Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ринг свободен

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Е-е-е-е-е, колчем някой каже ".....айде, да си говорим глупости." и всички стават много сериозни.
    Имам натрапливото усещане че се занимаваш с големи глупости и освен това не ти овира главата с едно паве!
    Ако имаш амбиция да публикуваш теми с невероятен принос към световното познание,очень много ошибаешся,/няколко колеги де бъзикнаха леко и не много-леко/се моа/,но не се усети!
    Впрочем алкохолизма има много лица......едно от тях е рецептите с алкохол-една необятна шир.
    Отговора на въпроса ти е в датирането на рецептата-време когато медицината е била на толкова ниско ниво ,че не ми се говори по-нататък.....И с тебе не ми се говори по-нататък!/може да потърсиш спирт от лайна.......ама преди това сложи малко шекер/
    Последно редактирано от ISG; 28-04-15, 16:29.
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #32
      От: Ринг свободен

      Аз със спирт бъркам само пчелен клей, ама е гаден за консумация. Почитател съм на бялото вино- това само за протокола. Подминавам останалите ти остроумни забележки, обяснил съм достатъчно добре, че въпросната отвара не е за мен, кой чел- чел. НО!
      Не отива на медицинско лице да подхожда така язвително към евентуалните проблеми на хора с болежки (нямам предвид алкохолици) а го правиш не за пръв път. Обърни внимание на този аспект на нещата.
      Засега, приемам че си добронамерен в отправените препоръки. Усещането за заяждане, което остава в мен, го отдавам на стремежа ти с малко думи да кажеш много работи. Благодаря за препоръките.... и по- леко с нервите.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #33
        От: Ринг свободен

        Одеве имах и друга работа, сега ще обясня за по- добра прегледност. Въпросната жена е доста притеснителна по натура. Преди десетина години беше отчаяна. Отрицателните, до сега, биопсии ги отдавам на добре извършената операция, а не на въпросния зърнено-спиртен илач, какъвто и да е той. Отне ѝ няколко години да се интегрира отново сред хората (операцията остави несъществени външни и говорни белези, но тя си мислеше, че е нещо ужасно). Норбеков, йога, църква, хранителен режим, кефирени гъби, лягане в 21:30... да не изброявам. Не искам да съм на нейно място, нито знам какво ѝ е в главата, но факт е, че преодоля проблемите и сега е пълноценен човек с щастливо семейство.
        В момента е притеснена, че "американското лекарство" е на свършване и доколкото зависи от мен, ще разсея притесненията ѝ. Чувал съм, че една от основните причини за рецидив при онкологични заболявания е именно притеснението. Не знам, спецовете да кажат. Моите медицинско- химическо- религиозно- термодинамични познания нямат никакво значение в случая. Подчертах на няколко пъти, че съм скептично настроен към необходимостта да се обърне с хастара навън Света, за да се намери точно зърнен спирт. Оттам и леко шеговития тон на питанките ми. Дотук, с прегледността.
        Колега Михов, останал съм с впечатлението че сте медицинско лице, дано греша. Ваденето на прибързани и с нищо обосновани заключения едва ли помагат на пациентите, така че се надявам да сте приличен стругаро-фрезист, в най- лошия случай автомонтьор, взел себе си за светило.
        Успех с лова и оффроуда. Ще бъда благодарен на съдбата, ако не ме тикне в ръцете и устата на някой като Вас, когато съм закъсал наистина.
        А сега, наздраве с бело винце на всички, които изчетоха целия ми пост!
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #34
          От: Ринг свободен

          Абе, прочетох го, ама не мога да обясня

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Усещането за заяждане, което остава в мен
          Иначе, изобщо не ми е работа, ама нали сме в спама...
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #35
            От: Ринг свободен

            О-о-о-о, знаех си аз, че съвестта на форума, наречена bojitch бди. Две отглаголни съществителни, едно след друго. Извинявам се! Иначе, кво ше каеш за тирадата, а?
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #36
              От: Ринг свободен

              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
              ...Две отглаголни съществителни, едно след друго. Извинявам се!...
              Това някакъв проблем ли трябва да е? Проява на лош вкус, или неграмотност? Баси, май пак нещо съм извън интифата.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #37
                От: Ринг свободен

