИК а там просто да се базира?
          Не съм чувал лоша дума за Хансе . Конкретната лодка изглежда добре. Ако се оглеждаш в тези размери виж тук има 2 добри предложения а и на по-ниска цена са:http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...4&slink=h7rvh3 :http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...0&slink=h7rvh3

          Коментар


          • От: С лодка в Гърция, но каква ?

            Лоши думи имам,но не са много.Перфектна лодка няма-големи проблеми им бяха кил на дадени модели и управление на други както и джамовете и гаража на задника на големите.Много дребни проблеми няма както казах та дебнеш нещо запазено и си ти,като цяло добра лодка.

            Работим за дильра повече от десетина години вече,опит с всичко от 30 до 60 фута
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: С лодка в Гърция, но каква ?

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Лоши думи имам,но не са много.Перфектна лодка няма-големи проблеми им бяха кил на дадени модели и управление на други както и джамовете и гаража на задника на големите.Много дребни проблеми няма както казах та дебнеш нещо запазено и си ти,като цяло добра лодка.

              Работим за дильра повече от десетина години вече,опит с всичко от 30 до 60 фута
              Бос познавам 2ма горди собственици на Kirie Feeling и много си ги фалят . Ръчкал ли си ги тея? Кво ши каиш за тях?

              Коментар


              • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                Никаква идея за тия

                Имай в предвид,че ние като профита гледаме лодките с други очи или ммммммм все едно офроудьр да го питаш дали е щастлив,че в колата му имало МП3ка или въздушно окачване на здницата
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                  Напоследък имам наблюдения върху няколко Hanse и определено не ми харесват. Евтини лодки са и им личи. Иначе са с много хубав дизайн и ходови качества, за разлика от онази Jeanneau по-горе например. Що се отнася до мен - бих предпочел някоя по-стара Dehler, пред по-нова Hanse. Ето тази например:

                  http://www.theyachtmarket.com/boats_for_sale/1302716/

                  Или някоя още по-стара и евтина:

                  http://www.yachtworld.de/boats/1989/...y#.WGoC19J97n5

                  37 cr е подобрена версия на 36 cws. Променени са някои откровени недоразумения при първия вариант (36 cws)
                  Последно редактирано от Zeehond; 02-01-17, 09:11.
                  There's someone in my head but it's not me...

                  Коментар


                  • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                    Верно тези Дехлери изглеждат достоверни, еле па първия. То и цената му си е солидна за годината -вероятно отразява състоянието, нещо нормално за Германия. Изобщо на тези 11м 2 кабини отлично се разпределят като пространство, без да страда комфорта. Хареса ми дума да няма. А как стой въпроса с транспорт на лодка по суша. 12м примерно , възможно ли е въобще?
                    Последно редактирано от karlito; 02-01-17, 10:33.

                    Коментар


                    • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                      Има и плавателни реки в Европа

                      Във Форума имаме речни капитани които могат да съдействат за прекарване на лодка по Маин,Рейн,Дунав и т.н. и от там Черно и хоп в Гръцко

                      Коментар


                      • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                        Има и плавателни реки в Европа

                        Във Форума имаме речни капитани които могат да съдействат за прекарване на лодка по Маин,Рейн,Дунав и т.н. и от там Черно и хоп в Гръцко
                        Това ясно и е добра опция. Питам за в случай, че лодката е в Швеция примерно.

                        Коментар


                        • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                          Ако ще докарваш лодка от Швеция, най-добре се ориентирай към Hallberg Rassy, Najad или Malo, така хем цената на сухопътния транспорт ще ти се стори нищожна, сравнена с тази на лодката Докарване с камион от Швеция ще струва от порядъка на 12 000 Евро. Сега вече в България има един такъв камион, така че от него може и по-добра оферта да се получи.

                          Колкото до Делерите (без х) - и двата са даже много евтини. Разгледай и двата модела и ще видиш, че цените на 36 cws са над 40 000 евро, а на 37 cr - оиколо 60 000. Просто са хубави и качествени лодки. Като нови са били скъпи, а и поевтиняването с годините при качествените лодки е по-малко, отколкото при Beneteau, Jeanneau, Bavaria, Hanse и тн. и тн. (въпреки че Hanse е нова марка и на пазара все още няма стари екземпляри, а що се отнася до Bavaria - старите са по-скъпи от новите, защото моделите преди 2000 г. са несравнимо по-качествени). В момента Hanse Group притежават марките Hanse, Dehler и Moody. И двете по-горни Dehler са от периода, преди Hanse да ги купят
                          Последно редактирано от Zeehond; 02-01-17, 11:06.
                          There's someone in my head but it's not me...

                          Коментар


                          • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                            Първоначално публикуван от Zeehond Преглед на мнение
                            Ако ще докарваш лодка от Швеция, най-добре се ориентирай към Hallberg Rassy, Najad или Malo, така хем цената на сухопътния транспорт ще ти се стори нищожна, сравнена с тази на лодката Докарване с камион от Швеция ще струва от порядъка на 12 000 Евро. Сега вече в България има един такъв камион, така че от него може и по-добра оферта да се получи.
                            Не че ми е за утре но ако имаш координати ще съм ти благодарен Относно качествата на северните лодки не е нужно да ме убеждаваш, добре че все още мечтите са безплатни

                            ПП Макар че за средиземноморието едно Мараму стой още по очарователно
                            Последно редактирано от karlito; 02-01-17, 11:17.

                            Коментар


                            • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                              http://www.bulstar.bg/

                              Аз проучвах много, преди да си купя сегашната лодка и определено смятам, че на пазара втора ръка в Европа, най-доброто съотношение цена/качество е в Холандия. Там хората имат морска култура, лодките са добре поддържани, чисти и запазени. Англичаните уж също са морска нация, но явно са големи мърльовци, защото лодките в Англия в общия случай са мръсни, захабени и изтормозени. Средиземноморието е чартърна дестинация, а бившите чартърни лодки са всичко друго но не и хубави. Има и евтини частни лодки в Средиземно Море и определено най-добрите са от германски собственици. Немците си поддържат лодките много добре и не пестят пари за оборудване и части
                              There's someone in my head but it's not me...

                              Коментар


                              • От: С лодка в Гърция, но каква ?

                                Първоначално публикуван от Zeehond Преглед на мнение
                                http://www.bulstar.bg/

                                Аз проучвах много, преди да си купя сегашната лодка и определено смятам, че на пазара втора ръка в Европа, най-доброто съотношение цена/качество е в Холандия. Там хората имат морска култура, лодките са добре поддържани, чисти и запазени. Англичаните уж също са морска нация, но явно са големи мърльовци, защото лодките в Англия в общия случай са мръсни, захабени и изтормозени. Средиземноморието е чартърна дестинация, а бившите чартърни лодки са всичко друго но не и хубави. Има и евтини частни лодки в Средиземно Море и определено най-добрите са от германски собственици. Немците си поддържат лодките много добре и не пестят пари за оборудване и части
                                Благодаря , дай някой холандски сайт да зяпам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X