Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на електрожен-инверторен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на електрожен-инверторен

    Това е 3 в 1, и аз ги продавам от немския турчин. Има MMA, TIG и MIG режими, синергични и ръчни режими и кабели и шлангове за всичко. Хубава машина е, но се продава вяло заради цената. Каквото съм продал аз не се е връщало за ремонти. Относно количката, виждал съм разни готови, но цената е висока. Ако заваряваш можеш да си я направиш.

    Коментар


    • От: Избор на електрожен-инверторен

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Как по точно работи електрожен на 3.5 киловата?

      Чета и чета и пак виждам как се драпате в тая тема, гарантирам че десетки хора избягаха от подфорума , хора от които може да се научи доста, сигурно година не съм влизал тука и все едно и също.


      От къде да си купя такава количка?



      Не намерих кой работи с тази машина,да питам сам ли си я правил или е готова, прахово боядисана , изглежда добре и смислено направена.
      Това само цо2 ли е? За какво е тапата между байонетите.
      При ман има една правена, ако искаш ела да я видиш .
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • От днес съм собственик на електрожен ИЗА190. Направих избор след четене на много страници по форумите - тук и във форума направи си сам. Бях се спрял на ИЗА190 и Argo MMA 200PI, в крайна сметка избора отиде към въпросния електрожен след прочитането на доста негативни мнения за другия - аз поне за ИЗА190 негативно мнение не видях. Та пробвах електрожена в спиди - с електрод бьолер фокс спе 3,25 мм, после го дадох на един заварчик с много опит за проба като се прибрах - пробва го с каквито електроди се сети - гледа каква заварка се получава, как работи и каза добър ти е електрожена. За сега това мога да кажа. Доволен съм. Ще видим след време като заварявам още какво ще е, но за сега съм доволен. За скептиците дето ще говорят, че се познавам с Панайот ще има кажа едни думи на Любо Пенев за супата - нямам идея от Русе до Сандански колко км са, но не са малко.

        За информация на другите - отстъпка няма но това е положението. Интересното е, че питах и в групи за заварчци във фб - и там получих положителни мнения, обаче на лични съобщения ми писа един търговец, дето произвеждали електрожени 30 години, предлага ми неговия електрожен, мноого хубав бил - да ама на сайта му първо пише 540 лв, второ пише изчерпан бил модела, трето аз бях решил вече. Но той и колегата му се смеели като били гледали ИЗА190 - не можело да бъде на тая цена, че и 5 години гаранция - нямало как да стане. Да се смееят.
        Последно редактирано от pooo; 17-10-20, 14:22.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X