Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Размер на шпилките на джантата за ОФА?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Размер на шпилките на джантата за ОФА?

    Здравейте колеги,изпълних мечтата си и вече си имам Фронтера!С нови гуми е и искам да и сложа секретни гайки.Въпросът ми е знае ли някой колко е размера на шпилките и стъпката на резбата?Харесах си едни болтове в Продавалник, на тях пише(12 x 1,25) дали ще станат?Благодаря предварително на отзовалите се колеги!

  • #2
    От: Размер на шпилките на джантата за ОФА?

    Купи ги след проба, недей така... все пак са шпилки и зависи дали си със стоманени, или алуминиеви джанти. При първите шпилките стърчат повече и трябва секрета да е по-дълбок и обратното, ако караш само с алуминиеви няма нужда да купуваш нещо, което ще стърчи грозно... Ако желаеш да отдели 50-60лв. за сериозни секретни гайки ми пиши на лични да те пратя на едно място, там ще ти предложат няколко варианта и по-евтини и по-скъпи! Става въпрос за италианска марка, а не за българските за по 20лв, които се развиват за секунди.
    ОФА КБ X20SE + метан

    Коментар


    • #3
      От: Размер на шпилките на джантата за ОФА?

      За Фронтера ти трябват гайки,12 по 1,5
      МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

      Коментар


      • #4
        От: Размер на шпилките на джантата за ОФА?

        Първоначално публикуван от krasimir nikolov Преглед на мнение
        Здравейте колеги,изпълних мечтата си и вече си имам Фронтера!С нови гуми е и искам да и сложа секретни гайки.Въпросът ми е знае ли някой колко е размера на шпилките и стъпката на резбата?Харесах си едни болтове в Продавалник, на тях пише(12 x 1,25) дали ще станат?Благодаря предварително на отзовалите се колеги!
        12x1,25 са за Нисан. На провечето(вкл. твоите) са 12х1,5.
        Да ти имам мечтата...
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #5
          От: Размер на шпилките на джантата за ОФА?

          Взех италиански гайки(40ЛВ.),по мое мнение са доста сериозни и някой ,ако се пробва ще види зор.А относно мечтата...по добре е от автомобил, и да чувам как дъжда барабани нощем по палатката и да се чудя дали ще мога да изляза.(за гората не коментирам)Поздрави и благодарности на всички!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X