Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Наем на Porsche Panamera

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Наем на Porsche Panamera

    Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
    Трудно някой ще даде такава кола без шофьор, отделно че ще е едни пари. Дали си готова да отделиш едни 1000 лв примерно ? За мен по-добрия вариант е да вземете някой да ви повози, тъкмо няма да и треперите и на колата.
    Кефа е ти да караш,а това друг да те вози,е като вица за габровеца,дето ако сина му слуша,ще го води на сладкарница-да видел как децата ядат торта...

    Коментар


    • #17
      От: Наем на Porsche Panamera

      Колега на мен ми е ясен кефа, като имаш впредвид, че съм покарал и то доста добре някои от по-наточените стокови версии специално на порше като например 997 turbo, 991 Turbo S, GT2 RS. GT2 RS-a e най-мощното street legal порше към момента. Даже скоро си правихме едно стабилно каране с 5-6 поршета като най-слабото беше 997 турбо. И точно затова казвам, че трудно ще ти даде някой да караш такава кола без да те познава за 1000 лева. Аз лично не бих дал така кола на човек дето не познавам. Ето и една снимка от разходката, да оплакнем окото:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140928_121421.jpg
Прегледи:1
Размер:149.6 КБ
ID:5641210

      Ако се загледаш повечето са с централна гайка само 997 турбо е с 5 болта. Новите топ модели на порше вече са така. Имах някъде и клипче от камера на стъклото на синьото, ако има интерес ще го потърся.
      Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
      http://www.facebook.com/JeepBG
      LZ1GGC

      Коментар


      • #18
        От: Наем на Porsche Panamera

        Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
        На мен също ми е минавала еретичната мисъл да си взема под наем за 1-2 дни супер кола,но досега не съм наемал каквато и да е...Та ми е интересно,ако някой иска да обясни за невежите някои подробности.Има ли тази кола Каско,и този депозит какво точно покрива?ПТП с моя вина,или ако колата нещо се повреди?То може да си и е дошло времето да цъфне,и аз да имам малшанс да е точно при мен.Има ли въобще някакви типови договори,и къде бих могъл да прочета?
        Преди няколко месеца на Цариградско в София се разби едно Ферари ли беше, Ламборгини ли - абе нещо италианско от тия по 6-7 цифри. Младежът го беше взел за под 100 лева общо.

        Лично аз кола под наем без Каско не съм вземал никога (не са ми и предлагали), обикновено има лимит за щети който ти блокират в кредитната карта и е за 200-1000 лева в зависимост от колата, ама това за нормални коли дето не ги сочат с пръст по улицата. Ако нямаш кредитна карта ти го вземат тоя депозит в брой и после ти го връщат (ама като цяло вземането на кола под наем без кредитна карта е тягостно). Колкото и да се строши ти вземат максимум този лимит. Виждал съм и опции за пълно покритие ама те пък товарят наема и не съм ги ползвал, защото никога досега не съм връщал кола по-счупена отколкото съм я взел.

        Всичко това са впечатления от България с коли вземани под наем със служебна цел от големите фирми.

        Коментар


        • #19
          От: Наем на Porsche Panamera

          http://automedia.investor.bg/a/0-nac...hini-v-sofiia/

          И двете марки са пострадали!

          Коментар


          • #20
            От: Наем на Porsche Panamera

            Тотковчета

            Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
            Колега на мен ми е ясен кефа, като имаш впредвид, че съм покарал и то доста добре някои от по-наточените стокови версии специално на порше като например 997 turbo, 991 Turbo S, GT2 RS. GT2 RS-a e най-мощното street legal порше към момента. Даже скоро си правихме едно стабилно каране с 5-6 поршета като най-слабото беше 997 турбо. И точно затова казвам, че трудно ще ти даде някой да караш такава кола без да те познава за 1000 лева. Аз лично не бих дал така кола на човек дето не познавам. Ето и една снимка от разходката, да оплакнем окото:
            [ATTACH=CONFIG]777128[/ATTACH]

            Ако се загледаш повечето са с централна гайка само 997 турбо е с 5 болта. Новите топ модели на порше вече са така. Имах някъде и клипче от камера на стъклото на синьото, ако има интерес ще го потърся.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X