Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам да си купя пчелен мед

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Искам да си купя пчелен мед

    Искам да си купя пчелен мед, три буркана от големите (700-800мл.). За предпочитане без примеси, добавки...
    Ако някой има за продаване-ще съм благодарен

    Красимир

  • #2
    От: Искам да си купя пчелен мед

    Късно ...свърших го ...
    Hristo Draganov
    http://htftp.domainbg.com/HD/

    И аз искам България чиста ! ! !

    Коментар


    • #3
      От: Искам да си купя пчелен мед

      Имам. Гарантирам за качеството. 0888314774 Влад
      Тази земя, по която тъпча сега,
      тази земя, която пролетен вятър пробужда,
      тази земя – не е моя земя,
      тази земя, простете, е чужда.

      Коментар


      • #4
        От: Искам да си купя пчелен мед

        Чичо ми е пчелар, но е в Хасково - тел. 0878808195 - Михаил Батев.
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          От: Искам да си купя пчелен мед

          Нямате ли пазари в Пловдивско?
          Отиваш на първия и гледаш най-опърпания старец или старица дето продава мед!Вземай смело....те са нямали пари за захар.
          Още на което да обърнеш внимание е да ги питаш колко имат.Ако 2-3 буркана ,значи не са дошли с кола/признак на промишленост/ пак вземаш и т.н.
          МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

          Коментар


          • #6
            От: Искам да си купя пчелен мед

            Колега, ти изби рибата, хахаа. Опърпан старец? Ами ако поиска да му види сандъците, тенджерите и центрофугата и ако и те са опърпани? По-скоро да търси добре изглеждащ, здрав и жизнен старик... Нямането на пари за захар въобще не означава производство на качествен мед. А и какво значи качествен? Аз например много обичам рапичен, вкъщи също го обичат. На първо място пък поставям /от моите де/ смеската рапица+акация, на второ място късна ливада от мое село. Манов не бих си купил никога, като ми подари някой колега и така стои после буркана. И това- колата признак на промишленост..., че кой е без кола вече, у дваесе и първия век... Изобщо за пазарско купуване трудно могат да се дават съвети, най-добре да търси някой познат пчелар или пък от форума някой колега наблизо и да се свързват и така...

            Коментар


            • #7
              От: Искам да си купя пчелен мед

              От форума, освен ако не е комшия, ще излезе златен с тези +6лв./кг. за куриер.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • #8
                От: Искам да си купя пчелен мед

                Къде си?
                Първоначално публикуван от 1.4 Преглед на мнение
                Искам да си купя пчелен мед, три буркана от големите (700-800мл.). За предпочитане без примеси, добавки...
                Ако някой има за продаване-ще съм благодарен

                Красимир
                << Mitsubishi Pajero LongWB >>

                Коментар


                • #9
                  От: Искам да си купя пчелен мед

                  Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                  От форума, освен ако не е комшия, ще излезе златен с тези +6лв./кг. за куриер.
                  Е как куриер бе майсторе, що трябва да създаваме бизнес на трети лица? Я виж досега 100 човека са прочели темата, клиента гледам е от Пловдив, е се трябва да се случи някъде пресечна точка...

                  Коментар


                  • #10
                    Колега vladstudio пощата ти е пълна.

                    Благодаря на отзовалите се, договорих се с колегата от горе.
                    Ако се появи някой от Пловдив-ско ще взема пак.
                    mihov_1969

                    много се смях, нооо нямам чак толкова време да преценя продавачите на мед, но иначе си прав

                    поздрави
                    Последно редактирано от Райковски; 03-02-15, 21:40.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Искам да си купя пчелен мед

                      Темата е сложна.
                      Освен да е чист меда и да няма захар /невярвам някой да храни кошерите по време на медосбор, но знае ли човек/ трябва да няма и други неща в меда.
                      Аз например никога не бих си взел мед от рапица, нямам нищо против самият мед от рапица, но там където се отглежда рапица има развито земеделие, където има развито земеделие има много пръскания, много химия.
                      Обикновенно мед се взима за лек, а за да е за лек трябва да е събран от много билки, такива билки има в планинските и полу планинските райони, затова се търси мед от планината.
                      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                      Коментар


                      • #12
                        От: Искам да си купя пчелен мед

                        Мога и планински да ти намеря (билков), гарантирано без каквито и да е добавки, ама е къде 7,50-8 лв, и като сложиш и куриера, става златно ...
                        Hristo Draganov
                        http://htftp.domainbg.com/HD/

                        И аз искам България чиста ! ! !

                        Коментар


                        • #13
                          От: Искам да си купя пчелен мед

                          Първоначално публикуван от 1.4
                          Благодаря на отзовалите се, договорих се с колегата от горе.
                          Ако се появи някой от Пловдив-ско ще взема пак.
                          mihov_1969

                          много се смях, нооо нямам чак толкова време да преценя продавачите на мед, но иначе си прав

                          поздрави
                          Пощата почистена, благодаря че изобщо не подозирах че е задръстена.
                          Тази земя, по която тъпча сега,
                          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                          тази земя – не е моя земя,
                          тази земя, простете, е чужда.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Искам да си купя пчелен мед

                            Според мен писалите по горе са абсолютно прави. Единствено не споделям мнението на Михов, далеч от истината е. Познавам възрастни опърпани мърляви пчелари на които и кошерите и меда и всичко им е мърляво. Познавам също така млади ентусиазирани запалени пчелари при които всичко е както трябва. Но стига по този въпрос. Както се казва това е личен избор. Истината е че наистина е добре да се пазарува мед от познат пчелар. В това че някой някога е подхранвал пчелите със захар няма нищо лошо. Това обикновено се прави в периоди бедни на паша в които по принзип не се извършва медосбор. Дори и да попадне в питите, това е вече захар обогатена с ензими и преработена от пчеличките. Лошото е когато недобросъвестни индивиди бухат захарни изделия, глюкози и тем подобни директно в меда с цел печалба.
                            Района в който пчеларствам е планински и полупланински. Меда е невероятен, основно билков. За добро или лошо наоколо няма технически култури. Но това са вече размисли за по напредналите не само занаятчии, а и консуматори.
                            Моя мед го продавам основно на дребно, не произвеждам много. Това не ми е основното препитание. Засега. Четвърта година го продавам на 10 лв килограма, но следващият сезон цената няма вече да бъде такава. Сигурно с два или три лева на горе. Такава е тенденцията. Във форума има много добри пчелари на които бъдещите консуматори на този ценен продукт могат да разчитат.
                            Тази земя, по която тъпча сега,
                            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                            тази земя – не е моя земя,
                            тази земя, простете, е чужда.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Искам да си купя пчелен мед

                              Вида на пчеларя определено изобщо не е фактор, познавам "изпънати" пчелари, които мърляво си гледат кошерите, съответно ме е страх да си купя мед оттях (ако не си произвеждах сам имам предвид), има и мърляви на външен вид пчелари, които си гледат пчелите както трябва, съответно и обратното
                              Така че който купува мед от пазара, да гледа какво има в буркана, а не кой ти го продава и как изглежда.
                              Hristo Draganov
                              http://htftp.domainbg.com/HD/

                              И аз искам България чиста ! ! !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X