Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам да си купя пчелен мед

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Искам да си купя пчелен мед

    Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
    А и какво значи качествен? Аз например много обичам рапичен, вкъщи също го обичат. На първо място пък поставям /от моите де/ смеската рапица+акация, на второ място късна ливада от мое село. Манов не бих си купил никога, като ми подари някой колега и така стои после буркана.
    Мановият мед е много по-полезен от рапичния. По нашия край няма рапичен мед, но съм опитвал и смело твърдя, че и вкусовите му качества са на много по-ниско ниво, отколкото на мановия и акациевия мед, примерно. Но това е друга тема.

    Колегата си намери мед, това беше целта на темата, а не да коментираме какви са на външен вид пчеларите. Не винаги трябва да съдим човек по външния му вид, така че не съм съгласен с някои мнения по-горе. Достатъчно. Оставам темата отключена, защото може да се появи и друг, който си търси мед. Но нека не разводняваме темата, моля Ви.
    Последно редактирано от Райковски; 03-02-15, 21:50.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #17
      От: Искам да си купя пчелен мед

      Аз имам истински мед,от Пловдив съм,ако решиш-тел.0898699177-Иван

      Коментар


      • #18
        От: Искам да си купя пчелен мед

        Когато пратих меда на двамата поискали колеги в Еконт за пратката с трите буркана взеха 5.20 лв, а за пратката с един буркан 4.00 лв. Така че когато поръчвате го имайте наум.
        Тази земя, по която тъпча сега,
        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
        тази земя – не е моя земя,
        тази земя, простете, е чужда.

        Коментар


        • #19
          От: Искам да си купя пчелен мед

          Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
          Когато пратих меда на двамата поискали колеги в Еконт за пратката с трите буркана взеха 5.20 лв, а за пратката с един буркан 4.00 лв. Така че когато поръчвате го имайте наум.
          Аз бях пращал този сезон на колега от форума до София по Еконта, пратих му бурканите като пощенска пратка, не помня точно колко му излезна, но със сигурност по-евтино от стандартна пратка.
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • #20
            От: Искам да си купя пчелен мед

            А ако искаш другият път мога да го занеса, горе долу през две седмици пътувам СтЗ-Сф, да не си давате парите по куриери.
            Кольо Динев

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X