Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип за около 4000лв ( къмпинг лов и риболов )

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Джип за около 4000лв ( къмпинг лов и риболов )

    Колегата пита каква марка джип да си купи.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • #32
      От: Джип за около 4000лв ( къмпинг лов и риболов )

      Да, и аз отговорих в последното изречение на поста ми

      Коментар


      • #33
        От: Джип за около 4000лв ( къмпинг лов и риболов )

        https://www.facebook.com/atanas.stoi...95269470501864 или тая лачената нива

        Коментар


        • #34
          От: Джип за около 4000лв ( къмпинг лов и риболов )

          Както посочих по горния си пост марката на джипа, моя е къса база товарен 2000г. първа регистрация,доста инфо изчетох за модела плюсове и минуси избирах между паджеро2 и терано2 и избрах,засега всичко е ок не съм търсил специално товарно но от многото обяви ,,в идеално състояние, без забележки'' и т.н. избрах едно от Г.О-ЦА мъжагата е пчелар като мен и си стиснахме ръцете, избрах със,,малко забележки'' между другото по време търсенето ходих да гледам едно късо терано в Раднево- идеално без забележки, малко км бастун в багажника австрийска бангия няма да ви обеснявам колко ръжда имаше отдолу, като цяло бяха го намазали с боди юнашката,аз казвам момче младо, аз от 30г.се занимавам с а-ли по добре го разглобявай на части и го пускай. Така че сделка нямаше.Моето го взех за 6ххх с нов гуми на 1един месец всички данъци ,преглед,застраховка 2014 винетка платени.Успех на колегата с търсенето

          Коментар


          • #35
            От: Джип за около 4000лв ( къмпинг лов и риболов )

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Какво общо има безопасността с разположението на волана?
            Карали ли сте кола с десен волан в България(или изобщо там където се кара като тук), че сте толкова категоричен?
            Ако имаше макар и най-малко съмнение за безопасността-колите с десен волан намше да са позволени за движение в много страни в стара Европа. За тук не говоря изобщо.
            Помислете си дали сте прави, или говорите по инерция, заслепени от модерността да се правим на много загрижени за безопасността във всичките и форми.

            Извинявам се за спама, ама вече не се издържа.
            Кольо, не съм карал кола с десен волан в БГ, но не е и необходимо, за да си дам мнението по един очевиден въпрос. Не говоря по инерция, а съм абсолютно прав - самата ни организация на движение го показва. Ти вероятно си пълно профи на пътя и за теб не е важно, но за мен си остава опасно - поне по-опасно от нормалната за БГ дирекция. Пак казвам - за гората е все тая, но на пътя трафика, ситуациите и обстановката е различна. Мисля, че примерите с пътни инциденти са повече от достатъчни, за да продължаваме да коментираме "за" или "против" десния волан. Спорове по този въпрос мисля, че са ненужни, пък и съвета е към автора на темата - ти не е нужно да се засягаш лично.
            Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

            Коментар


            • #36
              От: Джип за около 4000лв ( къмпинг лов и риболов )

              Аз предлагам,за да не се караме да направим движението в целия свят централно като при тракторите/Кольо има опит/,централно разположена седалка,видимост навсякъде в нивата,еднакви стереотипи вляво и дясно/тъкмо когато нападнем Англия за парада, ще сме свикнали с обратните съединители/,отляво и отдясно ще има ленти за изпреварване-/Важи само за Софианци и Бургазлии//смъртността от катастрофи драстично ще се редуцира/,паркирането/включване в движението ще е улеснено/вж.за големите градове в БГ....и палежите от изнервени пиромани ,които от детството са потискали естествения стремеж да се стоплят в семейното огнище/и местата за паркиране ще се увеличат двойно!Имам леко съмнение ,че ще се увеличат двойните убийства на майки с деца в колички тръгнали на пазар за домашна ракия и салата/на работещите ,изнурени бащи/,ходещи по пътното платно и нямащи опция за бързо маневриране към относително безопасния тротоар.
              Абе яка драма и дилема!За и против сексуалити ориентейшънс,сори!
              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

              Коментар


              • #37
                От: Джип за около 4000лв ( къмпинг лов и риболов )

                Вижте сега колите с десен волан не са всеки,за да караш с десен волан трябва да първо да можеш да караш с ляв.За добрия играч мека топка няма.
                SUZUKI VITARA V6
                HONDA CBR 919RR
                MERCEDES ML
                MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                Коментар


                • #38
                  От: Джип за около 4000лв ( къмпинг лов и риболов )

                  Е тоя човек, защо ли пусна тая тема. Всичко друго разбра тука, освен какъв джип да си търси. За 4000лв. може да си купи джип,но не и да пита тука какъв да е той, само това да не прави!
                  0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                  Коментар


                  • #39
                    От: Джип за около 4000лв ( къмпинг лов и риболов )

                    За тази цел аз ползвам Галопер 2000г къса база, тегля колесар с лодка. Не виждам какъв е проблема с къмпинга ако закачиш ремарке или багажа го натовариш в лодката. Пак зависи от типа риболов де? а за лов смятам че късата база е за предпочитане. С повечко късмет ще се намери нещо читаво, мисля че Терано 2, Галопер са подходящ избор за целта и бюджета, но със сигорност след покупката ще са нужни поне още 1000лв да се обслужи машинката...
                    NISSAN PATROL Y61 ZD30
                    HUYNDAI GALLOPER 2 2.5td

                    Коментар


                    • #40
                      От: Джип за около 4000лв ( къмпинг лов и риболов )

                      Колега,можеш да погледнеш някоя Нивичка, Витара или Фероза.И трите са доказани (Нивата от личен опит , Витарата от лични наблюдения ).Като цяло здрави автомобили,въпреки мнението на АНТИниваджийте , евтин и лесен ремонт,недай си боже да се случи.За тези пари ще намериш що-годе поддържан автомобил от горе изброените.Друг плюс е , че няма да те е жал да ги "юркаш" в гората, ще возиш кучета и дивеч, няма да се притесняваш да я изкаляш и т.н. .Надявам се да попаднеш на добър автомобил, независимо от марката.Успех

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X