                Ако под тирада разбираш това

                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                Одеве имах и друга работа, сега ще обясня за по- добра прегледност. Въпросната жена е доста притеснителна по натура. Преди десетина години беше отчаяна. Отрицателните, до сега, биопсии ги отдавам на добре извършената операция, а не на въпросния зърнено-спиртен илач, какъвто и да е той. Отне ѝ няколко години да се интегрира отново сред хората (операцията остави несъществени външни и говорни белези, но тя си мислеше, че е нещо ужасно). Норбеков, йога, църква, хранителен режим, кефирени гъби, лягане в 21:30... да не изброявам. Не искам да съм на нейно място, нито знам какво ѝ е в главата, но факт е, че преодоля проблемите и сега е пълноценен човек с щастливо семейство.
                В момента е притеснена, че "американското лекарство" е на свършване и доколкото зависи от мен, ще разсея притесненията ѝ. Чувал съм, че една от основните причини за рецидив при онкологични заболявания е именно притеснението. Не знам, спецовете да кажат. Моите медицинско- химическо- религиозно- термодинамични познания нямат никакво значение в случая. Подчертах на няколко пъти, че съм скептично настроен към необходимостта да се обърне с хастара навън Света, за да се намери точно зърнен спирт. Оттам и леко шеговития тон на питанките ми. Дотук, с прегледността.
                Колега Михов, останал съм с впечатлението че сте медицинско лице, дано греша. Ваденето на прибързани и с нищо обосновани заключения едва ли помагат на пациентите, така че се надявам да сте приличен стругаро-фрезист, в най- лошия случай автомонтьор, взел себе си за светило.
                Успех с лова и оффроуда. Ще бъда благодарен на съдбата, ако не ме тикне в ръцете и устата на някой като Вас, когато съм закъсал наистина.
                А сега, наздраве с бело винце на всички, които изчетоха целия ми пост!
                действително у мен остава

                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                Усещането за заяждане
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • #38
                  От: Ринг свободен

                  Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                  Това някакъв проблем ли трябва да е? Проява на лош вкус, или неграмотност? Баси, май пак нещо съм извън интифата.
                  Божич слуша музика от 60-те на магнетофон.
                  Принципно, натрупването на деепричастия и отглаголни съществителни в едно изречение се приема за "стилистично неиздържано". В свое оправдание ще кажа, че тогава наистина имах друга работа и претупах поста си на две- на три. Чат- пат го правя и безпричинно.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Ринг свободен

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Божич слуша музика от 60-те на магнетофон.
                    Абсолютна грешка! Музиката, която слушам, много често е даже от 18 век.
                    И често я пускам в Пиано барът.
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #40
                      От: Ринг свободен

                      Тоя пълен член по принцип ли си го слагаш или Пиано барът ти е любим?
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Ринг свободен

                        Предавам се!
                        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                        Коментар


                        • #42
                          От: Ринг свободен

                          Това тема за мерене на членове ли е?
                          В смисъл - на кой му е по-пълен?
                          Да го вадя ли и мояТ или да си седя у барот..

                          Нещо ми бяга смисъла на темата, ма да сте живи и здрави.
                          Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Ринг свободен

                            Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                            Това тема за мерене
                            Именно! За съжаление бързо ми омръзва и не съм равностоен.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • #44
                              От: Ринг свободен

                              Не е лесно да имаш майка, преподавателка по, ъъъъъъъ сега май му викат БЕЛ. Още по- гадно е да ти е "класна" от 4-ти до 6-ти клас. Още по- гадно е да проверяваш "класните работи" на другарчетата си, понеже нея я болят ръцете. Още по- гадно е да ти връща (майката) писмата, дето си ѝ изпратил от казармата, с коригирани, с червен химикал грешки. Сега съм ѝ благодарен, да ми е жива и здрава.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Ринг свободен

                                Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
                                Това тема за мерене на членове ли е?
                                В смисъл - на кой му е по-пълен?
                                Да го вадя ли и мояТ или да си седя у барот..

                                Нещо ми бяга смисъла на темата, ма да сте живи и здрави.
                                Абе... беше за друго, ама стана каша. Божич е виновен с тоя Пияно-бар.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X