Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Наем на Porsche Panamera

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Наем на Porsche Panamera

    Здравейте на всички!

    Покрай наближаващият Свети Валентин и умуването какъв подарък да взема на приятеля ми, реших да е нещо по-нестандартно тази година.
    И тъй като Porsche Panamera е неговата кола мечта реших да наема за един ден, за да му остане един приятен спомен от празника.
    Доста се рових из рент-а-кар сайтовете, но дори тези, които предлагат наем на луксозни автомобили не предлагат точно този модел.

    Някой може ли да ми помогне с идея от къде бих могла да наема?

    Благодаря предварително и хубав уикенд!

  • #2
    От: Наем на Porsche Panamera

    Щом не можеш да немериш, решението е да смениш гаджето. На мен например Панамерата хич не ми е мечта и ще се жертвам и за по-малко
    Пиши в Google "кола под наем Porsche Panamera" и чукни на първия резултат след рекламите, но цената е 400 евро/ден.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #3
      От: Наем на Porsche Panamera

      И депозит десет бона евро.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #4
        От: Наем на Porsche Panamera

        Няма ли в магазините за играчки? Ще му остане спомен не за ден а за цял живот

        Коментар


        • #5
          От: Наем на Porsche Panamera

          Че това си е играчка, но за големи И на мен Панамерата не ми е най-любимият модел, но щом е за подарък, се гледат предпочитанията на този, за когото е подаръка.
          Влагодаря на всички за отговорите!

          Коментар


          • #6
            От: Наем на Porsche Panamera

            Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
            И депозит десет бона евро.
            А, да. Хм... подробности. Баси и "depozita"!
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #7
              От: Наем на Porsche Panamera

              депозитът си е направо малък...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                От: Наем на Porsche Panamera

                В София арабите от Софауто - но освен депозита който често е поне 35% от стойноста такива коли над 100 бона се вземат под наем само с шофьор от автокъщата.
                Не ги дават на всеки случаен за шофиране.

                И се дават само с пълен резервоар от 100 л А98 за Порше Кайен - Панамера и се връща задължително с пълен резервоар!

                Средно харчат по 22 л. - 98/100 октанов. Тъй че само за гориво поне 90-100 лв.
                И наема е за максимум 8 часа на такива коли като Панамера. 8 часа - 1890 лв.
                BMW E 46 Sedan,

                Коментар


                • #9
                  От: Наем на Porsche Panamera

                  Пр.....те празника на момичето от всякъде

                  Казах ти! Земи му една кола с дистанционно да се наиграе момчето....

                  Коментар


                  • #10
                    От: Наем на Porsche Panamera

                    Ако приятелят ви ще се зарадва на шофиране на спортна кола има съвсем прилични оферти за пистата в Бърно. Примерно шофиране на Ферари за около 160 евро плюс горивото. А Бърно ей го къде е...
                    Има много подобни оферти и за Италия и Англия. Само пример - http://www.trackdays.co.uk/driving-e...borghini/4112/
                    Последно редактирано от VHS; 31-01-15, 13:12. Причина: правопис
                    По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Наем на Porsche Panamera

                      Брех, брех..
                      Как не съм поглеждал досега такива неща...

                      Силно се замислям, дали не съм заслужил да си направя такъв подарък..
                      Обещавам си много да се слушам!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Наем на Porsche Panamera

                        Трудно някой ще даде такава кола без шофьор, отделно че ще е едни пари. Дали си готова да отделиш едни 1000 лв примерно ? За мен по-добрия вариант е да вземете някой да ви повози, тъкмо няма да и треперите и на колата.
                        Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                        http://www.facebook.com/JeepBG
                        LZ1GGC

                        Коментар


                        • #13
                          От: Наем на Porsche Panamera

                          Със сигурност има, трябва да се търси, мой колега имал приятел който взел последния нисант ГТР тук в София под наем, не беше нещо фрапиращо и със сигурност нямаше депозит от 10к, ще питам в понеделник и ще пиша.
                          no signature no problems

                          Коментар


                          • #14
                            От: Наем на Porsche Panamera

                            Ауууууу...., този депозит ме разби !
                            То по-добре да си купи човек колата
                            А иначе доста погорява .... особено за начинаещи
                            Относно разхода е много относително. При мен 100окт. на ОМВ ми гори 2,5-3л/100км повече от 100окт. НИТРО на Шела.
                            Мой авер също се канеше да вземе Audi S8 за ден ама се отказа бързо - депозита го отказа

                            Коментар


                            • #15
                              От: Наем на Porsche Panamera

                              На мен също ми е минавала еретичната мисъл да си взема под наем за 1-2 дни супер кола,но досега не съм наемал каквато и да е...Та ми е интересно,ако някой иска да обясни за невежите някои подробности.Има ли тази кола Каско,и този депозит какво точно покрива?ПТП с моя вина,или ако колата нещо се повреди?То може да си и е дошло времето да цъфне,и аз да имам малшанс да е точно при мен.Има ли въобще някакви типови договори,и къде бих могъл да прочета?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X