Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витара или ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: витара или ?

    А стига бе аз съм 182см.и 150кила и не митолко тясно в дълга битара,тои 170 и 70кг. и му тясно.
    SUZUKI VITARA V6
    HONDA CBR 919RR
    MERCEDES ML
    MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

    Коментар


    • #47
      От: витара или ?

      А на мен даже ми е широко! Та си обличам по-плътни дрехи да уплътня седалката.

      Коментар


      • #48
        От: витара или ?

        Омазахме темата качествено...може и да не съм прав-бил съм плувец и съм по-широк в раменете, отколкото в гъза, ама Витарата си е тясна. За дълга база говоря, V6. Даже в двуврат Ескорт не съм си бил левия лакът в стъклото.
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • #49
          От: витара или ?

          Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
          Омазахме темата качествено...може и да не съм прав-бил съм плувец и съм по-широк в раменете, отколкото в гъза, ама Витарата си е тясна. За дълга база говоря, V6. Даже в двуврат Ескорт не съм си бил левия лакът в стъклото.
          Е колко са ти дълги ръцете?(майтап) Витарата е като киселото вино за алкохолика: кисело, ама весело...

          Коментар


          • #50
            От: витара или ?

            Ето нагледно
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10615506_1407553202868391_6226318267282187426_n.jpg
Прегледи:1
Размер:148.3 КБ
ID:5641722
            Пенчо даже много комфортно си ми беше в нея.....
            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

            Коментар


            • #51
              От: витара или ?

              Не маи ти е тясна,или не си достатъчно широк в раменете.
              И аз не твърдя че е широка, ама не е и толкова тясна както я изкарахте.
              SUZUKI VITARA V6
              HONDA CBR 919RR
              MERCEDES ML
              MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

              Коментар


              • #52
                От: витара или ?

                Колега "цимент"/или както там се пише/, аз не прочетох никъде, ти най-после седна ли в някоя Витара, и подкара ли някоя, щото докато не свършиш това няма да знаеш дали това е твоя джип? Не пишеш откъде си, би могъл да получиш реална помощ при избора. Както нямаш представа от 4х4, според мен не е добър вариант да избираш сам по обяви. Успех!
                "Make love, not war!"

                Коментар


                • #53
                  От: витара или ?

                  Аз почти направих същата грешка, преди четири години. Тръгнах да търся джип, без да знам какво да гледам.Добре че ме спряха навреме, иначе бях изгорял. Пробвай няколко, ако ти хареса някой, викай на хора които действително разбират.
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • #54
                    От: витара или ?

                    Здравеите все още нищо не съм ходил да пробвам. Предполагам че ще е към края на месеца. Гледам хората са доволни от Терано 2.4 бенз и2.7 дизел доста са разпространени, а за РАНГЕ роувър намирам само стари теми и малко инфо ако може някои да обясни малко за обслужването и какво мога да очаквам от 15 годишен Реиндж ? Как се справя на пресечен терен знам за проблема с въздушните възглавници . За Витара изчетох всичко, за Гранд витара нямам никакви впечетления. От Чирпан съм. Поздрави

                    Коментар


                    • #55
                      От: витара или ?

                      "Абе момчет,а щом аз се събирам във Витара ,не знам кой няма да може."

                      АЗ.................198/120 (вис/тегло) И не само във Витара. Миналата седмица смених машината с Ескейп. Пътьом реших да "пробвам' едно Санта Фе. Собственикът на авто салона ми вика - "Ти не можеш да регулираш седалката!" . След 5 мин. безуспешни опити - "Прав си бе. Ти трябва да си избираш кола като балтон!" Отговорът ми беше "А ти как мислиш съм избирал досега - тази ми е 16-та". Предишната Спортидж ми беше и тя горе-долу добре, ама и докато стигна до решение "премерих" поне 15-тина модела! Така че - на чужд гръб и Витарата е широка (перефраза).
                      Венцислав Петров
                      Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
                      Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
                      0889 62 8четири 6четири

                      Коментар


                      • #56
                        От: витара или ?

                        Препоръчвам Чероки бензин,след доста години с дълга Витара фейслифт 1,6-16v. Минуса на Черокито е само в разхода,но за сметка на това има мощност в изобилие,цял мост отпред,при което отпадат един куп неприятности,"правилна" раздатка,която позволява да се кара на 4х4 по пътя и други благинки /автомата не го пиша защото е въпрос на вкус/.
                        Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                        Коментар


                        • #57
                          От: витара или ?

                          Първоначално публикуван от ciment Преглед на мнение
                          Здравеите все още нищо не съм ходил да пробвам. Предполагам че ще е към края на месеца. Гледам хората са доволни от Терано 2.4 бенз и2.7 дизел доста са разпространени, а за РАНГЕ роувър намирам само стари теми и малко инфо ако може някои да обясни малко за обслужването и какво мога да очаквам от 15 годишен Реиндж ? Как се справя на пресечен терен знам за проблема с въздушните възглавници . За Витара изчетох всичко, за Гранд витара нямам никакви впечетления. От Чирпан съм. Поздрави
                          Кажи в кой джип да отида да седна вместо теб, ако това ще ти помогне
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • #58
                            От: витара или ?

                            Преди почти 2 години и аз бях се ориентирал към Vitara като ежедневен и риболовен автомобил понеже разполагах общо с бюджет 6000 лв. Но благодарение на много късмет и помощ от знаещи приятели успях да се сдобия с Land Rover Discovery 1997 300TDI . Купих го от колега който си го беше гледал с мерак , но му трябваха пари . Само продължих да го обслужвам както трябва и до сега проблеми съм нямал - за около 20000 км . За качествата на този джип е писано предостатъчно във форума . Мога само да добавя , че ми гори извън града -8 с климатик , на градско - от 10 до 11 . Дано съм бил полезен . Късмет !
                            тел. 0899253328

                            Коментар


                            • #59
                              От: витара или ?

                              Първоначално публикуван от lzla4oszcom Преглед на мнение
                              Преди почти 2 години и аз бях се ориентирал към Vitara като ежедневен и риболовен автомобил понеже разполагах общо с бюджет 6000 лв. Но благодарение на много късмет и помощ от знаещи приятели успях да се сдобия с Land Rover Discovery 1997 300TDI . Купих го от колега който си го беше гледал с мерак , но му трябваха пари . Само продължих да го обслужвам както трябва и до сега проблеми съм нямал - за около 20000 км . За качествата на този джип е писано предостатъчно във форума . Мога само да добавя , че ми гори извън града -8 с климатик , на градско - от 10 до 11 . Дано съм бил полезен . Късмет !
                              8 на 100 масло ? Или 8 на 100 на двата цилиндъра ?

                              Е....ти голфа
                              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                              Коментар


                              • #60
                                От: витара или ?

                                Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                                8 на 100 масло ? Или 8 на 100 на двата цилиндъра ?

                                Е....ти голфа
                                Хумора трябва да прикрие откровенното ти невежество?

                                Ми не успя

                                Толкова си харчи Диското, колкото и да злобеете
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X